M jak miłość, odcinek 1622: Marcin znów się zakocha! Takiego pożądania nigdy nie czuł do Izy – WIDEO, ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1622: Marcin znów się zakocha! Takiego pożądania nigdy nie czuł do Izy – WIDEO, ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1622: Marcin znów się zakocha! Takiego pożądania nigdy nie czuł do Izy – WIDEO, ZDJĘCIA

2021-11-30 14:35

W 1622 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) pokaże się Marcinowi (Mikołaj Roznerski) z zupełnie innej strony. Metamorfoza Izy oznacza trwałą zmianę jej osobowości. Stanie się silną, twardą kobietą, która wzbudzi w Marcinie jeszcze większe pożądanie. Mimo trwającej separacji Chodakowscy w 1622 odcinku "M jak miłość" pogodzą się już na dobre, ale nadal nie będą mieszkali razem. Na nowo zakochany w żonie Marcin postara się nawet znów zaufać Izie, którą posądzał o zdradę. Zobaczcie WIDEO z "Kulis serialu M jak miłość". Tak się skończy kryzys Izy i Marcina.

"M jak miłość" odcinek 1622 - wtorek, 14.12.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Miłość Izy i Marcina w 1622 odcinku "M jak miłość" wybuchnie z jeszcze większą siłą. Kolejne spotkanie Chodakowskich w Gródku stanie się okazją do szczerej rozmowy o przyszłości ich rodziny, która omal się nie rozpadła i sposobach na ratowanie małżeństwa. Separacja dobrze im zrobi, bo Iza i Marcin w 1622 odcinku "M jak miłość" zatęsknią za sobą jeszcze bardziej, a do tego powoli zaczną odzyskiwać zaufanie. Wystarczy, że Marcin przyzna się, że chce być z żoną i dziećmi już na zawsze, by powrócił temat małżeńskiej terapii.

- Sami sobie z tym nie poradzimy. A ty nie chciałeś i chyba nadal nie chcesz pójść ze mną na terapię... - przypomni Iza, która w 1622 odcinku "M jak miłość" zauważy, że Marcin nie zmienił zdania. Nagle Chodakowski zgodzi się, żeby skorzystali z pomocy terapeuty.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1622: To już koniec Chodakowskich? Niezaplanowana ciąża Anety zamieni ich życie w piekło - ZDJĘCIA

Przełom w relacjach Izy i Marcina w 1622 odcinku "M jak miłość" będzie też widoczny w zachowaniu kobiety i tym jak ukochany będzie na nią patrzył. Adriana Kalska w "Kulisach serialu M jak miłość" zapowiada, że po dawnej Izie nie zostanie już ślad. Teraz jej bohaterka będzie zupełnie inna!

- W Izie urosła siła. To ona może rozdawać karty. Zna swoją wartość i chce walczyć o swoje szczęście. Iza odkrywa w sobie silną kobietę, ta siła kobiet to jest taki power, że ona wie, że w każdym momencie poradzi sobie sama, nie jest zależna od mężczyzny. To jest super, bo to buduje jej nową osobowość, sprawia, że ona jest wyzwolona, szczęśliwsza, może się spełniać i sięgać po wszystko, o czym zamarzy. Marcin zaczyna się starać, co Izę oczywiście cieszy i umacnia w tym, że warto zawalczyć o tę miłość. Iza marzy o tym, żeby wszystko dobrze się poukładało, żeby dzieci były zdrowe i szczęśliwe. Rodzina jest dla niej najważniejsza... - wyjaśniła Kalska, której metamorfoza Izy w "M jak miłość" także sprawia wielką frajdę w graniu.

Sprawdź też: Marzenka z M jak miłość zdradza, kto ją zastąpi! Zamiast Olgi Szomańskiej będzie nowa aktorka!

Marcin w 1622 odcinku "M jak miłość" zobaczy jak Iza się zmieniła i żona zacznie podobać mu się jeszcze bardziej. Zakocha się w niej na nowo!

- Marcin widzi silną kobietę, która mu imponuje, widzi radosną kobietę, taką zmysłową kobietę. Jeszcze bardziej jej pożąda i zupełnie inaczej patrzy na swoją żonę. Marcin ostrożnie do niej podchodzi, bo nie chce wszystkiego zepsuć, ale jakby na nowo się poznają. To jest przepiękne... Żeby ten związek oddychał, żeby przetrwał, Marcin musi pracować nad sobą. Właśnie zaczął. Dużą rolę gra zaufanie... Bez zaufania, które jest fundamentem związku, tego związku po prostu nie będzie. Zrobi wszystko żeby być z Izą. Kocha swoją rodzinę, wszystko jest po coś w życiu. To co się wydarzyło, to wszystko było po to, żeby właśnie teraz było dobrze - wyjaśnił Mikołaj Roznerski w "Kulisach serialu M jak miłość".

W 1622 odcinku "M jak miłość" Iza pierwszy raz po przeprowadzce do Gródka wróci do mieszkania Marcina, gdzie odbędą decydującą rozmowę o tym, co ich rozdzieliło. - Ludzie się rozstają i nie wiedzą dlaczego! A my wiemy na czym polega nasz problem... Musimy znów sobie zaufać. Nie wiem, nauczyć się tego na nowo - powie do męża. Z kolei Marcin w 1622 odcinku "M jak miłość" zda sobie sprawę, że Iza jest całym jego światem i nie może pozwolić jej odejść.  - Zrobię wszystko, żebyśmy mogli znów być razem...

Rodzina Chodakowskich razem z dziećmi w 1622 odcinku "M jak miłość" znów będzie w komplecie. Iza i Marcin zabiorą Szymka (Staś Szczypiński) i Maję (Laura Jankowska) na spacer, ciesząc się swoim szczęściem. - Bez ciebie to... - wyzna nagle Marcin, ale zabraknie mu słów. - Nic nie ma sensu? - dokończy pytaniem Iza.

- Tak...

- Też tak uważam... Wygląda na to, że w 1622 odcinku "M jak miłość" separacja Izy i Marcina jeszcze się nie skończy, ale dadzą się ponieść miłości jak nigdy wcześniej podczas trwającego od miesięcy kryzysu.

M jak miłość. Szokujący zwrot u Izy i Marcina. Znów się zakochają! Takiego pożądania nigdy nie czuł
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze