M jak miłość. Kasia i Jakub Karski pójdą na całość. Szybko zapomni o Dorocie i wskoczy do łóżka byłej Łukasza - WIDEO

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Kasia i Jakub Karski pójdą na całość. Szybko zapomni o Dorocie i wskoczy do łóżka byłej Łukasza - WIDEO

M jak miłość. Kasia i Jakub Karski pójdą na całość. Szybko zapomni o Dorocie i wskoczy do łóżka byłej Łukasza - WIDEO

2022-02-17 8:33

Wkrótce w "M jak miłość" widzowie zobaczą dużo gorących scen między Kasią (Paulina Lasota) i Karskim (Krzysztof Kwiatkowski). Zaczęło się od małego wypadku w windzie, gdzie młoda lekarka i detektyw zauroczyli się w sobie od pierwszego wejrzenia. Teraz nadejdzie czas na prawdziwy, nieprzewidywalny romans i pikantne sceny pocałunków i seksu! Niebawem w "M jak miłość" Jakub zapomni o Dorocie (Emma Giegżno), którą uratował i myślał, że połączyło ich coś wyjątkowego. Przy byłej Łukasza (Jakub Józefowicz) kompletnie straci głowę, więc wskoczy jej do łóżka! Zobaczcie WIDEO z tych scen w "M jak miłość".

Seks Kasi i Karskiego z "M jak miłość". Zakochają się w sobie na zabój 

Widzowie "M jak miłość" nie spodziewali się romansu Kasi i Jakuba, którzy w poprzednich odcinkach "M jak miłość" utknęli razem w windzie i od tego momentu nie przestaną o sobie myśleć. Jeśli ktoś sądził, że ta dwójka więcej się nie spotka, bardzo się myli. Młoda lekarka i detektyw spotkają się ponownie, a niebawem nie wytrzymają bez siebie ani chwili. Karski zapomni o Dorocie, której niegdyś pomógł uwolnić się od ojca tyrana i widać było, że kobieta zrobiła na nim duże wrażenie. Niestety szybko się okaże, że nie zagości w jego sercu na długo. 

W kulisach "M jak miłość" można zobaczyć sceny, gdzie Karski zbywa Dorotę i nawet nie odbiera jej telefonów. - To spotkanie z Kasią to jest miłość od pierwszego wejrzenia. Jak uderzenie piorunem. Te motyle w brzuchu pojawiły się w zasadzie natychmiast i Jakub to czuje - mówi Krzysztof Kwiatkowski w "Kulisach serialu M jak miłość". 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1640: Ula ujawni Bartkowi tajemnicę prawdziwej rodziny. Po śmierci babci ojciec pijak oddał ją do domu dziecka - ZDJĘCIA

Niebawem w "M jak miłość" dojdzie do zbliżenia Kasi i Jakuba. Karski znów pojawi się w klinice, gdzie bacznie rozejrzy się za ukochaną. Kiedy znów spojrzą sobie w oczy, uczucie ponownie wybuchnie. Będą wiedzieli, że to coś niesamowitego i nie odpuszczą. Niebawem w "M jak miłość" widzowie zobaczą gorące sceny z udziałem detektywa i lekarki, którzy zaczną od pocałunków, ale potem wylądują w łóżku! O dziwo, każdy będzie im kibicował. Zarówno Marcin (Mikołaj Roznerski), jak i Łukasz. Karski w końcu dopnie swego i wyląduje z Kasią w łóżku. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2573: Oliwka nie zniesie szczęścia Patryka i Agaty. Straci ukochanego na zawsze - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

Paulina Lasota, czyli Kasia z "M jak miłość" przyznaje, że serialowy Jakub zrobi ogromne wrażenie na jej bohaterce. - Jakub na pewno wzbudza w Kasi takie uczucia, że są porządni mężczyźni na tym świecie, po takiej serii nieudanych związków, Jakub daje jej nadzieję, że ludzi mogą łączyć prawdziwe uczucia - podsumowuje aktorka w kulisach "M jak miłość". Wygląda więc na to, że tę dwójkę nie połączy jedynie seks, a prawdziwe uczucie. Ich losy można będzie śledzić w kolejnych odcinkach "M jak miłość", na ekranie TVP2.

M jak miłość. Romans Kasi i Jakuba Karskiego skończy się szybkim ślubem
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze