M jak miłość, odcinek 1634: Stryj Franki wywoła skandal na weselu! Tylko Barbara zdoła go okiełznać

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1634: Stryj Franki wywoła skandal na weselu! Tylko Barbara zdoła go okiełznać

M jak miłość, odcinek 1634: Stryj Franki wywoła skandal na weselu! Tylko Barbara zdoła go okiełznać

2022-01-14 13:02

W 1634 odcinku „M jak miłość” Jędrzej Gutowski (Piotr Majerczyk) wpadnie w szał i zniszczy najważniejszy dzień w życiu Franki (Dominika Kachlik) i Pawła (Rafał Mroczek)! Stryj góralki już w kościele zacznie demonstrować swoje niezadowolenie, gdyż para młoda nieco spóźni się na ślub. Następnie w 1634 odcinku „M jak miłość” państwo Zduńscy postanowią odegrać się na Gutowskim i uciekną z własnego wesela, czym doprowadzą go do szału! Wzburzony Jędrzej wywoła na weselu prawdziwy skandal, ale na szczęście w porę wkroczy Barbara (Teresa Lipowska), która jako jedyna zdoła go powstrzymać! Seniorka rodu Mostowiaków uratuje wszystkich przez gniewem ognistego górala!

"M jak miłość" odcinek 1634 - wtorek, 1.02.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1634 odcinku „M jak miłość” Paweł i Franka w końcu staną na ślubnym kobiercu, jednak nawet w dniu ślubu to nie oni będą grać pierwsze skrzypce! Cała uwaga wszystkich zebranych skupi się na stryju góralki, który oczywiście będzie musiał zademonstrować swoją obecność! Już w 1630 odcinku „M jak miłość” Gutowski zacznie wtrącać się w sprawy Franki i Pawła, czym doprowadzi góralkę do ostateczności! Franka wyrządzi mu karczemną awanturę i da mu jasno do zrozumienia, że to ich uroczystość, a nie jego i ma się nie wtrącać! Stryj oczywiście poczuje się urażony jej słowami, ale wcale nie zmieni swojego zachowania i na ich ślubie, a później weselu w 1634 odcinku „M jak miłość” wywoła kolejny skandal!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1629: Spektakularna metamorfoza Bartka! Ksiądz odmieni go na zawsze

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ ślub Pawła i Franki w 1634 odcinku „M jak miłość” >>>

W 1634 odcinku „M jak miłość” na ślubie Franki i Pawła w Bukownie Tatrzańskiej zjawi się niemal cała rodzina i przyjaciele Zduńskiego, w tym oczywiście: Barbara (Teresa Lipowska), Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Artur (Robert Moskwa), Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek), Magda (Anna Mucha), Andrzej (Krystian Wieczorek) czy Basia (Gabriela Raczyńska). Nie zabraknie również bliskich Franki, w tym samego stryja z ukochaną Iwoną (Hanna Śleszyńska). Jak podaje swiatseriali.interia.pl wszyscy zgromadzeni w kościele będą cierpliwie czekać na parę młodą tylko Gutowskiemu nie spodoba się, że młodzi nieco się spóźniają. W 1634 odcinku „M jak miłość” publicznie da wyraz swojemu niezadowoleniu, jednak na szczęście Iwona zdąży go pohamować!

- Gdzie oni się podziewają? Która to już godzina? - zapyta głośno Jędrzej.

- Ta sama, co pół minuty temu... – skwituje Iwona, czym rozbawi całe towarzystwo.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1629: Barbara ocali Tadeusza! Potworna tragedia zmieni Kiemlicza na zawsze – ZDJĘCIA

Niestety stryjowi w 1634 odcinku „M jak miłość” ciągle będzie mało i znów zacznie się wymądrzać. Jego postawa aż doprowadzi Frankę do szału, do tego stopnia, że wspólnie z Pawłem postanowią urwać się z własnego wesela! Nie będą chcieli, aby to Jędrzej decydował, jak ma wyglądać ich wesele!

- W ogóle nie mam ochoty tam wracać - wyzna góralka, gdy na chwilę opuszczą salę weselną.

- Chcesz dać nogę z własnego wesela? - zaśmieje się Paweł.

- Stryj dopiero się rozkręca, nawet nie wiesz, jaki to będzie cyrk na cepowinach... wykupywanie, zakładanie chusty, te wszystkie przyśpiewki i tańce... – zdenerwuje się Franka.

- W takim razie może od razu ruszymy w naszą podróż poślubną? - zaproponuje Paweł, a Franka od razu przystanie na jego propozycje!

Młodzi w 1634 odcinku „M jak miłość” o swojej decyzji powiedzą tylko Marysi i Barbarze, które wiadomość o ucieczce młodych przekażą reszcie. Oczywiście wszyscy przyjmą to z humorem poza Gutowskim, który aż wstanie z wrażenia i już będzie chciał wygłaszać swoje mądrości. Na szczęście, Barbara zachowa czujność i zareaguje w porę, dzięki czemu uda jej się okiełznać niesfornego stryja i uratować całe wesele!

- Młodzi wybrali anglosaską wersję wesela i już wyruszyli w swoją podróż poślubną... A nam życzą wspaniałej zabawy – przekaże Rogowska, wznosząc kieliszek z szampanem, a jednocześnie doprowadzając stryja Franki do czerwoności.

- Od tego jest młodość, żeby chodzić własnymi ścieżkami... A od tego małżeństwo, żeby chodzić nimi razem... Za to, aby zawsze wracali potem do rodziny i do domu – doda Barbara i również wzniesie toast za młodych, ratując tym samym wszystkich zgromadzonych przed gniewem wzburzonego górala!

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1630: Zły znak przed ślubem Pawła i Franki! Błąd Zduńskiego doprowadzi do tragedii

Nowa czołówka M jak miłość od 1625 odcinka. Wycięli nie tylko aktorów, którzy odeszli
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze