M jak miłość, odcinek 1622: To już koniec Chodakowskich? Niezaplanowana ciąża Anety urządzi im z życia piekło

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1622: To już koniec Chodakowskich? Niezaplanowana ciąża Anety urządzi im z życia piekło

M jak miłość, odcinek 1622: To już koniec Chodakowskich? Niezaplanowana ciąża Anety urządzi im z życia piekło - ZDJĘCIA

W 1622 odcinku "M jak miłość" ciąża Anety (Ilona Janyst) stanie się końcem małżeństwa Chodakowskich? Aneta dostanie histerii , bo nie zaplanowali tego dziecka, a buzujące hormony dołożą resztę. Będzie w takim stanie, że zwymyśla Argasińskiego, a on wyrzuci ją z pracy! Olek (Maurycy Popiel) doleje tylko oliwy do ognia i ostro wypowie się na temat posiadania dzieci. Na efekty nie trzeba będzie w ogóle czekać - Aneta natychmiast wyrzuci Olka z domu! Czy ktokolwiek zdoła im pomóc, zanim stanie się najgorsze? Aneta w 1622 odcinku "M jak miłość" nie znajdzie wsparcia - od matki (Hanna Śleszyńska) usłyszy słowa, które ją tylko dobiją. Czy to już koniec Chodakowskich? Zobacz koniecznie w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1622 - wtorek, 14.12.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1522 odcinku "M jak miłość" Aneta będzie obchodziła urodziny. I można powiedzieć, że dostanie z tej okazji wyjątkowy prezent od losu... I choć Olek złoży żonie piękne życzenia urodzinowe i oznajmi, że w ramach prezentu zabierze ją na safari do Kenii, Aneta wcale się nie ucieszy. A później będzie tylko gorzej - zobacz w GALERII ZDJĘĆ!

Aneta 1522 odcinku "M jak miłość" zwymiotuje na biurko Argasińskiego! Wcześniej nazwie go "dziadersem", który "bezczelnie gapi się na cycki". A on w odpowiedzi wyrzuci ją dyscyplinarnie z pracy! Na parkingu pod domem Chodakowska pokłóci się jeszcze z sąsiadem, aż w końcu pojmie, że opóźnia się jej miesiączka. Niestety, choć doktor Chodakowska sprawdzi to, do szczęścia będzie jej daleko... 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1618: Seks taśma Magdy i Andrzeja w internecie! Cała Grabina zobaczy Budzyńskich w akcji - ZDJĘCIA

O ciąży Aneta poinformuje matkę w 1522 odcinku "M jak miłość" i przyrodnia siostra Karolina (Oliwia Motyka-Radłowska).

- Skarbie, jesteś absolutnie pewna? - zapyta Iwona.

- Zrobiłam test. Znajoma lekarka przyjęła mnie od ręki. To zdrowa, ośmiotygodniowa ciąża. Widać już serce. - odpowie Chodakowska.

- Jesteś lekarzem, wykształconą, bystrą kobietą i... wpadka? Serio? - dobije córkę Iwona.

- Uważaliśmy! Ale żadna metoda nie jest w stu procentach skuteczna. Oprócz abstynencji! - doda szlochając Aneta. - To koniec! Młodości, figury, seksu!

Ostatecznie Aneta postanowi w 1522 odcinku "M jak miłość"  powiedzieć o wszystkim Olkowi. Będzie miała wydrukowane usg ciąży, ale nim zdąży je pokazać, Doktor Chodakowski opowie jej o wyjątkowo agresywnym pacjencie -  nastolatku.

- Ten gówniarz mnie dzisiaj wykończył! Taki rozpuszczony bachor to żywa reklama antykoncepcji! Wolałbym sobie rękę odgryźć, niż się użerać z takim synalkiem, czy w ogóle z dziećmi! O co chodzi z tą całą histerią na rodzicielstwo?! - wyrzuci z siebie wściekły Olek.

- Wypad! - wrzaśnie w odpowiedzi Aneta pokazując mężowi drzwi.

- Co? - zdziwi się Olek.

- W tej chwili wynocha, bo inaczej cię uduszę!

Czy radosna nowina dotrze do Olka, zanim skończy się małżeństwo Chodakowskich? Zobacz koniecznie w GALERII ZDJĘĆ!

Nie przegap: Barbara Kurdej-Szatan po wyrzuceniu z M jak miłość przerywa milczenie! Nawet produkcja serialu nie wiedziała o decyzji prezesa TVP

M jak miłość. Siostra Anety pokaże prawdziwą twarz! Karolina wyżyje się nawet na Olku
Najnowsze