M jak miłość, odcinek 1639: Mąż Oli przyjedzie do Grabiny! Tylko Marysi wyzna, że wcale nie kocha Tadeusza - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1639: Mąż Oli przyjedzie do Grabiny! Tylko Marysi wyzna, że wcale nie kocha Tadeusza - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1639: Mąż Oli przyjedzie do Grabiny! Tylko Marysi wyzna, że wcale nie kocha Tadeusza - ZDJĘCIA

2022-02-02 22:03

W 1639 odcinku "M jak miłość" mąż Oli (Justyna Karłowska) pojawi się w Grabinie i zburzy całą miłość, jaką dopiero co Tadeusz (Bartłomiej Nowosielski) wyznał kobiecie. Nieustępliwy Darek (Paweł Paprocki) pojawi się znikąd i zawładnie sercem Oli. Nikomu się nie przyznała, że Dariusz to jej mąż, a ona tak naprawdę nie jest singielką, która jest gotowa na nowy związek. Te fakty powoli zaczną wychodzić na jaw w 1639 odcinku "M jak miłość", a kobieta znajdzie się w potrzasku. Wiadomo już, że Ola dozna olśnienia i przyzna, że wcale nie kocha sadownika... Zobacz ZDJĘCIA z tych scen w GALERII ZDJĘCIA.

"M jak miłość" odcinek 1639 - poniedziałek, 21.02.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1639 odcinku "M jak miłość" Tadeusz będzie szczęśliwy, że wreszcie znalazł miłość życia, wyznał uczucia i zacznie planować przyszłość z ukochaną. Nie ma pojęcia, że za chwile wszystko runie jak domek z kart, a jego plany spełzną na niczym. On i Ola długo chodzili wokół siebie i bawili się w "kotka i myszkę", nie potrafiąc szczerze porozmawiać. Kiedy w poprzednich odcinkach "M jak miłość" sadownik pozbył się wreszcie irytującej Edytki (Kamila Urzędowska) i zakończył farsę jaką był ich pseudo związek. Właśnie wtedy Kiemlicz zdecydował się postawić wszystko "na jedną kartę" i wyznać Oli miłość. Każdy sądził, że przed nimi cudowna przyszłość, ale nic bardziej myslnego.

Wiadomo już, że w 1639 odcinku "M jak miłość" do Grabiny przyjedzie mąż Oli! Nie były, a obecny, którego wciąż darzy uczuciem. Tadeusz w 1639 odcinku "M jak miłość" nie domyśli się, że ukochana skrywa sekret odnośnie bycia mężatką. Mało tego, on sam zacznie planować oświadczyny! Pomyśli, że warto sformalizować związek i zacznie snuć plany o małżeństwie. Niestety mocno się zdziwi, czego Ola o sobie nie powiedziała. 

Czytaj więcej: M jak miłość, odcinek 1640: Nagły koniec miłości Oli i Tadeusza. Zostawi go kiedy wróci jej mąż Darek - ZDJĘCIA

W 1639 odcinku "M jak miłość" mąż Oli, Darek zjawi się w Grabinie i cała jej miłość do Tadzia wyparuje. Kiedy tylko kobieta zobaczy swojego męża dojdzie do niej, że tak naprawdę to jego kocha! Darek okaże się nieustępliwy i nie pozwoli na związek Oli i sadownika. Od razu zacznie namawiać ją na wspólny wyjazd do Hiszpanii. Spanikowana Ola porozmawia w 1639 odcinku "M jak miłość" z Marysią (Małgorzata Pieńkowska). Jak podaje "Świat Seriali" kobieta wyzna Rogowskiej, że chyba tylko wydawało jej się, że kocha Kiemlicza, a cały czas myśli o mężu.

- Jak go wczoraj zobaczyłam... On był miłością mojego życia. Nie sądziłam, że jeszcze kiedykolwiek się spotkamy, ale teraz... Darek chce, żebyśmy razem z Gabrysią wyjechały z nim do Hiszpanii... - wyzna szczerze Ola. 

- Trudno, ale tak się w życiu zdarza... Tylko porozmawiaj z Tadeuszem. Należy mu się jakieś wyjaśnienie... Tak czy inaczej to go zaboli, ale powinien usłyszeć to od ciebie - powie obiektywnie Marysia. 

I faktycznie, już niebawem w "M jak miłość" Ola złamie serce Tadeuszowi i wyzna mu, że opuszcza Grabinę. Sadownik dość długo nie będzie mógł się pozbierać po takim ciosie. Myśli, że będzie niedługo mężem, a zostanie sam...

Przeczytaj: M jak miłość. Argasiński odnajdzie Patrycję po tym jak urodzi syna Łukasza. Nie pozwoli jej być z Wojciechowskim - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1639. Mąż Oli zniszczy jej zaręczyny z Tadeuszem
Najnowsze