M jak miłość, odcinek 1642: Iza na randce z szefem Marcina! Będzie ją dręczył w środku nocy - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1642: Iza na randce z szefem Marcina! Będzie ją dręczył w środku nocy - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1642: Iza na randce z szefem Marcina! Będzie ją dręczył w środku nocy - ZDJĘCIA

2022-02-10 22:04

W 1642 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) stanie się celem obrzydliwego szefa Marcina (Mikołaj Roznerski), Krzysztofa Mikuckiego (Piotr Kazimierzczak), którego detektyw będzie wciąż rozpracowywał podczas tajnego śledztwa! Intryga Izy i Marcina, którzy nadal będą udawać przed Mikuckim parę kochanków, doprowadzi do tego, że biznesmen w 1642 odcinku "M jak miłość" zapragnie zdobyć Chodakowską! Choć ma żonę i kochankę na boku, postanowi uwieść także Izę. Przekonany, że Marcin właśnie z nią zdradza swoją żonę Olę. Coraz bardziej natrętny Mikucki w środku nocy zaprosi Izę na randkę. Poznajcie szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1642 - wtorek, 1.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1642 odcinku "M jak miłość" śledztwo Marcina w firmie gdzie dyrektorem generalnym jest podejrzany typek Krzysztof Mikucki powoli zacznie się wymykać spod kontroli. Chodakowski nadal będzie odgrywał rolę informatyka, który ma żonę Olę i dwójkę dzieci, Jasia i Sarę, ale romansuje także z seksowną brunetką Izą! Mikucki uwierzy w wersję Marcina, że prowadzi podwójne życie, bo sam będzie miał sporo na sumieniu. Chodakowscy w 1642 odcinku "M jak miłość" poznają bliżej Mikuckiego, który zaprosi informatyka z kochanką na kolację. Biznesmen będzie w towarzystwie swojej kochanki Agi (Anisa Raik), ale nie przeszkodzi mu ona w podrywaniu Izy. I to na oczach Marcina!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1637: Marcin przedstawi Izie nową żonę. Chodakowska jeszcze mu pogratuluje - ZDJĘCIA

Gra, którą w 1642 odcinku "M jak miłość" Iza i Marcin będą prowadzić, by Chodakowski mógł zdemaskować przekręty Mikuckiego w firmie, wymknie się spod kontroli w momencie gdy dyrektor zacznie uwodzić kobietę. Jak podaje swiatseriali.interia.pl Mikucki zrobi się coraz bardziej bezczelny i natrętny. - Jesteś absolutnie niezwykła. Ja jestem szczery chłopak, u mnie co w sercu, to na języku. A prawda jest taka, że kocham wszystkie piękne kobiety...Monogamia jest wymysłem starych, nudnych ludzi... Piękno jest zbyt cenne, żeby się nim nie dzielić... - wzniesie toast Krzysztof.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1642: Pożegnanie Anety i Olka przed wyjazdem do Wiednia! To będzie ostatnia scena Chodakowskich - ZDJĘCIA, WIDEO

Przebiegły Mikucki w 1642 odcinku "M jak miłość" zdobędzie numer telefonu Izy i w środku nocy zadzwoni do niej z zaproszeniem na randkę. Nie zważając na to, że jest kochanką jego pracownika. - Cały czas o tobie myślę... - wypali po wspólnej kolacji w nadziei, że Iza wkrótce będzie jego. Wyrwana ze snu Chodakowska będzie zaskoczona skąd Mikucki ma jej numer, ale biznesmen nie przyzna się do tego.

Spragniony seksualnych przygód szef Marcina w 1642 odcinku "M jak miłość" wyzna Izie, że liczy na ich gorący romans, a Chodakowski na pewno się o tym nie dowie. - Pora jest późna, więc nie będę przedłużał. Umów się ze mną... Marcin o niczym się nie dowie... Nigdy! Tyle tylko, że Marcin będzie słyszał każde słowo Mikuckiego, coraz bardziej wściekły, że obleśny typek podrywa mu ukochaną. Ale dla dobra swojego śledztwa, nim nie rozpracuje Mikuckiego, nie będzie mógł zdradzić się, że Iza wcale nie jest jego kochanką, tylko żoną!

Miłość Izy i Marcina w M jak miłość przetrwa nawet rozstanie aktorów! Aż żal będzie patrzeć na Adrianę Kalską i Mikołaja Roznerskiego
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze