M jak miłość, odcinek 1622: Ciąża Anety wpłynie na plany Olka na życie! Będzie musiał odwołać wyjazd - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1622: Ciąża Anety wpłynie na plany Olka na życie! Będzie musiał odwołać wyjazd - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1622: Ciąża Anety wpłynie na plany Olka na życie! Będzie musiał odwołać wyjazd - WIDEO

2021-12-14 21:00

W 1622 odcinku "M jak miłość" Aneta (Ilona Janyst) dowie się, że jest w ciąży, której nawet nie planowała! I od razu wpadnie w rozpacz ze strachu jaka będzie reakcja męża! Jak zareaguje Olek (Maurycy Popiel) na wieść, że zostaną rodzicami i będą mieli dziecko? Początkowo Chodakowski zacznie panikować, upije się nawet, by jakoś przetrawić nowinę, że będzie ojcem. Zwłaszcza, że ciąża Anety skomplikuje jego plany na przyszłość. Będzie chciał wyjechać do Afryki. Ale dość szybko Olek w 1622 odcinku "M jak miłość" pójdzie po rozum do głowy i zachowa się tak jak na przyszłego tatusia przystało. Jak teraz zmieni się życie Anety i Olka? Poznajcie szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1622 - wtorek, 14.12.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Ciąża Anety w 1622 odcinku "M jak miłość" będzie największą urodzinową niespodzianką dla Chodakowskiej! W dniu swojego święta z Anety wyjdzie diabeł wcielony. Z byle powodu będzie urządzała awantury każdej napotkanej osobie. Dostanie się szczególnie Olkowi, który podpadnie żonie już od wczesnego ranka, kiedy wręczy jej prezent poniżej oczekiwać wymagającej jubilatki.

Potem będzie jeszcze gorzej! Po serii kłótni Aneta w 1622 odcinku "M jak miłość" wypędzi Olka z domu, a ten zupełnie zdezorientowany poszuka pocieszenia na pijackiej imprezie u młodszego brata Marcina (Mikołaj Roznerski). Nie będzie wiedział o co chodzi Anecie, co w nią znowu wstąpiło. Tam otworzy prezent od żony i dowie się, że będą mieli dziecko.

Nie przegap: Koniec Anety w M jak miłość. Ilona Janyst nie wróci do serialu po porodzie? Wydało się co się stanie z Anetą w ciąży

Panika Olka w 1622 odcinku "M jak miłość" zmieni się szybko w przerażenie, czy poradzi sobie w roli taty. Wsparcie Marcina okaże się jednak bezcenne. Dzięki bratu Olek zrozumie, że choć teraz będą musieli skorygować swoje plany na przyszłość i coś się bezpowrotnie skończy, to zacznie się zupełnie nowy rozdział ich wspólnego życia. I na pewno czeka ich wiele szczęścia.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1626: Łukasz zobaczy do czego Argasiński doprowadził ciężarną Patrycję - WIDEO

Chodakowski w 1622 odcinku "M jak miłość" zaplanuje urodziny wyjazd z Anetą na safari do Afryki, żeby spełnić marzenie żony, która uwielbia film "Pożegnanie z Afryką". Ale ciąża Anety przeszkodzi im w wycieczce. Bo przyszła mama nie będzie mogła nawet przejść wymaganych szczepień przed podróżą! Olek wcale się tym jednak nie przejmie. - Jest cudownie, fantastycznie! - powie ukochanej, kiedy stanie w drzwiach mieszkania po tym jak już pozna prawdę o ciąży.

- Poczekaj, jeszcze raz... - Aneta będzie zaskoczona słowami męża. - Chcę, żebyś wiedziała, że to cudownie i fantastycznie, że będziemy mieli dziecko. Nawet nie wiesz jak się cieszę! W 1622 odcinku "M jak miłość" w oczach obojga przyszłych rodziców pojawią się łzy. - Tylko nie rycz. Bo ja też zacznę! - upomni ukochanego Aneta. A po chwili zapyta o ich plany na przyszłość. - Nie jest ci przykro, że nie jedziemy do Afryki?

- Kochanie, daj spokój. Na safari jeszcze pojedziemy. We troje. Obiecuję. To jest dopiero podróż...

- Czyli tak jak mówiłam rano, los przygotował dla mnie najpiękniejszą urodzinową niespodziankę...

- Czekaj, czekaj los? A nie masz wrażenia, że to troszeczkę moja zasługa? - zauważy Olek, który w 1622 odcinku "M jak miłość" czule przytuli żonę. Ale na tym nie koniec zmian u Chodakowskich, bo ciężarna Aneta już niedługo będzie musiała opuścić męża.

M jak miłość. Aneta załatwi Argasińskiego! Wygarnie mu jakim jest zboczeńcem, ale dostanie się nie tylko ordynatorowi
Najnowsze