M jak miłość, odcinek 1635: Ola ma męża! Tak ukryje przed Tadeuszem, że już wzięła ślub - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1635: Ola ma męża! Tak ukryje przed Tadeuszem, że już wzięła ślub - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1635: Ola ma męża! Tak ukryje przed Tadeuszem, że już wzięła ślub - ZDJĘCIA

2022-02-02 13:48

W 1635 odcinku "M jak miłość" nie będzie żadnych wątpliwości! Ola (Justyna Karłowska) zwodziła Tadeusza (Bartłomiej Nowosielski), zapowiadała się wielka miłość, a to wszystko kłamstwo! W 1635 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw, że Ola to oszustka, która ma męża! Nic nigdy o nim nie wspominała, a Kiemlicz będzie gotowy poświęcić dla niej wszystko. Kobieta złamie mu serce i do ostatniego momentu będzie zwodziła sadownika. Ukryje przed nim fakt bycia mężatką, ale wszystkie kłamstwa wyjdą na jaw.

"M jak miłość" odcinek 1635 - poniedziałek, 7.02.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1635 odcinku "M jak miłość" Tadeusz będzie przekonany, że znalazł miłość życia. Ola słowem nie zająknie się o swojej tajemnicy, która zmieni wszystko. W 1635 odcinku "M jak miłość" ukradkiem przeczyta wiadomość od męża, o którym nic nie wspominała. Przecież od dawna okazywała zainteresowanie tylko Tadeuszowi i wydawało się, że nie ma nikogo innego "na oku". Tym bardziej zszokuje wiadomość, którą otrzyma od tajemniczego Darka (Paweł Paprocki).

- Myślałaś, że uciekniesz ode mnie? Nigdy. Jesteś tylko moja. - przeczyta wiadomość Ola i oniemieje. Widmo przeszłości wróci natychmiast, a ona nie będzie wiedziała, jak tłumaczyć się przed Tadeuszem. Póki co ukryje przed sadownikiem wiadomość od męża, która ewidentnie nią wstrząśnie. Wie dobrze, że nikt w Grabinie nie ma pojęcia o tym, że jest mężatką i uchodziła za samotną matkę. 

Przeczytaj: M jak miłość. Argasiński odnajdzie Patrycję po tym jak urodzi syna Łukasza. Nie pozwoli jej być z Wojciechowskim - WIDEO

Tadeusz w 1635 odcinku "M jak miłość" wpadnie do domu Oli akurat w momencie, w którym ona będzie odczytywała sms od męża. - Spieszyłem się do ciebie jak diabli. Boże, jacy my byliśmy głupi, straciliśmy tyle czasu - rzuci Tadeusz, kiedy zdyszany wpadnie do Oli. Jej mina będzie raczej nietęga. Nie odezwie się jednak słowem o tajemniczej wiadomości i zamydli sadownikowi oczy.

- Trzeba się cieszyć tym, co jest tu i teraz. Nigdy nie wiemy, co będzie jutro - rzuci kobieta, tuląc do siebie Tadzia, który w głowie już zacznie planować ślub. Ola nie będzie miała pojęcia, że ukochany planuje zaręczyny, które nie mają sensu, bo ona jest już mężatką. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1640: Nagły koniec miłości Oli i Tadeusza. Zostawi go kiedy wróci jej mąż Darek - ZDJĘCIA

Wkrótce w "M jak miłość" wyjdzie na jaw, że Darek nie odpuści i osobiście pojawi się w Grabinie. Zacznie namawiać Olę, by się z nim ponownie związała, a ona nie będzie obojętna. Nawet Marysi (Małgorzata Pieńkowska) przyzna się, że emocje w niej odżyły i wciąż kocha Darka. Niebawem w "M jak miłość" sadownik zostanie całkiem sam ze złamanym sercem. Ola odejdzie od niego i wróci do męża. Okaże się, że całe uczucie między kobietą a sadownikiem było bez sensu, bo nic z tego nie wyjdzie, a mężczyzna skończy z wielkim smutkiem. 

M jak miłość odcinek 1635 ZWIASTUN. Dawid znów złamie Basi serce. Napad na Józefa Modrego. Mąż Oli zacznie jej grozić
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze