M jak miłość, odcinek 1643: Piotrek ukryje przed Miśkiem prawdę o chorobie Kingi - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1643: Piotrek ukryje przed Miśkiem prawdę o chorobie Kingi - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1643: Piotrek ukryje przed Miśkiem prawdę o chorobie Kingi - ZDJĘCIA

W 1643 odcinku "M jak miłość" Piotrek (Marcin Mroczek) dostanie od losu najtrudniejsze zadanie w życiu. Kinga (Katarzyna Cichopek) zacznie gwałtownie ślepnąć, z minuty na minutę, a on "stanie na głowie", aby została jak najszybciej zoperowana. W tym wszystkim Zduński będzie starał się ukryć przed dziećmi, że ze zdrowiem ich mamy dzieje się coś bardzo złego. Bliźniaczki jeszcze nie rozumieją zbyt dobrze medycznych zawiłości, ale Miśka (Olek Bożyk) nie uda się Piotrkowi oszukać. I to się skończy tragicznie - zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ ze szpitala w 1643 odcinku "M jak miłość"!

"M jak miłość" odcinek 1643 - poniedziałek, 7.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1643 odcinku "M jak miłość" załamana Kinga zacznie kompletnie tracić wzrok. Zduńska będzie wręcz przekonana, że już za chwilę zapomni twarze swoich dzieci! Piotrek zrobi wszystko, aby żona znalazła się jak najszybciej na stole operacyjnym i nie zamartwiała na zapas. Jednak - inaczej, niż 20 lat temu, kiedy Kinga po raz pierwszy straciła wzrok - Piotrek będzie musiał nie tylko udźwignąć tragedię ukochanej, ale zmierzyć się z reakcją dzieci. I niestety, przerażony Zduński popełni błąd!

Misiek w 1643 odcinku "M jak miłość" będzie coraz bardziej przerażony, bo mama zniknie z domu, a nikt nie będzie umiał mu powiedzieć co się dzieje. Piotrek nie wspomni mu o chorobie mamy ani słowem! Kiedy Kinga trafi na stół operacyjny, Zduński sam wpadnie w panikę, a wspierać go będą Marysia i Paweł. Jakie będzie ich zdziwienie, kiedy w szpitalu pojawi się syn Zduńskich!

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1644: Budzyński zostawi Magdę w siedlisku. To dlatego Warecki wykorzysta okazję - ZDJĘCIA

M jak miłość odc. 1643. Piotrek (Marcin Mroczek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1643. Piotrek (Marcin Mroczek)

 - Przyjechałem autobusem… Znam tę trasę, jeżdżę tędy z dziadkiem na angielski, wysiadamy na tym samym przystanku… - wyjaśni Misiek przerażonemu Piotrkowi. 

- Wiesz, że zachowałeś się bardzo, ale to bardzo nieodpowiedzialnie? - Piotrek w 1643 odcinku "M jak miłość" będzie się aż trząsł ze strachu o dziecko. 

- Podsłuchałem, jak rozmawiałeś z babcią… Musiałem przyjechać! Co z mamą? Powiedzcie mi! Mama straci wzrok? Mam prawo wiedzieć! - Misiek pokaże wszystkim, ze nie udało się go oszukać!

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1644: Kuzynka Patrycji przerwie milczenie. Doniesie Łukaszowi na Argasińskiego - ZDJĘCIA

M jak miłość odc. 1643. Misiek (Aleksander Bożyk), Piotrek (Marcin Mroczek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1643. Misiek (Aleksander Bożyk), Piotrek (Marcin Mroczek)
M jak miłość odc. 1643. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1643. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek)
M jak miłość. Smutne święta u Zduńskich. Kinga przestanie widzieć? Nie tylko córki Lenki zabraknie przy wigilijnym stole
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany