M jak miłość, odcinek 1642: Jakub Karski odnajdzie Kasię i się zacznie gorący romans kochliwego detektywa - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1642: Jakub Karski odnajdzie Kasię i się zacznie gorący romans kochliwego detektywa - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1642: Jakub Karski odnajdzie Kasię i się zacznie gorący romans kochliwego detektywa - WIDEO

2022-03-01 21:10

W 1642 odcinku "M jak miłość" Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski) nie będzie wiedział kim jest Kasia (Paulina Lasota), jak ma na imię dziewczyna, którą poznał w windzie w klinice i w której zakochał się od pierwszego wejrzenia. Dlatego detektyw rozpocznie poszukiwania Kasi w szpitalu, w nadziei, że właśnie tam spotka ją kolejny raz. Niestety los w 1642 odcinku "M jak miłość" sprawi, że Jakub i Kasia cały czas będą się mijali, Karski długo nie odnajdzie ukochanej, nie będzie wiedział, że to była Łukasza (Jakub Józefowicz). Aż wreszcie nastąpi moment, w którym przeznaczenie znów ich połączy. Zobaczcie tą scenę w "Kulisach serialu M jak miłość"!

"M jak miłość" odcinek 1642 - wtorek, 1.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Kasia i Jakub Karski w 1642 odcinku "M jak miłość" wpadną na siebie przypadkiem w klinice ortopedii, ale zanim nastąpi ich kolejne spotkanie oboje będą czuli, że być może stracili szansę na wielką miłość. Bo po chwilach spędzonych w zaciętej windzie, kiedy połączyła ich miłość od pierwszego wejrzenia, nie będą o sobie nic wiedzieli. Nie wymienili przecież numerów telefonów, nie przedstawi się sobie i w 1642 odcinku "M jak miłość" nie będą mieli ze sobą żadnego kontaktu. Co prawda Jakub wróci do kliniki, żeby spotkać się z Łukaszem w sprawie zaginionej Patrycji (Alżbeta Lenska) z nadzieją, że odnajdzie tam piękną brunetkę, która skradła jego serce.

Karski w 1642 odcinku "M jak miłość" zacznie poszukiwania Kasi, nieświadomy tego, że Łukasz bardzo dobrze ją zna, bo byli przecież razem. Wspomni Wojciechowskiemu o nieznajomej z windy. A nawet dojdzie do tego, że minie Kasię na szpitalnym korytarzu, lecz zwyczajnie jej nie zauważy. Dociekliwy detektyw nie podda się jednak tak łatwo i w 1642 odcinku "M jak miłość" postanowi odnaleźć Kasię wszelkimi możliwymi sposobami.

Nie przegap: M jak miłość. Kasia i Jakub Karski pójdą na całość. Szybko zapomni o Dorocie i wskoczy do łóżka byłej Łukasza - WIDEO

- To spotkanie z Kasią to jest miłość od pierwszego wejrzenia. Jak uderzenie piorunem. Te motyle w brzuchu pojawiły się w zasadzie natychmiast i Jakub to czuje... Jakub na pewno nie odpuści. Taka sytuacja zdarza się bardzo rzadko. A może nawet raz w życiu. Czuje podskórnie, że to jest szansa na coś wspaniałego i walczy od pierwszej chwili... - zapowiedział Krzysztof Kwiatkowski w "Kulisach serialu M jak miłość".

Także Kasia w 1642 odcinku "M jak miłość" nie będzie mogła sobie darować, że wyszła z windy, pozwoliła Jakubowi odejść i nie powiedziała mu wprost jak wyjątkowo silne uczucie w niej wzbudził. Przeznaczenie połączy jednak Kasię i Jakuba kiedy nieoczekiwanie znów spotkają się w windzie. Jakub wypatrzy lekarkę i pośle jej zachwycający uśmiech. Tym razem nie dopuści do tego, żeby Kasia mu uciekła.

Sprawdź też: Wiek Basi Rogowskiej z M jak miłość budzi wiele kontrowersji. Ile lat ma Karina Woźniak, która gra 13-latkę? - ZDJĘCIA

Od 1642 odcinku "M jak miłość" miłość Kasi i Jakuba Karskiego wybuchnie z jeszcze większą siłą. Oboje dadzą się ponieść uczuciu i namiętności, uwierzą w to, że los chciał, żeby spotkali się właśnie teraz, w tym momencie życia kiedy oboje zwątpili już trochę w prawdziwą miłość.

- Tak, to jest przeznaczenie... I trzeba czekać na prawdziwą miłość, bo jeżeli wierzymy i dajemy dużo dobra w świat, to ta miłość na pewno przyjedzie do nas... Jakub wzbudza w Kasi takie uczucia, że są porządni mężczyźni na świecie. Po serii nieudanych związków Jakub daje jej nadzieję na to, że ludzi mogą łączyć prawdziwe uczucia - ujawniła Paulina Lasota w "Kulisach serialu M jak miłość".

Przeszłość Jakub w "M jak miłość" pełna jest nieudanych związków z kobietami, ale u boku Kasi poczuje, że właśnie trafił na tą jedyną. I zacznie się zmieniać już od 1642 odcinka "M jak miłość", by pokazać ukochanej, że są dla siebie stworzeni.

- Jakub popełniał szereg błędów jeżeli chodzi o relacje z kobietami. Stawiał swoją pracę na pierwszym miejscu. Praca była dla niego najważniejsza. W relacjach z kobietami zawsze był mężczyzną trochę zamkniętym, troszeczkę zdystansowanym. Być może nie potrafił zaufać. Przenosi całą uwagę na Kasię i to wydaje się dla Jakuba wielkim odkryciem - wyznał Kwiatkowski.

A w "Kulisach serialu M jak miłość" mówiło się już nawet o szybkim ślubie Kasi i Jakuba Karskiego!

M jak miłość. Romans Kasi i Jakuba Karskiego skończy się szybkim ślubem
M jak miłość odcinek 1642 ZWIASTUN. Argasiński odnajdzie Patrycję, a Jakub Karski dowie się kim jest Kasia!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze