M jak miłość odc. 1637. Łukasz (Jakub Józefowicz), Kasia Stawska (Paulina Lasota)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1637. Łukasz (Jakub Józefowicz), Kasia Stawska (Paulina Lasota)

M jak miłość, odcinek 1637: Była kochanka Łukasza zaskoczy go tym wyznaniem! Kasia nie będzie wiedziała jak do tego doszło - ZDJĘCIA

2022-02-07 22:00

W 1637 odcinku "M jak miłość" wyznanie Kasi (Paulina Lasota) wprawi Łukasza (Jakub Józefowicz) w totalne osłupienie! Aż zaniemówi kiedy usłyszy od byłej kochanki co się jej przytrafiło i jak wielką niespodziankę od losu dostała w najmniej spodziewanym momencie. Łukasz i Kasia Stawska nie widzieli się od dawna, a mimo to w 1637 odcinku "M jak miłość" śliczna stażystka z kliniki wyskoczy z taką rewelacją, że Wojciechowskiemu nie pozostanie nic innego jak tylko przełknąć gorycz porażki. Słowa Kasi nie pozostawią mu żadnych złudzeń, że ich związek to była pomyłka i o żadnym poważnym uczuciu z jej strony nie było mowy. Poznajcie szczegóły co spotka Kasię!

"M jak miłość", odcinek 1637 - poniedziałek, 14.02.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1637 odcinku "M jak miłość" los znów połączy Łukasza z Kasią w tak nieoczekiwanych okolicznościach, że Wojciechowskiemu aż odbierze mowę. Z jednej strony Łukasz będzie zadręczał się myślami gdzie jest Patrycja (Alżbeta Lenska), która uciekła od męża, Jerzego Argasińskiego (Karol Strasburger). Ale z drugiej pochłoną go także sercowe sprawy Kasi, którą porzucił dla żony ordynatora i która długo nie mogła przeboleć ich rozstania. Ostatnio nawet coś między byłymi kochankami zaiskrzyło, ale skończyło się tylko na jednej niewinnej randce. Dlatego jak grom z jasnego nieba w 1637 odcinku "M jak miłość" spadnie na Łukasza nowina od Kasi, która wszystko między nimi zmieni!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1637: Jakub wpadnie na trop Patrycji. Łukasz przypomni sobie ważny szczegół o zaginionej ukochanej - ZDJĘCIA

Widok rozpromienionej Kasi z błyskiem w oczach w 1637 odcinku "M jak miłość" sprawi, że Łukasz zacznie dociekać czy coś się stało. Nie będzie miał pojęcia, że dzięki niemu Kasia znalazła miłość, której tak długo szukała. Bo w klinice pojawi się detektyw Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski), którego Łukasz wynajął, żeby odnalazł zaginioną Patrycję. To właśnie Jakub wywoła prawdziwe trzęsienie ziemi w życiu Kasi, a jej serce nagle zabije mocniej. Śliczna stażystka i Karski w 1637 odcinku "M jak miłość" zatrzasną się razem w windzie i przeżyją prawdziwe chwile grozy. Mimo stresującej sytuacji spędzą razem miło czas, a detektyw zrobi na lekarce ogromne wrażenie.

Do tego stopnia, że w 1637 odcinku "M jak miłość" zwierzy się Łukaszowi, że nigdy w życiu nie czuła się tak jak w windzie z Jakubem. - Coś się stało? - zapyta Wojciechowski, który do tej pory myślał, że tylko on tak dział na Kasię. Stażystka wyzna jednak Łukaszowi, że takie uczucie przytrafiło się jej pierwszy raz w życiu. - Tak... Nie wiem... Nie... Nigdy w życiu po prostu tak mnie nie ścięło!

Sprawdź też: M jak miłość. Rozstanie Olka i Anety po wyjeździe do Wiednia. Chodakowski wróci już bez żony i dziecka - ZDJĘCIA

Zakochana Kasia w 1637 odcinku "M jak miłość" przypadkiem przyzna się też Anecie (Ilona Janyst), że nigdy nie chciała jej odbić Olka (Maurycy Popiel), bo doktor Chodakowski nie jest w jej typie. Czy jednak miłość Kasi do Jakuba ma jakieś szanse? Karski od niedawna spotyka się z dawną klientką, Dorotą (Emma Giegżno). I choć w ich związku ostatnio źle się działo, to Jakub przecież jest zajęty! Najwyraźniej kiedy oczaruje Kasię w windzie nie wspomni jej o tym, że ma dziewczynę, do tego z dzieckiem!

M jak miłość. Argasiński wynajmie bandytę Hermana, żeby odnalazł Patrycję! To Łukasz znajdzie ją pierwszy?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze