M jak miłość, odcinek 1631: Dramat u Rogowskich! Będą musieli patrzeć jak ich córka Basia cierpi - ZDJĘCIA

i

Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1631: Dramat u Rogowskich! Będą musieli patrzeć jak ich córka Basia cierpi - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1631: Dramat u Rogowskich! Będą musieli patrzeć jak ich córka Basia cierpi - ZDJĘCIA

W 1631 odcinku "M jak miłość" w domu Rogowskich rozegra się rozdzierający dramat. Basia (Karina Woźniak) będzie musiała rozstać się z Dawidem (Iwo Wicinski), którego bezwzględna matka (Małgorzata Lewińska) wywiezie z Grabiny. Pożegnanie nastolatków wzruszy nawet najtwardszych widzów "M jak miłość"! Marysia (Małgorzata Pieńkowska) i Artur (Robert Moskwa) staną na wyżynach miłości i empatii dla okrutnie cierpiącej córki. Zobacz dramat u Rogowskich w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1631 - poniedziałek, 24.01.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1631 odcinku "M jak miłość" do Grabiny wróci niezapowiedziana Olga Jaszewska. Matka Dawida będzie w fatalnym stanie psychicznym i fizycznym. Jaszewska jednak uzna, że Dawid musi jak najszybciej wyjechać z nią do Warszawy, a najlepiej, jakby w ogóle zapomniał o ojcu (Tomasz Lulek). Kiedy to wszystko dotrze do Basi, dziewczynka uzna, że to już koniec i załamie się - pisaliśmy o tym jako pierwsi TUTAJ>>> Jak do tego dojdzie?

Marysia dostanie niewdzięczną rolę w 1631 odcinku "M jak miłość" - będzie godziła wszystkich i starała się wytłumaczyć załamanym nastolatkom, że wyjazd Dawida to dobre rozwiązanie. Ujawniamy: to będą dramatyczne sceny! Chłopak ucieknie od matki i tylko Marysia zdoła przemówić mu do rozumu. Ale najgorsze jest to, że rozmowę przypadkiem usłyszy Basia.      

- Uważam, że powinieneś wyjechać razem z mamą i ustalić co będzie dalej! Ja też z nią porozmawiam - Marysia w ten sposób spróbuje przekonać Dawida, że powinien zacząć współpracować z Olgą.  

- Ja nie chcę stąd wyjeżdżać, no! - - krzyknie w odpowiedzi Dawid. 

- Wyjeżdżać? - zapyta zszokowana Basia, która znikąd pojawi się w sadzie. 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1634: Ostra bójka na ślubie Pawła i Franki! Zduński oberwie za wszystkie zdrady – ZDJĘCIA

Basia w 1631 odcinku "M jak miłość" będzie mocno wspierała swojego chłopaka. Zrozpaczony Dawid zacznie dramatyczne poszukiwania prawnika dla ojca, a dziewczynka nie odstąpi go nawet na krok. Kiedy Basia usłyszy, że to koniec, świat zawali jej się na głowę.  

- Basiu, tak będzie najrozsądniej, przecież nie wyjeżdża na koniec świata. Będzie do ciebie przyjeżdżał z Warszawy - Marysia spróbuje przekonać córkę, że będzie dobrze. 

- Teraz tak tylko mówicie - zapłacze Basia. 

- To prawda, będę cię odwiedzał tak często, że będziesz mnie miała dość - obieca Basi Dawid.

Po dramatycznym pożegnaniu dzieciaków w 1631 odcinku "M jak miłość" Marysia i Artur przyjdą do pokoju Basi i obiecają jej, że nie będą jej opowiadać żadnych truizmów. Artur przyrzeknie, że córka nie usłyszy od nich, że jest jeszcze młoda i spotka jeszcze innego chłopaka. Jednak niełatwo będzie ukoić cierpienie 12-latki, której wraz z wyjazdem Dawida świat zawali się na głowę. 

Czytaj koniecznie: M jak miłość, odcinek 1636: Kinga straci wzrok! Lekarz Zduńskiej postawi straszną diagnozę. Będzie niewidoma jak kiedyś – ZDJĘCIA

M jak miłość. Basia i Dawid znów będą razem! Wybaczy mu to co zrobił byłej dziewczynie
Najnowsze