M jak miłość, odcinek 1636: Basia zostanie całkiem sama. Tylko Budzyński się zlituje nad córką Pawła - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1636: Basia zostanie całkiem sama. Tylko Budzyński się zlituje nad córką Pawła - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1636: Basia zostanie całkiem sama. Tylko Budzyński się zlituje nad córką Pawła - ZDJĘCIA

2022-02-08 12:31

W 1636 odcinku "M jak miłość" aż żal będzie patrzeć na Basię (Gabriela Raczyńska), bo jak się okaże, zostanie całkiem sama! Franka (Dominika Kachlik) i Paweł (Rafał Mroczek) wzięli ślub i zniknęli w podróży poślubnej. Kiedyś Basia mogła liczyć na towarzystwo i wsparcie przyjaciół, ale teraz zostanie odosobniona. W 1636 odcinku "M jak miłość" Ania (Gabriela Świerczyńska), na którą zawsze mogła liczyć córka Pawła, zmieni się nie do poznania. Wyprze się przyjaciółki i znajdzie podejrzane towarzystwo. Tylko Budzyński (Krystian Wieczorek) zlituje się nad Basią.

"M jak miłość" odcinek 1636 - wtorek, 8.02.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1636 odcinku "M jak miłość" Basia będzie samotnie spędzała czas, bo tak naprawdę zostanie odosobniona. Franka i Paweł zorganizowali ślub, po czym wyjechali w podróż poślubną. Są zajęci sami sobą i niczym więcej się nie przejmują. Basia zawsze mogła liczyć na wsparcie przyjaciół, ale od kiedy związała się z Jaśkiem (Stanisław Dusza), a Damian (Olivier Proctor) rozstał się z Anią, tak naprawdę przyjaciółką nastolatki stała się tylko córka Budzyńskiego. Ona niestety w 1636 odcinku "M jak miłość" pokaże, że nie jest już tą samą osobą. Ania zmieni się nie do poznania, a wszystko za sprawą podejrzanej koleżanki Zuzy (Amelia Zawadzka), z którą zaczną pić i imprezować. Basia odetnie się od takiego spędzania czasu i nie ma co się dziwić, skoro Ania będzie w coraz większych tarapatach. Nawet Marta (Dominika Ostałowska) zgłosi się do Andrzeja, by porozmawiać o niebezpiecznej przemianie dziewczyny. 

Zobacz szokujące ZDJĘCIA z przemiany Ani w GALERII ZDJĘCIA>>>

Zaniepokojona Wojciechowska przekaże Andrzejowi złe wieści o córce. Budzyński oniemieje w 1636 odcinku "M jak miłość".

- (...) Ania od początku roku złapała trzy jedynki, nie uczy się, przestało jej zależeć na ocenach, wagaruje, Mam wrażenie, że nie jest ze mną szczera. Chciałam, żebyś to wiedział, tak się umawialiśmy - powie Wojciechowska w 1636 odcinku "M jak miłość". - To może ja spróbuję z nią porozmawiać, dowiem się o co chodzi - zaproponuje prawnik. - To naprawdę może nie być łatwe, Ania się ostatnio zmieniła, ale może będziesz miał więcej szczęścia - skwituje Marta, a Andrzej zacznie zastanawiać się nad zachowaniem córki i postanowi osobiście spotkać się z Basią. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1636: Potworny koniec Budzyńskiego i Wernera. Klienci kancelarii po tym co usłyszą o przeszłości Andrzeja zaczną uciekać jeden po drugim! – ZDJĘCIA

W 1636 odcinku "M jak miłość" Basia będzie wyraźnie smutna i tylko Andrzej okaże jej chwilę zainteresowania. Córka Pawła przyzna, że nie ma kontaktu z przyjaciółką, a Ania zakolegowała się z Zuzą. Basia nie będzie skora do współpracy z prawnikiem, który spróbuje wyciągnąć jak najwięcej informacji od Basi. 

- A tę jej koleżankę znasz? - zapyta prawnik. - To jest Zuza z innej klasy, ale wiem tyle, że lubi się zabawić - powie niepokojące słowa Basia. - Ania mówiła, że wybiera się na imprezę, pomożesz mi? - zapyta Andrzej, a Basia ostatecznie poda mu adres, pod którym odbywa się domówka dla bogaczy. Widać będzie, że nie jest zachwycona całą sytuacją. Będzie siedzieć sama w kawiarni, a Ania balować z nową koleżanką. 

M jak miłość odcinek 1636 ZWIASTUN. Kinga znów straci wzrok! Poważne problemy Budzyńskiego z Anią
Najnowsze