M jak miłość, odcinek 1636: Nowa przyjaciółka Ani znów napuści ją na nauczyciela Wareckiego - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1636: Nowa przyjaciółka Ani znów napuści ją na nauczyciela Wareckiego - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1636: Nowa przyjaciółka Ani znów napuści ją na nauczyciela Wareckiego - ZDJĘCIA

2022-02-08 20:39

W 1636 odcinku "M jak miłość" znów powróci temat Wareckiego (Wojciech Świeściak), przez którego rodzina Andrzeja (Krystian Wieczorek) wpadła w kryzys. To nowa przyjaciółka Ani (Gabriela Świerczyńska) poda jej interesujące informacje o nauczycielu. Zuza (Amelia Zawadzka) podpuści córkę Budzyńskiego do walki o sporo starszego pedagoga i wkrótce wpędzi ją w ogromne problemy. W 1636 odcinku "M jak miłość" Ania początkowo nie dopuści do siebie myśli, że jednak mogłaby zdobyć Adama, ale za namową podejrzanej koleżanki, posunie się do strasznej głupoty.

"M jak miłość" odcinek 1636 - wtorek, 8.02.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1636 odcinku "M jak miłość" Ania zapomni o całym świecie, wystawi Basię (Gabriela Raczyńska), przestanie się uczyć i uzna, że najlepszym przykładem do naśladowania jest niebezpieczna koleżanka Zuza, która namówi ją do picia alkoholu i umieszczenia tego w sieci. Ania da się podejść jak dziecko i nie zauważy, że koleżanka ma na nią fatalny wpływ. W 1636 odcinku "M jak miłość" to Zuza przekaże córce Andrzeja informacje na temat Wareckiego, który przez niedawną aferę z Anią musiał zmienić pracę i nie jest już wychowawcą dziewczyny.

- Wiesz, że Adam uczy teraz w Sienkiewiczu? Kumpela mi mówiła. Wszystkie laski się w nim bujają… A on nic! - powie Zuza w 1636 odcinku "M jak miłość" i będzie dobrze wiedziała, że Ania miała spore problemy przez zauroczenie w nauczycielu i nagabywanie go. - Nie interesuje mnie Adam! - powie córka Budzyńskiego, ale prawda będzie taka, że nie wyleczyła się do końca z nastoletniego uczucia. 

Przeczytaj: Zniewolona 3, odcinek 16: Żadan dopadnie Katię w kryjówce. Siostra Grigoria ją wykończy - ZWIASTUN

Zuza nie odpuści tematu nauczyciela i w 1636 odcinku "M jak miłość" zacznie podpuszczać koleżankę do głupich pomysłów. - Jasne... Teraz, jak już cię nie uczy, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby... wiesz. Każdego faceta można złamać. Kwestia determinacji. Musisz tylko znaleźć do niego jakieś dojście - skwituje dziewczyna, a w głowie Ani zrodzi to poważne wątpliwości, czy aby na pewno nie za wcześnie poddała się w walce o Adama. Znów zacznie jej się wydawać, że może zdobyć nauczyciela, który tak naprawdę nigdy nie był nią zainteresowany. O wiele większe wrażenie na Wareckim zrobiła Magda (Anna Mucha). 

Przeczytaj: M jak miłość. Rozstanie Olka i Anety po wyjeździe do Wiednia. Chodakowski wróci już bez żony i dziecka - ZDJĘCIA

Wkrótce w "M jak miłość" w głowie Ani zrodzi się plan, by odzyskać zainteresowanie Adama. Posunie się do głupiego pomysłu, by skołować substancje psychotropowe, zażyć je niedaleko bloku nauczyciela i zapukać do jego drzwi. Niebawem w "M jak miłość" nastolatka uda, że ktoś ją odurzył narkotykami, a Warecki musi jej pomóc. I faktycznie, nauczyciel zabierze dziewczynę do szpitala, gdzie ta trafi na OIOM. Skontaktuje się też z Magdą i Andrzejem, którzy oniemieją na wieść, że córka trafiła do szpitala. Tym oto sposobem, Adam znów zagości w życiu Budzyńskich. Chyba nie takiego obrotu sprawy spodziewa się Ania. 

M jak miłość odcinek 1636 ZWIASTUN. Kinga znów straci wzrok! Poważne problemy Budzyńskiego z Anią
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze