M jak miłość, odcinek 1640: Matka Dawida rozdzieli go z Basią i wciągnie w to Marysię - ZDJĘCIA

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1640: Matka Dawida rozdzieli go z Basią i wciągnie w to Marysię - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1640: Matka Dawida rozdzieli go z Basią i wciągnie w to Marysię - ZDJĘCIA

2022-02-17 13:51

W 1640 odcinku "M jak miłość" matka Dawida (Iwo Wiciński) nie będzie miała odwagi spojrzeć synowi w twarz i przekazać mu zatrważających informacji. Młody Jaszewski i Basia (Karina Woźniak) wiele razem przeszli i nie mają pojęcia, że wkrótce Olga (Małgorzata Lewińska) rozdzieli ich na dobre. Kobieta wie, że Dawid ma cięty charakterek i potrafi postawić na swoim. W 1640 odcinku "M jak miłość" Olga będzie tak zestresowana sytuacją, że wystosuje niestosowną prośbę do Marysi (Małgorzata Pieńkowska), która oniemieje na wieści od Jaszewskiej.

"M jak miłość" odcinek 1640 - wtorek, 22.02.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1640 odcinku "M jak miłość" Basia i Dawid będą cieszyli się swoją obecnością. Ostatnie wydarzenia dały im do myślenia, a Rogowska pociesza chłopaka po wylądowaniu Mariusza (Tomasz Lulek) w więzieniu. Nastolatkowie są zakochani w sobie jak nigdy, a młody Jaszewski bardzo się zmienił pod wpływem Rogowskiej. Szkoda tylko, że nie mają pojęcia, co planuje Olga. Kobieta nie ma zamiaru zostawać w Polsce i chce przeprowadzić się za granicą. Oczywiście nie może zostawić syna samego, więc planuj wziąć go ze sobą. On nie ma o tym pojęcia, a Jaszewska w 1640 odcinku "M jak miłość" zacznie się bać reakcji syna. Wykorzysta okazję i postara się porozmawiać na ten temat z Marysią. Postawi ją w bardzo niezręcznej sytuacji.

- Kiedy wyjeżdżacie? - zapyta Rogowska. - Kupiłam już bilety, w połowie listopada - odpowie wyraźnie poddenerwowana Olga. - Aaa, to właściwie zaraz - zauważy Marysia. - Marysiu, ja wiem, że nie powinnam cię o to prosić, ale ty masz taki dobry kontakt z Basią i Dawid też do ciebie lgnie. Mogłabyś z nimi porozmawiać? Uprzedzić ich? Przygotować grunt? - Jaszewska postawi Rogowską w dziwnej sytuacji, bo przecież to ona powinna załatwiać swoje sprawy rodzinne, ale nie wysługiwać się innymi. 

Przeczytaj: M jak miłość. Marzenie Franki i Pawła nie spełni się nawet kilka miesięcy po ślubie. Basia zostanie ze Zduńskimi - ZDJĘCIA

Marysia w 1640 odcinku "M jak miłość" nie ukryje zakłopotania, w które wprowadzi ja Olga. - Olgo, przepraszam, ale ja uważam, że powinnaś to załatwić sama i to jak najszybciej. Przepraszam cię - powie Marysia i tym samym nie zdecyduje się pomóc koleżance. Żeby nie wracać do tematu, Marysia przerwie rozmowę i zawoła Basię i Dawida. - Hej, młodzieży! Idziemy! - rzuci do nastolatków i utnie temat z Olgą. Nic dziwnego, skoro Jaszewska nie ma nawet na tyle odwagi, żeby porozmawiać z własnym synem. Można się jednak domyślić, że Dawid nie zareaguje najlepiej na wieści o wyprowadzce i rozstanie z Basią. Młodzi mają przed sobą bardzo trudny czas, który pewnie sporo ich będzie kosztował. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2588: Ostateczne pożegnanie Michaliny i Witka. Złoty będzie mógł tylko bezradnie patrzeć na cierpienie syna – ZDJĘCIA

M jak miłość. Romans Kasi i Jakuba Karskiego skończy się szybkim ślubem
Najnowsze