M jak miłość, odcinek 1624: Piotrek postawi się Andrzejowi i zostawi go na lodzie! Będzie gotowy na konsekwencje

i

Autor: VOD TVP M jak miłość, odcinek 1624: Piotrek postawi się Andrzejowi i zostawi go na lodzie! Będzie gotowy na konsekwencje

M jak miłość, odcinek 1624: Piotrek postawi się Andrzejowi i zostawi go na lodzie! Będzie gotowy na konsekwencje

2021-12-19 9:29

W 1624 odcinku „M jak miłość” Piotrek (Marcin Mroczek) zachowa się jak prawdziwy mężczyzna i stanie w obronie sąsiadki Reni (Monika Niemczyk)! Swoją bohaterską postawą mocno narazi się Andrzejowi (Krystian Wieczorek), gdyż dla dobra starszej kobiety, zrezygnuje z kluczowej sprawy dla kancelarii Budzyńskiego i Wernera (Jacek Kopczyński). W 1624 odcinku „M jak miłość” Zduński stanie oko w oko ze swoim szefem i powie mu stanowcze nie, czym kompletnie zostawi go na lodzie. Andrzej będzie tak zszokowany decyzją Piotrka, że aż ujmie mu mowę, podobnie jak Magdzie (Anna Mucha), która będzie świadkiem sprzeciwu swojego przyjaciela!

"M jak miłość" odcinek 1624 - wtorek, 21.12.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1624 odcinku „M jak miłość” Piotrek od rana będzie szykował ważne dokumenty na rozprawę, w której ma wziąć udział z Andrzejem. Będzie to kluczowa sprawa dla losów całej kancelarii, dlatego Budzyński będzie chciał mieć papiery na biurku jeszcze przed rozprawą. Niestety Piotrek będzie spóźniał się z przysłaniem dokumentów, co mocno zdenerwuje Andrzeja. A to wszystko dlatego, że spokój Zduńskich zaburzy sąsiadka Renia, która będzie błagała Kingę (Katarzyna Cichopek) i Piotrka o pomoc! Okaże się, że starsza kobieta wygrała pokaźny sprzęt AGD i podpisała wszystkie potrzebne ku temu dokumenty, w tym te, które zobowiązywały ją do zapłacenia należności kredytowych na kwotę 11 tysięcy złotych! W 1624 odcinku „M jak miłość” największym wrogiem Reni był czas, gdyż za kilka godzin umowa wchodziła w życie, a jej było nie stać na tak drogi sprzęt!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1623: Bartek rzuci się na Rafała! Komendant Grzymska jeszcze mu dołoży

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Piotrek stawia się Andrzejowi w 1624 odcinku „M jak miłość” >>>

W 1624 odcinku „M jak miłość” Piotrek za namową Kingi zgodzi się w końcu zająć sprawą Reni, nad którą będzie pracował chwilę przed ważną dla niego i Andrzeja rozprawą. Swoim postępowaniem już doprowadzi Budzyńskiego do czerwoności i sprawi, że szef w końcu wybuchnie! Andrzej jasno określi mu, jakie powinny być jego priorytety i natychmiast każe mu zostawić sprawę sąsiadki i przygotować się do tego, co naprawdę ważne. W 1624 odcinku „M jak miłość” Piotrek weźmie sobie słowa Andrzeja do serca i postanowi pójść za jego radą, ale w drugą stronę, gdyż wybierz to, co ważne dla niego i zostawi szefa na lodzie!

- Andrzej, proszę – zwróci się do niego Piotrek, podając mu gotowe dokumenty.

- W sensie? – Budzyński mocno się zdziwi.

- Masz rację, ta rozprawa jest dla nas ważna. Ale sam doskonale sobie poradzisz. W życiu są takie sytuacje, gdzie trzeba wybierać. I ja wybrałem i jestem gotów ponieść tego wszystkie konsekwencje – postawi się Piotrek, czym aż zamknie Andrzejowi usta!

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1623: Ula naskoczy na Bartka! Nie pozwoli, aby znów poszedł siedzieć i zostawił ją samą z Kalinką – WIDEO

Jeszcze w 1624 odcinku „M jak miłość” zdzwiony Budzyński przejmie od niego dokumenty, po bez słowa wyjdzie i sam wybierze się na rozprawę. Równie zszokowana jego zachowaniem będzie Magda, która przysłuchiwała się całej sytuacji i także nie zdoła wydobyć z siebie ani jednego słowa. Z kolei Piotrek w 1624 odcinku „M jak miłość” nie będzie marnował czasu i wspólnie z Renią wybierze się do firmy, która wcisnęła jej drogi sprzęt wraz z należnościami kredytowymi i wybroni swoją klientkę! Jednak nie zrobi tego sam, gdyż jego słowa dadzą do myślenia także Budzyńskiemu!

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1624: Budzyński i Piotrek załatwią wstrętnych oszustów! Aż im pójdzie w pięty

M jak miłość, odcinek 1624: Budzyński pokaże swoją prawdziwą twarz! Piotrek pożałuje, że z nim zadarł
Najnowsze