M jak miłość, odcinek 1642: Łukasz nie odnajdzie Patrycji, bo Argasiński dopadnie ją pierwszy? Nie powie mu gdzie się ukrywa! - WIDEO

i

Autor: vod.tvp.pl/ MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1642: Łukasz nie odnajdzie Patrycji, bo Argasiński dopadnie ją pierwszy? Nie powie mu gdzie się ukrywa! - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1642: Łukasz nie odnajdzie Patrycji, bo Argasiński dopadnie ją pierwszy? Nie powie mu gdzie się ukrywa! - WIDEO

2022-02-10 8:48

W 1642 odcinku "M jak miłość" Łukasz (Jakub Józefowicz) wciąż nie znajdzie Patrycji (Alżbeta Lenska) i co gorsze, nie będzie wiedział gdzie jego ukochana ukrywa się przed mężem! Wojciechowski nabierze nawet podejrzeń, że Jerzy Argasiński (Karol Strasburger) dopadł żonę i coś jej zrobił. Sprawa zaginięcia Patrycji w 1642 odcinku "M jak miłość" nadal się nie wyjaśni, a coraz bardziej przerażony Łukasz powoli zacznie świrować. Z kolei Argasiński dostanie kolejne wiadomości o żonie od bandyty Hermana (Piotr Łukawski). Odnajdzie Patrycję pierwszy i zmusi ją do powrotu do domu? Zobaczcie WIDEO z tych scen z "M jak miłość"!

"M jak miłość" odcinek 1642 - wtorek, 1.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Gdzie ukrywa się Patrycja z "M jak miłość"? Po ucieczce od Argasińskiego wsiadła do taksówki, która zawiozła ją na dworzec autobusowy i miała jechać do Poznania. Ostatni ślad, na który wpadnie wynajęty przez Łukasza detektyw Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski) będzie wskazywał, że była też w Gdańsku, gdzie mieszka jej kuzynka.

A ponieważ Łukasz w 1642 odcinku "M jak miłość" nadal nic nie będzie nic wiedział o rodzinie Patrycji, o jej dawnym życiu zanim poznała Argasińskiego, to nie przypomni sobie żadnych szczegółów mogących naprowadzić Karskiego na kryjówkę żony ordynatora. Jedyne co będzie wiedział to, że Patrycja kiedyś z rodziną wyjeżdżała na wakacje do pensjonatu w Szmotułach, nad jezioro.

Niestety w 1642 odcinku "M jak miłość" ślad po zaginionej Patrycji się urwie, a Wojciechowskiego ogarnie przerażenie, że już nigdy nie zobaczy ukochanej. Wciąż będzie rozpamiętywał ich ostatnią rozmowę już po jej ucieczce. Jedyną osobą, której zwierzy się ze swoich lęków będzie Olek Chodakowski (Maurycy Popiel). 

Nie przegap: M jak miłość. Argasiński odnajdzie Patrycję po tym jak urodzi syna Łukasza. Nie pozwoli jej być z Wojciechowskim - WIDEO

- Od tygodnia nie mam żadnych wiadomości od Patrycji. Wcześniej odezwała się tylko raz, na chwilę i się rozłączyła, nie powiedziała gdzie jest, co się dzieje... Nie rozumiem tego, przecież takie rzeczy dzieją się non stop - ludzie się zakochują, małżeństwa rozpadają. Patrycja nie zrobiła niczego złego, więc przed czym tak ucieka? Kogo się boi? Męża? - zacznie się zastanawiać Łukasz, którego słowa z 1642 odcinka "M jak miłość" cytuje światseriali.interia.pl.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1641: Anita wyda Polę jej matce Weronice. Tak ukochana Gryca załatwi go za jego plecami - ZDJĘCIA

Coraz bardziej zaniepokojony Wojciechowski w 1642 odcinku "M jak miłość" nie uwierzy w taką wersję zaginięcia Patrycji, że w końcówce ciąży chce po prostu być sama, dlatego się ukryła przed Argasińskim, a z nim zerwała wszelki kontakt. - Wiesz, co myślę? Że ten sukinsyn coś jej zrobił. Wywiózł ją gdzieś, odizolował, zabrał komórkę... - powie Łukasz.

- Wiem, że się o nią martwisz, ale zaczynasz świrować... - oceni Olek.

W 1642 odcinku "M jak miłość" Łukasz nie będzie wiedział, że Argasiński też nie odnalazł jeszcze Patrycji, ale wciąż jej szuka z pomocą gangstera Hermana. Powoli ordynator zacznie tracić cierpliwość i wytykać bandycie nieudolność w poszukiwaniach. Jedyne czego Argasiński dowie się od Hermana to, że Patrycja nie kontaktuje się z Łukaszem, nie spotyka się z nim ukradkiem. Patrycja nie pozostawi po sobie żadnych śladów, więc przestępca w 1642 odcinku "M jak miłość" nie będzie mógł w żaden sposób jej namierzyć.

- Chcę, żeby pan ją odnalazł. Obaj mamy w tym interes. Patrycja zabrała z mojego sejfu dokumenty. Dokumenty, które pana też dotyczą... - przypomni szefowi mafii Argasiński. Bo żona ordynatora w 1642 odcinku "M jak miłość" nadal będzie miała tajną broń przeciwko niemu. Dowody, że prowadzi przekręty w klinice, fałszuje dokumentację medyczną i wyciąga z więzienia groźnych przestępców.

- Mówił pan, że są bezpieczne... Oj, profesorku, ostrzegam, jeśli te dokumenty wypłyną... - zacznie mu grozić Herman. Jednak Argasiński w 1642 odcinku "M jak miłość" nie będzie miał już nic do stracenia. Jeśli nie odnajdzie Patrycji i tak będzie skończony. - Niech pan znajdzie Patrycję. To wszystko, co mam do powiedzenia! - ostrzeże bandytę zanim żona pogrąży ich obu.

M jak miłość. Argasiński wynajmie bandytę Hermana, żeby odnalazł Patrycję! To Łukasz znajdzie ją pierwszy?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze