M jak miłość, odcinek 1639: Dawid będzie błagał Rogowskiego o wybaczenie. Wszystko zwali na Barbarę

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1639: Dawid będzie błagał Rogowskiego o wybaczenie. Wszystko zwali na Barbarę

M jak miłość, odcinek 1639: Dawid będzie błagał Rogowskiego o wybaczenie. Wszystko zwali na Barbarę

W 1639 odcinku "M jak miłość" zobaczymy, jak Dawid (Iwo Wiciński) błaga ojca (Robert Moskwa) swojej ukochanej Basi (Karina Woźniak) o wybaczenie! Tylko dlaczego wszyscy będziemy mieli wrażenie, że młody Jaszewski wypowiadając słowa przeprosin, będzie się śmiał Arturowi prosto w twarz? Po pierwsze Dawid przeprosiny wypowie ze swoim znanym "uśmieszkiem", a po drugie natychmiast zasłoni się Barbarą (Teresa Lipowska), zwalając całą winę za swoją natarczywość, na głowę rodziny Mostowiaków! Jak zareaguje na tę potwarz Rogowski w 1639 odcinku "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1639 - poniedziałek, 21.02.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1639 odcinku "M jak miłość" Dawid znów zawita do Grabiny. Będzie to jeden raz za dużo dla Artura, który już miał nadzieję, że cała miłość jego córki "rozejdzie się po kościach". Rogowski miał nawet tajny plan, jak zakończyć ten romans swojej 13-letniej córki, ale przyjazd młodego Jaszewskiego wszystko zrujnuje! 

Artur w 1639 odcinku "M jak miłość" będzie aż gotował się ze złości na myśl, że życie jego córki zależy od chłopaka, o którym nikt nie ma dobrego zdania. Syn mordercy (Tomasz Lulek) Marzenki (Olga Szomańska) i Andrzejka (Tomasz Oświeciński), z tajemnicą śmierci byłej dziewczyny na własnym sumieniu, to nie jest "partia", jaką wymarzył sobie dla córki. W dodatku Dawid będzie ciągle i wszędzie obecny i Rogowski będzie miał tego serdecznie dość!  

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1639: Barbara odbierze list z sądu, który na zawsze zmieni życie Mostowiaków! Żal będzie nie tylko Kalinki - ZDJĘCIA

Artur wyzna Marysi w 1639 odcinku "M jak miłość", że musi znów odbyć poważną rozmowę z Basią na temat życia seksualnego. Rogowska będzie próbowała męża powstrzymać, ale on się uprze, tym bardziej, że na podwórku swojego domu zobaczy córkę z Dawidem!  

- Przepraszam, że ja znowu tu jestem... - Dawid zacznie się tłumaczyć ze znanym wszystkim uśmiechem. - Ale pani Basia zaprosiła mnie na obiad, deser i powiedziała, że nie przyjmuje odmowy - doda Dawid patrząc już tylko na Marysię. 

- Obiad, co prawda dzisiaj robiłam ja, ale równie serdecznie zapraszam... - odpowie Marysia. 

Artur nie odpowie Dawidowy nic w 1639 odcinku "M jak miłość" i zaciągnie Basię na poważną rozmowę do sadu Lucjana (ś.p. Witold Pyrkosz). Skutki tych działań będą jednak opłakane. Basia i Dawid wylądują tej samej nocy razem w łóżku, a zrozpaczony Rogowski nie będzie mógł nic zrobić.  

Zobacz koniecznie: Zniewolona 3, odcinek 21: Katia w ciąży z Żadanem! Wróci do Andrieja dla dobra dziecka - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1639: Basia w ciąży Dawidem? Rogowski usłyszy od córki czy spała z chłopakiem
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze