M jak miłość, odcinek 1643: Kinga i Piotrek przypomną sobie o chorej Lence w obliczu tragedii - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1643: Kinga i Piotrek przypomną sobie o chorej Lence w obliczu tragedii - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1643: Kinga i Piotrek przypomną sobie o chorej Lence w obliczu tragedii - ZDJĘCIA

2022-03-07 21:15

W 1643 odcinku "M jak miłość" Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek) znajdą się na skraju wytrzymania, bo choroba Zduńskiej nagle nabierze tempa, a ona całkowicie straci wzrok w lewym oku. Razem z mężem wylądują w szpitalu, gdzie kobietę czeka ciężka operacja. W 1643 odcinku "M jak miłość" tragedia popchnie rodziców Lenki (Marysia Głowacka) do wspomnień i właśnie wtedy przypomni im się o córce, której już dawno nikt nie widział. Wreszcie wyjdzie na jaw, co dzieje się z dziewczynką? Niedługo po operacji Kingi w szpitalu pojawi się tajemniczy gość.

"M jak miłość" odcinek 1643 - poniedziałek, 7.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1643 odcinku "M jak miłość" Kinga i Piotrek przeżyją prawdziwy dramat. Zduńska walczy o wzrok, a sytuacja gwałtownie się pogorszy. Razem z mężem wychowują czwórkę dzieci, ale Lenka wciąż przebywa poza domem i nikt od dawna jej nie widział. Dziewczynka prawdopodobnie nie zdaje sobie sprawy, że z mamą jest aż tak źle.

 -Mam twoje wyniki badań, możemy jechać - powie zestresowany Piotrek w 1643 odcinku "M jak miłość" - Boże, wszystko widzę jak przez mgłę. - Kinia, musimy jechać na SOR - oznajmi Zduński. - Piotrek, czy ty nie rozumiesz, że ja nic nie widzę na lewe oko?! Co się dzieje... - Kinga się załamie i oboje pojadą do szpitala, gdzie pani doktor oznajmi, że kobietę dopadł ostry atak jaskry. Okaże się, że potrzebna jest natychmiastowa operacja. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1648: Franka po trzecim ataku obleśnego ojca Jaśka powie Pawłowi co jej zrobił Igor! - WIDEO, ZDJĘCIA

Kinga w 1643 odcinku "M jak miłość" znów zadrży o wzrok, którego tak bardzo nie chce stracić. Przed operacją będzie bardzo zdenerwowana i właśnie wtedy Piotrek zacznie rozmowę, żeby jakoś oderwać myśli żony od dramatu. Zacznie wspominać stare czasy, a także córkę Lenkę, której tyle czasu nie było w domu.

- Pamiętasz, jak uczyłem cię jak założyć pocztę elektroniczną? Jak korzystać z Internetu? - zaśmieje się Piotrek, byle tylko jakoś ulżyć cierpiącej żonie. - Pamiętasz nasz pierwszy pocałunek? Ślub? Remont mieszkania na Łowickiej? - wymieni Zduński, a Kinga ledwie się uśmiechnie. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2586: Wstrętny Klemens pogrąży Józka w sądzie podczas rozwodu! Pokaże na zdjęciach jak zdradza Julitę - ZDJĘCIA

W 1643 odcinku "M jak miłość" Kinga i Piotrek przypomną sobie o córce Lence. - Narodziny Lenki... - wspomni Piotrek, a Kinga wreszcie wykrztusi kilka słów. - Boże, a jeśli ja już będę żyła tylko wspomnieniami? - przerazi się Kinga, ale w tym momencie wejdzie lekarka. - Nadal nie widzę na to jedno oko. Ból głowy też się nie skończył - podsumuje Zduńska. Piotrek nie zostawi ukochanej żony i kiedy ta będzie operowana, on będzie czekał na oddziale. Niestety w 1643 odcinku "M jak miłość" dostanie ataku. Na szczęście zajmie się nim Marysia (Małgorzata Pieńkowska). 

M jak miłość odcinek 1643 ZWIASTUN. Kinga straci wzrok! Brutalny atak na Frankę
Najnowsze