Rozstanie gwiazd M jak miłość i zaskakująca metamorfoza Adriany Kalskiej po zerwaniu z Mikołajem Roznerskim - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Max Film Rozstanie gwiazd M jak miłość i zaskakująca metamorfoza Adriany Kalskiej po zerwaniu z Mikołajem Roznerskim - ZDJĘCIA

Rozstanie gwiazd M jak miłość i zaskakująca metamorfoza Adriany Kalskiej po zerwaniu z Mikołajem Roznerskim - ZDJĘCIA

2022-01-18 8:32

Adriana Kalska z "M jak miłość" rozstała się z Mikołajem Roznerskim, co oficjalnie potwierdziła na swoim Instagramie. Dodała oświadczenie, które nie pozostawia złudzeń. Kalska i Roznerski zakochiwali się w sobie na planie "M jak miłość", a teraz będą musieli grać szczęśliwą rodzinę, kiedy prywatnie wszystko się rozpadło. Gwiazda "M jak miłość" tuż przed ogłoszeniem rozstania, wrzuciła zdjęcia w całkowicie innej odsłonie. Znana z delikatnej urody i prostych, ciemnych włosów Kalska, nie przypomina siebie! Przeszła totalną metamorfozę i na pierwszy rzut oka można jej nie rozpoznać. Zobacz Adrianę Kalską w nowym wydaniu na ZDJĘCIACH.

Adriana Kalska rozstała się z Mikołajem Roznerskim i upubliczniła nowy wizerunek 

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski nie są już parą, co nie oznacza, że nie współpracują ze sobą na tle zawodowym. Ulubiona para "M jak miłość" miała ostatnio kryzys, a serialowi Iza i Marcin zdecydowali się na separację. Przez afery, zazdrość i kompletne niedogadanie się groził im rozwód. Chodakowscy całkiem niedawno w "M jak miłość" pogodzili się i tworzą teraz szczęśliwą rodzinę. Niestety tylko na ekranie, bo jak wynika z oświadczenia Kalskiej, rozstała się z Roznerskim w połowie grudnia. 

Wypowiem się na ten temat raz i ostatni. Tak, to prawda. W połowie grudnia rozstaliśmy się z Mikołajem Roznerskim. Rozstania dla nikogo nie są łatwe. Nasze prywatne drogi się rozeszły, jednak zawodowo nadal będziecie mogli nas oglądać na scenie i ekranie. Bardzo proszę o uszanowanie naszej prywatności - napisała aktorka.

Sprawdź szczegóły: M jak miłość. Oficjalne rozstanie Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego. Wiadomo już jak potoczą się losy Izy i Marcina 

Tuż przed ogłoszeniem rozstania, gwiazda "M jak miłość" pochwaliła się zdjęciami, na których trudno ją rozpoznać! Kalska kojarzy się z wizerunkiem delikatnej kobiety, która przeważnie stawia na klasykę, ale tym razem "pokazała pazura". Aktorka pozuje w krótkich i mocno kręconych włosach. Zawsze pokazywała się w wyprostowanych fryzurach, a na jej głowie chyba jeszcze nigdy nie było tyle drobnych loczków. Zdjęcia gwiazdy "M jak miłość" tym razem nie pochodzą z planu tego serialu. Kalska pozuje wraz z Julią Latosińską, która gra jej córkę w "Papierach na szczęście". To właśnie podczas nagrań do produkcji TVN7 powstały zdjęcia byłej ukochanej Roznerskiego. Post pochodzi z soboty (15.01.2022 r.), czyli przed ogłoszeniem rozstania, ale Kalska mówi wprost, że związek rozpadł się w połowie grudnia 2021 r. 

Przeczytaj: M jak miłość. Jednak będzie rozwód Izy i Marcina? Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski nie są już parą, a co z Chodakowskimi?

Trudno stwierdzić, czy to właśnie rozstanie skłoniło aktorkę do radykalnej zmiany. Raczej chodzi o jej rolę Marty w "Papierach na szczęście", która widocznie kolejny raz zmieni wizerunek. Wątpliwym jest, że Iza z "M jak miłość" również zmieni styl. Chodakowska raczej nigdy nie przechodziła zbyt dużych zmian. Pewnym jest jednak, że zajdą zmiany w jej sposobie myślenia, bo znów spróbuje ułożyć swoje szczęście z Marcinem. Niestety można się domyślić, że atmosfera na planie "M jak miłość" uległa zmianie, ponieważ radość Izy i Marcina ma się nijak do trudnej sytuacji między Kalską a Roznerskim. 

M jak miłość. Makabryczny finał porwania Poli! Strzelanina w domu matki Weroniki
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze