M jak miłość, odcinek 1631: Basia straci Dawida na zawsze! Jaszewska do reszty zniszczy synowi życie - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1631: Basia straci Dawida na zawsze! Jaszewska do reszty zniszczy synowi życie - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1631: Basia straci Dawida na zawsze! Jaszewska do reszty zniszczy synowi życie - ZDJĘCIA

W 1631 odcinku "M jak miłość" Basia (Karina Woźniak) wpadnie w totalną rozpacz. Jej ukochany Dawid (Iwo Wiciński) na zawsze zniknie z jej życia! Po wielkim dramacie w 1629 odcinku serialu, kiedy Jaszewski (Tomasz Lulek) zostanie aresztowany na oczach syna, nastolatek zamieszka razem z Rogowskimi w Grabinie. Młodzi pogodzili się i będzie wyglądało na to, że Basia i Dawid staną się na jakiś czas nierozłączni. Niestety, już w 1631 odcinku "M jak miłość" do spraw wmiesza się Olga Jaszewska (Małgorzata Lewińska), która nikomu nie pomoże, za to wszystko zniszczy! Czy Basia będzie musiała na zawsze pożegnać swojego chłopaka?

"M jak miłość" odcinek 1631 - poniedziałek, 24.01.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1631 odcinku "M jak miłość" zobaczymy rozdzierające serce sceny, w których Dawid będzie musiał pożegnać się z Basią. Żadne z nastolatków nie będzie umiało zrozumieć, dlaczego Jaszewska tak po prostu przerywa to, co oni z wielkim trudem zbudowali. Dawid zamieszka u Rogowskich zaraz po aresztowaniu ojca za zabójstwo Marzenki (Olga Szomańska) i Andrzejka (Tomasz Oświeciński). Matki przy synu wtedy nie będzie i najbliższą osobą znów stanie się dla niego młoda Rogowska. Dlaczego Olga spróbuje to zniszczyć?

Dawid w 1631 odcinku "M jak miłość" będzie próbował za wszelką cenę pomóc ojcu. To nic, że Mariusz to pijak i zabójca Lisieckich - w końcu to tata Dawida i choć "przyszywany", to jedyny jakiego miał. Czy to właśnie tak zirytuje Olgę Jaszewską? 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1629: Rogowscy ze strachu o Barbarę ukryją przed nią prawdę o śmierci Marzenki i Andrzejka

W 1631 odcinku "M jak miłość" Dawid zacznie szukać dla ojca dobrego prawnika. To będzie jego nowy cel w życiu, który da mu spokój i złudzenie poczucia bezpieczeństwa. Chłopak zadomowi się już także u Rogowskich a jego przyjaźń z Basią będzie coraz dojrzalsza. I w to wszystko właśnie wpakuje się "z butami" Olga. 

- Przyjechałam prosto z lotniska - oznajmi Jaszewska wkraczając do domu Mostowiaków w 1631 odcinku "M jak miłość". - Przeprowadzamy się do Warszawy. To już postanowione  - doda, nie pytając Dawida o zdanie. 

Ja nie chcę stąd wyjeżdżać! - zacznie rozpaczać Dawid. 

- Wyjeżdżać? - Basia przypadkiem usłyszy krzyki swojego chłopaka. 

Jak zakończy się kolejny dramat nastolatków w 1631 odcinku "M jak miłość"? Chyba jedyna nadzieja w Marysi (Małgorzata Pieńkowska), która jako jedyna rozumie, co tak naprawdę przeżywają dzieci... 

Nie przegap: Rozstanie gwiazd M jak miłość i zaskakująca metamorfoza Adriany Kalskiej po zerwaniu z Mikołajem Roznerskim - ZDJĘCIA

M jak miłość odc. 1631. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Dawid (Iwo Wiciński), Olga Jaszewska (Małgorzata Lewińska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1631. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Dawid (Iwo Wiciński), Olga Jaszewska (Małgorzata Lewińska)
M jak miłość, odcinek 1629: Bartek zabije Jaszewskiego? Dawid go nie powstrzyma, ale Rogowski stanie w obronie mordercy
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze