M jak miłość, odcinek 1644: Kuzynka Patrycji przerwie milczenie. Doniesie Łukaszowi na Argasińskiego - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1644: Kuzynka Patrycji przerwie milczenie. Doniesie Łukaszowi na Argasińskiego - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1644: Kuzynka Patrycji przerwie milczenie. Doniesie Łukaszowi na Argasińskiego - ZDJĘCIA

2022-03-02 9:00

W 1644 odcinku "M jak miłość" kuzynka Patrycji (Alżbeta Lenska) wreszcie przerwie milczenie i przestanie stać obojętnie wobec tego, co wyprawia się u Argasińskiej. Początkowo Dominika (Magdalena Bocianowska) dała się zmanipulować Jerzemu (Karol Strasburger), ale zorientuje się, że ordynator ją oszukał i zagrał "dobrego mężusia", żeby dopiąć swego i przejąć kontrolę nad żoną. W 1644 odcinku "M jak miłość" Krakowska sama skontaktuje się z Jakubem Karskim (Krzysztof Kwiatkowski), a potem z Łukaszem (Jakub Józefowicz). Jej słowa mogą być kluczowe w całej sprawie.

"M jak miłość", odcinek 1644 - wtorek, 8.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1644 odcinku "M jak miłość" kuzynka Patrycji rzuci "nowe światło" na sprawę Argasińskiej. Dominika długi czas dała się nabierać na grę Argasińskiego, który i jej zdołał wmówić, że żonie najlepiej będzie w domu, pod jego opieką, a do tego ciężarna boryka się z problemami psychicznymi. Krakowska zmieni swoje nastawienie, bo to właśnie do niej uciekła Argasińska, która zdecydowała się uwolnić od męża tyrana za wszelką cenę. W 1644 odcinku "M jak miłość" Dominika postanowi działać, by pomóc rodzinie, a zacznie od telefonu do Karskiego. To właśnie ona poinformuje detektywa, że kuzynki nie ma w Gdańsku, a przebywa pod dachem Argasińskiego, który zdołał przekonać lekarzy, że żona ma problemy psychiczne i tylko on jest w stanie jej pomóc. Argasiński zdobył informacje na temat miejsca pobytu żony, dzięki przebiegłości Bogny (Katarzyna Skolimowska), która podała mu dokładny adres, a nawet salę szpitalną. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1643: Piotrek podczas operacji Kingi dostanie ataku. Tylko Marysia będzie mogła mu pomóc - ZDJĘCIA

W 1644 odcinku "M jak miłość" Dominika osobiście pojawi się w Warszawie, bo nie da jej spokoju myśl, że zignorowała znaki kuzynki, która znów wylądowała pod dachem tyrana. Krakowska spotka się również z Łukaszem (Jakub Wojciechowski) i wyjawi mu, że Patrycja nigdy o nim nie zapomniała, jest dla niej bardzo ważny i za wszelką cenę próbuje go chronić.

- Patrycja jest więźniem we własnym domu, musi jej pan pomóc - wyjawi Dominika, co napędzi Wojciechowskiego do działania. W 1644 odcinku "M jak miłość" także Dominika pojawi się w domu Argasińskich, gdzie ją spławią i nie pozwolą dostać się do własnej kuzynki! Wtedy kobieta zrozumie, że popełniła straszny błąd, ufając Jerzemu. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1645: Ojciec Uli umiera! Jakubczyk zaszokuje córkę testamentem

- Łukasz czuje, że nie oszalał. Osoby trzecie, które dołączają się do tego całego wariactwa potwierdzają jego hipotezy - mówi Jakub Józefowicz w kulisach "M jak miłość". - Łukasz nie czuje się przegrany, wręcz odwrotnie, czuje się tym bardziej zmotywowany, by walczyć o Patrycję. To jest moment, w którym nie wolno odpuścić... - dodaje aktor. Wiadomo już, że informacje od kuzynki Patrycji w 1644 odcinku "M jak miłość" wiele zmienią, ale czy mimo wszystko Łukaszowi uda się "odbić" ukochaną z rąk męża potwora? Tego dowiemy się niebawem.

M jak miłość. Łukasz odbije Patrycję z domu potwora Argasińskiego? Mściwy ordynator zrobi wszystko, żeby go załatwić
Najnowsze