M jak miłość, odcinek 1636: Kinga po wyjeździe Piotrka wyrzuci ślubną obrączkę! Zły znak dla Zduńskich - ZDJĘCIA

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1636: Kinga po wyjeździe Piotrka wyrzuci ślubną obrączkę! Zły znak dla Zduńskich - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1636: Kinga po wyjeździe Piotrka wyrzuci ślubną obrączkę! Zły znak dla Zduńskich - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2022-02-08 20:36

W 1636 odcinku "M jak miłość" Kinga (Katarzyna Cichopek) straci obrączkę, którą podczas ślubu Piotrek (Marcin Mroczek) włożył jej na palec i z którą nigdy się nie rozstawała! Nie dość, że znów zostanie sama z dziećmi, bo Zduński wyjedzie na dłużej służbowo, to jeszcze dopadnie ją niesamowity pech i wyrzuci do śmieci obrączkę. A to wszystko w dniu, w którym w 1636 odcinku "M jak miłość" Kinga usłyszy od lekarza, że straci wzrok jeśli szybko nie zacznie się leczyć. Zgubienie obrączki stanie się dla Kingi znakiem od losu, że jej małżeńskie i rodzinne szczęście może się wkrótce skończyć. Zobaczcie ZWIASTUN 1636 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1636 - wtorek, 8.02.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Ślubna obrączka Kingi w 1636 odcinku "M jak miłość" przepadnie bez śladu w dniu, w którym na Zduńską spadnie wstrząsająca diagnoza lekarza okulisty, że może stracić wzrok. Problemy Kingi z oczami doprowadzą do tragicznych zdarzeń w domu przy Deszczowej i do tylko z pozoru niegroźnego wypadku. Przemęczona matka czwórki dzieci, którą Piotrek zostawi i wyjedzie na służbową delegację uderzy się głową w kuchenny okap i zaraz potem zorientuje się, że przestaje widzieć. Tak jak wtedy kiedy miała 18 lat i oślepła po wypadku samochodowym!

Tyle tylko, że teraz ślepota Kingi będzie postępowała coraz szybciej. Nic dziwnego, że w 1636 odcinku "M jak miłość" Zduńska się załamie i dopiero po powrocie od lekarza zauważy, że nie ma na palcu obrączki. Gdy zorientuje się co się stało będzie przy niej tylko Magda (Anna Mucha). - Obrączkę zgubiłam... Miałam rano ją na palcu i pewnie mi się zsunęła jak śmieci wyrzucałam... Jak pech to pech!

Na szczęście Budzyńska w 1636 odcinku "M jak miłość" zachowa spokój i od razu zacznie poszukiwania. - Kinia, połóż się, odpocznij, a ja ją znajdę!- Jak znajdziesz? Nie da się jej znaleźć! - Kinga będzie totalnie zdruzgotana kolejną tragedią w życiu. - Nie da się, nie da! Poszukam... Nie martw się znajdziemy... - pocieszy przyjaciółkę. Szperającą w śmietniku Magdę w 1636 odcinku "M jak miłość" namierzy sąsiad Zduńskich, Wiesiek (Marcin Zarzeczny) i zaoferuje jej swoją pomoc. Z użyciem profesjonalnego sprzętu do wykrywania metalu i skarbów w ziemi.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1636: Choroba Kingi nie pozwoli jej zobaczyć córki Lenki. Straci wzrok po uderzeniu w głowę - ZDJĘCIA

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1638: Kinga ostatni raz zobaczy syna Miśka zanim całkiem oślepnie - ZDJĘCIA

Kiedy w 1636 odcinku "M jak miłość" Wiesiek i Wojtek Marszałek (Emilian Kamiński) zaczną obchód podwórka Zduńskich z wykrywaczem metali do domu wróci Piotrek. Urwie się wcześniej z delegacji w Poznaniu, żeby być z żoną i dziećmi, bo usłyszy o wypadku ukochanej, jej kiepskim stanie, przytłaczającym zmęczeniu. W chwili kiedy zrozpaczona Kinga w 1636 odcinku "M jak miłość" będzie zwierzać się Magdzie jak boli ją strata obrączki, stanie się coś niespodziewanego. - Nie jestem przesądna, po prostu po ludzku jest mi przykro. Ta obrączka była ze mną tyle lat...- Wiem, ale poszukamy jeszcze może się znajdzie. Na pewno się znajdzie...

Nagle w 1636 odcinku "M jak miłość" w drzwiach sypialni stanie Piotrek z obrączką schowaną w dłoniach. - Jak dobrze, że jesteś! - ucieszy się na jego widok Zduńska. - Doszły mnie słuchy, że wyrzuciłaś do śmieci naszą ślubną obrączkę... Ale uprzedzam, ja się tak łatwo nie poddaję!

- Znalazłeś ją?

- Nie ja, ale tak sobie myślę, że to dobry znak i od teraz czekają nas same dobre chwile... - powie żonie Piotrek w 1636 odcinku "M jak miłość", wciąż nieświadomy tego z jak poważną chorobą Kingi będą musieli się zmierzyć w najbliższym czasie.

M jak miłość. Kinga w szpitalu! Tajemnicza choroba żony Piotrka ciosem dla Zduńskich
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze