M jak miłość, odcinek 1619: Kamil oskarżony o znęcanie się nad kochanką! Podła matka Poli zrobi z niego psychopatę. Tak straci córkę?

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1619: Kamil oskarżony o znęcanie się nad kochanką! Podła matka Poli zrobi z niego psychopatę. Tak straci córkę?

M jak miłość, odcinek 1619: Kamil oskarżony o znęcanie się nad kochanką! Podła matka Poli zrobi z niego psychopatę. Tak straci córkę?

2021-11-30 21:47

W 1619 odcinku "M jak miłość" Kamil (Marcin Bosak) znów zostanie oskarżony o to, że jest psychopatą! Podła matka (Ewelina Kudeń-Nowosielska) Poli (Hania Nowosielska) oświadczy przed sądem, że znęcał się nad nią psychicznie i fizycznie! Jak pamiętamy, mecenas Gryc pokazał już nie raz, że żaden z niego anioł, a jego walka o najwyższą karę dla Olka (Maurycy Popiel) za zabicie psychola Artura (Tomasz Ciachorowski), pokazała wszystkim oblicze szaleńca. Kamil w sądzie kłamał, manipulował, szantażował. Ale nigdy w życiu nie znęcał się nad żadną kobietą! Jednak trafi w końcu "kosa na kamień" - Weronika w 1619 odcinku "M jak miłość" zezna, że ten wariat Gryc, który pastwił się nad nią będzie to samo prawdopodobnie robił z córką! A to dopiero początek obrzydliwej wojny, przez którą Kamil może stracić Polę.

"M jak miłość" odcinek 1619 - poniedziałek, 6.12.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Szok w "M jak miłość"! Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - Kamil w 1619 odcinku serialu może stracić Polę! Wszystkie przez była kochankę, która wyrzekła się własnej córki, ale doszła do wniosku, że jednak bardziej jej się podoba, żeby dziecko mieć. Przez długie miesiące, w których Bosak stawał się wspaniałym ojcem Weronika nękała go, nachodziła, wyciągała pieniądze, prosiła nawet o pomoc. Podła matka Poli nie mogła patrzeć, jak jej były kochanek układa sobie szczęśliwe życie z ich córką.   

Zazdrość Weroniki w "M jak miłość" szczególnie budzi postać Anity (Melania Grzesiewicz), którą Pola pokochała jak mamę, a i Kamil zaczyna otwierać przed nią swoje serce. I to, dla psychopatycznej mamusi okazuje się zbyt wiele! 

Zobacz też: Śmierć Rogowskiego w M jak miłość. Robert Moskwa potwierdza, że Rogowski umrze w 1620 odcinku! To lepsze niż śmierć w kartonach - ZDJĘCIA

W 1619 odcinku "M jak miłość" Kamil zacznie rozumieć, że rozprawa w sądzie o opiekę nad Polą, może być jego wielką, życiową porażką. Choć mecenas Gryc czuje się w sądowym gmachu, jak u siebie w domu, poczuje, że kiedy w grę zaczyna wchodzić jego miłość do dziecka, może jednym ruchem stracić wszystko!  Dlatego tuż przed rozprawą Kamil spróbuje dogadać się z Weroniką....

Cynik Kamil w 1619 odcinku "M jak miłość" zacznie wręcz błagać swoją eks, aby pozwoliła mu opiekować się dzieckiem! Ale wyrodna matka Poli odrzuci ofertę ugody, a do sądu przyprowadzi ostrego prawnika.

I właśnie na sali sądowej w w 1619 odcinku "M jak miłość" rozegra się najgorszy koszmar Kamila. Adwokat Weroniki oskarży go o to, że znęcał się psychicznie nad swoją partnerką! A kiedy jeszcze padną oszczerstwa, że aktualnie Gryc ma romans z opiekunką dziecka, co "do reszty podważa jego moralność", zrobi się naprawdę nieprzyjemnie.

Czy mecenas Gryc znajdzie w sobie siłę w w 1619 odcinku "M jak miłość", aby "obudzić" do akcji psychola Kamila, którego pamiętamy z rozpraw z Olkiem? To chyba jedyna metoda, aby uratował nie tylko swoją twarz, ale życie Poli, która z nim i z Anitą jest po raz pierwszy naprawdę szczęśliwym dzieckiem.  

Czytaj także: Barwy szczęścia, odcinek 2519: Józek straci córkę przez Gabrysię! Chora psychicznie Urszula porwie Julcię i już jej nie zobaczy

M jak miłość. Budzyńscy ofiarami psychopaty w Grabinie. Kamil też nie odpuści Magdzie, bo wciąż ja kocha
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze