M jak miłość, odcinek 1646: Marcin uratuje Łukaszowi życie. To on zatrzyma szaleństwo  – ZDJĘCIA, WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1646: Marcin uratuje Łukaszowi życie. To on zatrzyma szaleństwo – ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość, odcinek 1646: Marcin uratuje Łukaszowi życie. To on zatrzyma szaleństwo – ZDJĘCIA, WIDEO

2022-03-01 12:09

W 1646 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) uratuje zakochanemu bez pamięci Łukaszowi (Jakub Józefowicz) życie! Detektyw Chodakowski jako jedyny będzie w stanie powstrzymać eskalację szaleństwa, która narasta wokół Patrycji (Alżbeta Lenska). Zdradzamy: Marcin doprowadzi do otwartej konfrontacji Argasińskiego (Karol Strasburger) i Łukasza i powstrzyma najcięższą zbrodnię! Jak do tego dojdzie? Niezwykle dramatyczne sceny zobaczymy w 1646 odcinku "M jak miłość". A tymczasem tajemnicę odkrywają gwiazdy "M jak miłość" w "Kulisach" serialu - zobacz WIDEO i GALERIĘ ZDJĘĆ!

"M jak miłość", odcinek 1646 - wtorek, 15.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W nowych odcinkach "M jak miłość" zdesperowany Łukasz zwróci się o pomoc do Marcina. Samodzielne próby Wojciechowskiego uwolnienia Patrycji z więzienia Argasińskiego, skończą się tym, że wyląduje u boku Budzyńskiego na policji! W GALERII ZDJĘĆ widzimy kolejne amatorskie próby Łukasza dostania się do domu Argasińskich jako dostawca pizzy, ale strażniczka Bogna zwyczajnie go wyśmieje!

Jednak im trudniej będzie uwolnić Patrycję w "M jak miłość", tym bardziej Łukasz się nie podda. Grający go Jakub Józefowicz podekscytowany opowiada, na co będzie gotów, aby odbić ukochaną z rąk podłego męża. 

- Łukasz nie czuje się przegrany, wręcz odwrotnie, czuje się bardziej zmotywowany, żeby walczyć o Patrycję i nie odpuszczać po prostu! - ujawnia Józefowicz w "Kulisach M jak miłość".

Ostatecznie w 1646 odcinku "M jak miłość" Wojciechowski poprosi o pomoc detektywów. Gwiazdy serialu przyznają, że to dobry pomysł. W "Kulisach: widzimy, jak Argasiński wydaje ostateczny wyrok na życie kochanka żony!

- Jeżeli mi pomożecie, to wywiozę Patrycję w bezpieczne miejsce - będzie przekonywał Łukasz detektywów Chodakowskiego i Karskiego (Krzysztof Kwiatkowski). 

- Łukasz jest bardzo spontaniczny i w gorącej wodzie kąpany - zdradza Roznerski w "Kulisach M jak miłość". - Prosi o pomoc Marcina i Jakuba, którzy go tak troszeczkę studzą w tym. To musi być rzeczywiście przemyślana operacja!

- Łukasz robi jakieś kroki, które są nieprzemyślane - dodaje serialowy Karski. - Jakub musi to w jakiś sposób korygować, aby znowu nie popełnił jakiegoś błędu. 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1645: Ojciec Uli umiera! Jakubczyk zaszokuje córkę testamentem

M jak miłość, Marcin (Mikołaj Roznerski)

i

Autor: MTL Maxfilm

Jak widzimy na WIDEO z "Kulis M jak miłość" to Marcin doprowadzi do tego, że cały dramatyczny trójkąt spotka się w ogrodzie domu Argasińskich! W środku nocy będzie to wyglądało jak pojedynek. Na szczęście będzie tam Chodakowski, który zadba o to, że nic się nikomu nie stanie - zobacz w GALERII ZDJĘĆ!

- Teraz to już sprawa życia i śmierci - będzie mówił Łukasz szykując się na ostateczne starcie z rywalem.  

- Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Teraz to pytanie tylko o time'ing, w którym momencie wykonać ten ostateczny atak, ostateczne odbicie, uratowanie Patrycji  - zdradza Józefowicz. 

Jak widzimy na WIDEO Łukasz w "M jak miłość" tej nocy, dzięki obecności Marcina dostanie szansę, aby zdać ukochanej najważniejsze Patrycji pytanie.  

- Zostajesz tu, czy odchodzisz ze mną?

Jaka będzie decyzja Argasińskie? Przekonamy się już niebawem w "M jak miłość". 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1643: Koniec Basi i Jaśka. Wyjdą z niego geny ojca zboczeńca?

M jak miłość, Łukasz (Jakub Józefowicz)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość odc. 1647. Łukasz (Jakub Józefowicz), Patrycja (Alżbeta Lenska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1647. Łukasz (Jakub Józefowicz), Patrycja (Alżbeta Lenska)
M jak miłość, Argasiński (Karol Strasburger)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość. Łukasz odbije Patrycję z domu potwora Argasińskiego? Mściwy ordynator zrobi wszystko, żeby go załatwić
Najnowsze