M jak miłość, odcinek 1640: Siostrzenica Modrego to księgowa mafii! Zmuszą ją do pracy, bo ją zabiją

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1640: Siostrzenica Modrego to księgowa mafii! Zmuszą ją do pracy, bo ją zabiją

M jak miłość, odcinek 1640: Siostrzenica Modrego to księgowa mafii! Zmuszą ją do pracy, bo ją zabiją

W 1640 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw kim jest siostrzenica Modrego (Stefan Friedmann). Okaże się, że Jagoda (Katarzyna Kołeczek) to księgowa mafii i za machlojki siedziała w więzieniu! Józef wpadnie w autentyczną panikę, bo siostrzenica wyżali mu się, że bandyci zmuszają ją dalej do pracy pod karą śmierci! Przerażony Modry tylko Barbarze (Teresa Lipowska) ujawni, kto tak naprawdę zamieszkał w jego spokojnym domu w Grabinie. Zdradzamy, że Mostowiakowa w 1640 odcinku "M jak miłość" znów będzie musiała walczyć o życie przyjaciela!

"M jak miłość" odcinek 1640 - wtorek, 22.02.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1640 odcinku "M jak miłość" Modry zrozumie, że jego urocza siostrzenica to niezłe ziółko. Jagoda dopiero co wyszła z więzienia nie za kradzież cukierków, tylko za prace na rzecz mafii! Co gorsze, okaże się, że dziewczyna dalej pracuje dla bandytów, bo grożą jej śmiercią! A i to jeszcze nie wszystko... Czy życie Modrego znów jest w niebezpieczeństwie?

Jak pamiętamy, w poprzednim sezonie "M jak miłość" Józef o mało nie został zamordowany przez swoją "opiekunkę" Olę (Magdalena Rembacz).  W 1640 odcinku przerażony staruszek będzie błagał o pomoc Barbarę, bo jego siostrzenica jest w niebezpieczeństwie. Czy Modry będzie zdawał sobie sprawę, że największe ryzyko w tej sytuacji ponosi on sam? 

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1639: Skandal u Mostowiaków! 13-letnia Basia spędzi noc z Dawidem. Marysia pozwoli córce spać z chłopakiem w jednym łóżku - ZDJĘCIA

-Po prostu mnie zmroziło, nie mogę uwierzyć. Podsłuchałem rozmowę... Basiu, wiesz kim była moja Jagoda? - zapyta Modry Barbarę w 1640 odcinku "M jak miłość".  

- No?

- Księgową mafii!

- Co ty opowiadasz! Za dużo kryminałów żeś się naoglądał!

- Przysięgam ci! Prowadziła księgowość mafii, a teraz oni zmuszają ją, żeby ona wróciła i dalej dla nich pracowała! Bo jak nie to ją... - Józef pokaże gest podrzynania gardła. 

Niestety, ani Barbara, ani Józef w 1640 odcinku serialu nie będą mieli świadomości, że jest jeszcze znacznie gorzej. Kiedy Modry będzie się zamartwiał o życie swojej siostrzenicy, ona w tajemnicy będzie liczyła pieniądze, schowane w walizce pod łóżkiem. Jagoda nie będzie miała żadnych oporów, aby wykorzystać dobre serce wujka i zwyczajnie go okraść. Z każdym odcinkiem "M jak miłość" ostatnia krewna Józefa będzie coraz bardziej przypominać oszustkę Olę...

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1640: Zabójstwo w Grabinie?! Mafia zabije Józefa Modrego, bo ukrywa w domu grubą kasę?- ZDJĘCIA

M jak miłość. Koszmarny powrót ojca Uli.
Najnowsze