M jak miłość, odcinek 1622: Ciąża Anety wywoła u Olka atak paniki! Tak się skończy pijacka impreza u Marcina - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1622: Ciąża Anety wywoła u Olka atak paniki! Tak się skończy pijacka impreza u Marcina - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1622: Ciąża Anety wywoła u Olka atak paniki! Tak się skończy pijacka impreza u Marcina - WIDEO

2021-12-13 21:53

W 1622 odcinku "M jak miłość" Olek (Maurycy Popiel) nie będzie miał pojęcia, że zostanie ojcem. Aneta (Ilona Janyst) będzie w ciąży, ale sama nie wyjdzie z szoku, kiedy okaże się, że już od ośmiu tygodni nosi pod sercem swoje pierwsze dziecko. Niestety nie obejdzie się bez wielkiej afery w domu Chodakowskich. W 1622 odcinku "M jak miłość" Olek wreszcie dowie się o tym, że wkrótce zostanie ojcem i nie będzie wiedział co ma robić. Z tego wszystkiego po prostu napije się wódki na imprezie u Marcina (Mikołaj Roznerski). Chociaż alkohol zawiruje w żyłach, on odważy się na śmiały krok. Zobaczcie WIDEO z 1622 odcinka "M jak miłość"

"M jak miłość" odcinek 1622 - wtorek, 14.12.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Olek w 1622 odcinku "M jak miłość" w ogóle nie będzie spodziewał się informacji o ojcostwie. Wręcz przeciwnie zaplanuje dla siebie i żony podróż, która nie nadaje się dla kobiet w ciąży. Podobnie w pracy spotka go bardzo niemiła lekcja obchodzenia się z dziećmi, kiedy trafi mu się mały i upierdliwy pacjent. W 1622 odcinku "M jak miłość" nie omieszka o tym wspomnieć Anecie, która będzie już wiedziała, że jest w ciąży.

- Ten gówniarz mnie dzisiaj wykończył... Taki rozpuszczony bachor to żywa reklama antykoncepcji! Wolałbym sobie rękę odgryźć, niż się użerać z takim synalkiem... czy w ogóle z dziećmi! O co chodzi z tą całą histerią na rodzicielstwo?! - rzuci do żony i zacznie zajadać się ciastem, a Aneta oniemieje, po czym wpadnie w szał i wyrzuci go za drzwi!

Sprawdź, jak Olek zareaguje na wieść o byciu ojcem w GALERII ZDJĘCIA>>>

Zdziwiony Chodakowski w 1622 odcinku "M jak miłość" pójdzie na posiadówkę do Marcina (Mikołaj Roznerski), gdzie zacznie pić alkohol i myśleć o dziwnym zachowaniu żony. Pochwali ją przed kolegami, że robi mu małe prezenciki. Wyciągnie wtedy pudełeczko z wydrukiem badania żony, które wykazało ciążę. 

- Co to, kurczę, jest? - zapyta w 1622 odcinku "M jak miłość". - To ty skończyłeś medycynę, ale na moje oko... to chyba będziesz ojcem! - rzuci Marcin i doprowadzi brata do pionu. Olek będzie w takim szoku, że na szybko wleje w siebie alkohol.

Przeczytaj: M jak miłość. Koszmarny wstyd Andrzejka. Dopiero po odejściu przyznał się, co musiał robić z Marzenką - WIDEO

Pomimo że Chodakowski sobie wypije w 1623 odcinku "M jak miłość, szybko dojdzie do siebie i uda się przepraszać żonę. Kupi wielkiego pluszaka i zapewni, że jest szczęśliwy z wiadomości. 

- Kochanie... Cudownie, to fantastycznie, że będziemy mieli dziecko! Nie masz pojęcia, jak się cieszę... - wyzna w 1622 odcinku "M jak miłość" Chodakowski, a Anecie zmięknie serce. - Tylko nie rycz, bo ja też zacznę! - powie wzruszona. - Bardzo żałujesz, że nie pojedziemy na safari? - zapyta ciężarna lekarka, wspominając o wycieczce, na którą mieli się razem wybrać. - Na razie wybieramy się w inną podróż... Znacznie ciekawszą. A na safari też pojedziemy, za kilka lat... ale już we trójkę... - obieca Olek i zrobi się naprawdę bardzo romantycznie.

M jak miłość odc. 1622. Marcin (Mikołaj Roznerski), Olek (Maurycy Popiel)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1622. Marcin (Mikołaj Roznerski), Olek (Maurycy Popiel)
M jak miłość, odcinek 1622: Olek wyrzucony przez Anetę z domu! Tak dowie się, że o ciąży żony
Najnowsze