M jak miłość, odcinek 1632: Wypadek Franki tuż przed ślubem. Sama nie będzie wiedziała, jak do tego doszło - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1632: Wypadek Franki tuż przed ślubem. Sama nie będzie wiedziała, jak do tego doszło - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1632: Wypadek Franki tuż przed ślubem. Sama nie będzie wiedziała, jak do tego doszło - ZDJĘCIA

2022-01-25 11:19

W 1632 odcinku "M jak miłość" ślub Franki (Dominika Kachlik) i Pawła (Rafał Mroczek) będzie się zbliżał wielkimi krokami, ale zanim do tego dojdzie, panie i panowie przeżyją dwa niezapomniane wieczory. Zduński wynudzi się na swoim wieczorze kawalerskim po wsze czasy, a u Franki będzie aż za dużo wrażeń. Szalona zabawa w 1632 odcinku "M jak miłość" wymknie się spod kontroli do tego stopnia, że zdarzy się wypadek! Franka tuż przed ślubem narobi sobie sporych problemów, a nawet nie będzie potrafiła wyjaśnić, jak do tego doszło!

"M jak miłość" odcinek 1632 - wtorek, 25.01.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1632 odcinku "M jak miłość" odbędzie się wieczór panieński Franki, gdzie dojdzie do poważnego wypadku. Narzeczona Pawła, Kinga (Katarzyna Cichopek), Magda (Anna Mucha), Anita (Melania Grzesiewicz) i Ala (Alicja Ostolska) będą się bawić w najlepsze, ale do czasu. Zacznie się od wizyty striptizera przebranego za policjanta. 

- Która z pań jest menedżerem? - zapyta tancerz w 1632 odcinku "M jak miłość". - Będę musiał panią aresztować... Ale najpierw dla pani... zatańczę! - doda i faktycznie porwie Frankę w objęcia, zacznie się rozbierać, ale w którymś momencie przestanie być zabawnie. Góralka niefortunnie pochyli się nad tancerzem i z całej siły zderzą się głowami. Panie usłyszą tylko huk, a mężczyzna aż odskoczy z bólu! Przypięta do krzesła kajdankami Franka niewiele będzie mogła zrobić. Sytuacja zadzieje się tak szybko, że każdy wpadnie w panikę! Ala pobiegnie po lód, a po striptizera przyjedzie taksówka.

Przeczytaj: Na Wspólnej, odcinek 3386: Elżbieta umrze w strasznych okolicznościach?! Serce ukochanej Igora nie wytrzyma - ZDJĘCIA

Jakby tego było mało w 1632 odcinku "M jak miłość", na miejscu zjawi się prawdziwa policja, którą Magda weźmie za kolejnych tancerzy. 

- Dobry wieczór, panowie... - przywita się Budzyńska, która będzie przekonana, że to kolejni striptizerzy. - Widzicie tę dziewczynę? Za dwa dni wychodzi za mąż... Dajcie czadu, chłopaki, pokażcie jej, co traci! - rzuci do policjantów. - Starszy posterunkowy Jarosław Stankiewicz... Dostaliśmy zgłoszenie o zakłócaniu ciszy nocnej - powie dobitnie funkcjonariusz na służbie, a Budzyńskiej zrzednie mina. Nie dość, że na wieczorze panieńskim dojdzie do wypadku, to jeszcze zjawi się prawdziwa policja! 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1634: Basia zaskoczy wszystkich na ślubie Pawła! Będą patrzyli tylko na córkę Zduńskiego - ZDJĘCIA, WIDEO

Potem w 1632 odcinku "M jak miłość" imprezę Franki przerwą kibole, a na miejscu zjawi się Zduński i jego ekipa. Dojdzie do bójki! Paweł dostanie w twarz od kiboli, ale na szczęście sytuacja się uspokoi.

- Żenię się z kobietą mojego życia i jeszcze mogę to świętować w towarzystwie swoich najlepszych, wspaniałych przyjaciół! – powie wzruszony Zduński w 1632 odcinku "M jak miłość", a panie i panowie połączą dwie imprezy i zaczną się bawić razem. Nic nie pokrzyżuje szczęścia Zduńskiego i góralki w tym dniu, a ślub już tuż tuż. 

M jak miłość. Szalona noc przed ślubem Pawła i Franki! Ten wieczór kawalersko-panieński przejdzie do historii
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze