M jak miłość, odcinek 1643: Rozpacz niewidomej Kingi. Zacznie zapominać jak wyglądają dzieci - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1643: Rozpacz niewidomej Kingi. Zacznie zapominać jak wyglądają dzieci - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1643: Rozpacz niewidomej Kingi. Zacznie zapominać jak wyglądają dzieci - ZDJĘCIA

W 1643 odcinku "M jak miłość" Kinga (Katarzyna Cichopek) wpadnie w głęboką rozpacz. Zduńska przestanie widzieć i zacznie zapominać, jak wyglądają najważniejsze dla niej osoby na świecie - dzieci. Piotrek (Marcin Mroczek) zorganizuje szybką akcję, aby ślepnąca z minuty na minutę żona została szybko zoperowana, ale ona sama straci już wszelką nadzieję. Czy Kinga w 1643 odcinku "M jak miłość" dostanie szansę od losu, aby jeszcze zobaczyć Miśka (Olek Bożyk), bliźniaczki i Lenkę (Marysia Głowacka)? A może pozostanie jej tylko przed oczami ślad coraz bardziej niewyraźnych wspomnień?

"M jak miłość" odcinek 1643 - poniedziałek, 7.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1643 odcinku "M jak miłość" Kinga w błyskawicznym tempie znajdzie się w szpitalu na stole operacyjnym. Z chwili na chwilę żona Piotrka zacznie ślepnąc, a on "postawi świat na głowie", żeby jej pomóc. Zduński okaże się skuteczny i Kinga zostanie zoperowana, a on sam zapłaci za to wszystko atakiem paniki. A co będzie z Kingą? 

- Mam twoje wyniki badań! Możemy jechać! - Piotrek da z siebie wszystko, aby dodać otuchy żonie. 

M jak miłość, odc. 1643: Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek)

i

Autor: tvp/vod

Jednak Kinga w 1643 odcinku "M jak miłość", która przed oczami będzie miała tylko rozmazane obrazy i mrok, straci wszelką nadzieję, ze operacja jeszcze cokolwiek może jej pomóc. Oddana rodzinie Zduńska, która całe życie oddała dzieciom, zacznie zapominać jak wyglądają najbardziej kochani ludzie. 

- A jeśli ja już będę żyła tylko wspomnieniami? 

Czy operacja Kingi w 1643 odcinku "M jak miłość" uda się i żona Piotrka jeszcze uśmiechnie się na widok ukochanych istot? A może zostaną jej faktycznie tylko wspomnienia? Przekonamy się 7 marca o stałej porze w TVP2. 

M jak miłość odc. 1643. Piotrek (Marcin Mroczek), Misiek (Aleksander Bożyk)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1643. Piotrek (Marcin Mroczek), Misiek (Aleksander Bożyk)
M jak miłość. Smutne święta u Zduńskich. Kinga przestanie widzieć? Nie tylko córki Lenki zabraknie przy wigilijnym stole
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze