M jak miłość, odcinek 1628: Basia pierwsza pozna tajemnicę Dawida! Wreszcie wyda się, że Jaszewski zabił. Pokaże jej dowód zbrodni

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1628: Basia pierwsza pozna tajemnicę Dawida! Wreszcie wyda się, że Jaszewski zabił. Pokaże jej dowód zbrodni

M jak miłość, odcinek 1628: Basia pierwsza pozna tajemnicę Dawida! Wreszcie wyda się, że Jaszewski zabił. Pokaże jej dowód zbrodni

2022-01-02 12:06

W 1628 odcinku "M jak miłość" Basia (Karina Woźniak) zadrży z przerażenia kiedy Dawid (Iwo Wiciński) wyjawi jej najmroczniejszą tajemnicę swojej rodziny! Młody Jaszewski ma sporo na sumieniu, bo przecież omal nie zabił swojej byłej dziewczyny. Przez niego Kaja (Justyna Zielska) chciała popełnić samobójstwo! Ale jeszcze straszniejszy sekret wyjdzie na jaw w 1628 odcinku "M jak miłość" gdy Dawid znajdzie list pożegnalny przybranego ojca! Mariusz Jaszewski (Tomasz Lulek) przyzna się w nim do potwornej zbrodni, zabójstwa dwójki niewinnych ludzi. A Basia jako pierwsza dowie się co zrobił Jaszewski i co planuje Dawid, żeby prawda wyszła na jaw! Poznajcie szczegóły.

"M jak miłość" odcinek 1628 - wtorek, 11.01.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Tajemnica Jaszewski w 1628 odcinku "M jak miłość" zbliży Dawida i Basię, bo to oni jako pierwszy dowiedzą się jak potwornego czynu dopuścił się Mariusz! Targany wyrzutami sumienia zabójca Marzenki (Olga Szomańska) i Andrzejka (Tomasz Oświeciński) już raz chciał ze sobą skończyć, by wreszcie przerwać swoje męki, ale cudem uniknął śmierci w miejscu wypadku Jaszewskich. Poczucie winy nie da Jaszewskiemu spokoju do tego stopnia, że w 1628 odcinku "M jak miłość" jeszcze raz postanowi się zabić! Ale wcześniej zostawi Dawidowi list pożegnalny, w którym przyzna się do spowodowania śmiertelnego wypadku w Grabinie, w którym zginęli niewinni ludzie. Wykorzysta moment, że przybrany syn właśnie wróci z letniego obozu do domu. 

Nie przegap: M jak miłość. Żałoba w Grabinie. U Mostowiaków w Nowy Rok nikt nie otworzy szampana - WIDEO

Los sprawi, że w 1628 odcinku "M jak miłość" Basia odwiedzi Dawida w domu Jaszewskim i będzie świadkiem tego, jak chłopak znajdzie list Mariusza. Drżącym głosem Dawid przeczyta jak jego przybrany ojciec przyznaje się do spowodowania wypadku w którym zginęli Andrzejek i Marzenka Lisieccy. I choć sam w przeszłości nie raz popełniał jeszcze gorsze grzechy, przyczyniał się do cierpienia niewinnych osób, to w 1628 odcinku "M jak miłość" nastolatek uzna, że ktoś taki jak jego ojciec nie powinien pozostać bezkarny!

Sprawdź też: M jak miłość. Poruszająca spowiedź Marzenki. Olga Szomańska zdradziła kulisy odejścia z TVP

Dawid w 1628 odcinku "M jak miłość" poczuje tak ogromny ciężar, że podzieli się tą straszną tajemnicą z Basią. - Mój ojciec... To on zabił tych ludzi, waszego Andrzejka i jego żonę! - krzyknie i ukryje pełną cierpienia twarz w dłoniach, by Basia nie widziała go w takim stanie. W pierwszej chwili Dawid będzie chciał zadzwonić na policję, by wydać ojca. Ale zawaha się!

Z kolei Basia w 1628 odcinku "M jak miłość" nie zdoła pojąć o co w tym wszystkim chodzi. Jak to możliwe, że to Jaszewski zabił Lisieckich i tak długo milczał w sprawie wypadku. - Dawid, ale co ty mówisz? Ja nic z tego nie rozumiem... Po odkryciu całej prawdy Dawid podejmie jedyną słuszną decyzję. Ruszy na poszukiwania Jaszewskiego, żeby odnaleźć ojczyma i powstrzymać go przed samobójstwem!

M jak miłość. Bartek i Ula stracą Kalinkę? Wszystko przez chorą zemstę za śmierć Marzenki i Andrzejka
Najnowsze