M jak miłość, odcinek 1640: Strzały w Grabinie w środku nocy! Barbara w niebezpieczeństwie

i

Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1640: Strzały w Grabinie w środku nocy! Barbara w niebezpieczeństwie

M jak miłość, odcinek 1640: Strzały w Grabinie w środku nocy! Barbara w niebezpieczeństwie

W 1640 odcinku "M jak miłość" Barbara (Teresa Lipowska) znajdzie się w wielkim niebezpieczeństwie! Marysia (Małgorzata Pieńkowska) zobaczy, jak jej matka w środku nocy wybiera się gdzieś z Józefem (Stefan Friedmann) , ale nikt nie przewidzi najgorszego! A później w kompletnej ciemności w domu Modrego usłyszymy wielki huk i staruszkowie zamrą w bezruchu przerażeni, że to wystrzał! Czy życiu Barbary i Józefa w 1640 odcinku "M jak miłość" będzie zagrażał ktoś, kto zaczai się w domu Modrego?

"M jak miłość" odcinek 1640 - wtorek, 22.02.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Mocno zatroskana Barbara w 1640 odcinku "M jak miłość" pójdzie z Józefem do jego domu. Modry zwierzy się przyjaciółce, że boi się o swoje życie! Rozmowę matki z przyjacielem zauważy przez okno Marysia (Małgorzata Pieńkowska), która wyczuje, że za chwilę wydarzy się coś złego. Ale Artur powstrzyma żonę przed działaniem i poprosi, aby dała Barbarze trochę wolności. A potem padnie "strzał".  

W 1640 odcinku "M jak miłość" Józef zwierzy się Barbarze pod domem Motowiaków, że jego siostrzenica jest w wielkim niebezpieczeństwie. Modry wyzna Mostowiakowej, że Jagoda była księgową mafii i za machlojki siedziała w więzieniu. Co gorsze, bandyci wcale nie mają zamiaru odpuścić byłej pracownicy i chcą zmusić ją do powrotu do "pracy"! Co gorsze, ani Barbara, ani Józef nie będą mieli pojęcia, że sprytna dziewczyna zwinęła mafii wielką kasę i trzyma ją w walizce pod łóżkiem! Czyżby "koledzy" Jagody już ją znaleźli? 

Zobacz też: Barwy szczęścia, odcinek 2579: Dramat Iwony. Zaszantażuje syna, aby uratował Kępskiego. Zapłaci za to najwyższą cenę - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

- Jezus Maria! - wykrzyknie przerażony Józef w swoim ciemnym domu w 1640 odcinku "M jak miłość" natychmiast po usłyszeniu dźwięku, który będzie brzmiał jak wystrzał.

Barbara w 1640 odcinku "M jak miłość" nie odezwie się ani słowem na dźwięk przerażającego huku, tylko mocniej złapie ściany, za którą spróbuje się schować. Za moment w domu Józefa rozbłyśnie światło i wszystkim pokaże się osoba, winna ogłuszającego dźwięku - KTO TO BĘDZIE zobacz w GALERII ZDJĘĆ.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1640: Matka Dawida porzuci go na zawsze. Nie będzie miała odwagi mu powiedzieć - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1640 ZWIASTUN. Tadeusz pozwoli Oli odejść z mężem. Rogowski wypędzi Dawida z łóżka Basi
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze