M jak miłość, odcinek 1619: Bosacki zginie od swojej własnej broni. Iza wymierzy sprawiedliwość

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1619: Bosacki zginie od swojej własnej broni. Iza wymierzy sprawiedliwość

M jak miłość, odcinek 1616: Bosacki zginie od swojej własnej broni. Iza wymierzy sprawiedliwość

2021-11-12 22:32

Bosacki (Dariusz Kordek) w 1616 odcinku "M jak miłość" pozna na własnej skórze moc powiedzenia "kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie". Jan przestanie być cwany i bezkarny i da się podejść jak małe dziecko. To Iza (Adriana Kalska) w 1616 odcinku "M jak miłość" odwróci role. Z ofiary stanie się oprawcą podłego Bosackiego. Załatwi go jego własną bronią i wreszcie oczyści się z wszelkich zarzutów pod swoim adresem. Bosacki oniemieje, kiedy usłyszy groźby Chodakowskiej i tym razem potraktuje je poważnie. Żarty się skończyły.

"M jak miłość" odcinek 1616 - wtorek, 23.11.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1616 odcinku "M jak miłość" Bosacki przestanie być "zwycięzcą" w wojnie przeciwko Izie i Marcinowi (Mikołaj Roznerski). Nie starczyło mu, że niemal zrujnował małżeństwo Chodakowskich, więc rozsiewa okrutne plotki na temat kobiety w "Głosie Gródka". Iza będzie miała tego serdecznie dość i załatwi drania jego własną bronią. Zaprosi go na pogawędkę, podczas której postara się, by ten opowiedział jak zniszczył ją i jej małżeństwo. Bosacki w 1616 odcinku "M jak miłość"  "połknie haczyk" i będzie skory do zwierzania się na temat tego, co nawyprawiał w przeszłości. Wspomni jak załatwił Marcina i znęcał się nad nim i Izą. Chodakowska tylko czeka na takie gorące wyznania. Ona przecież wie co zaszło, ale całą rozmowę nagra i będzie miała niepodważalny dowód na to, że to Jan jest kłamcą i oszustem. Zacznie używać jego sposobów, by go zniszczyć. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1614: Przykre pożegnanie Lenki. Chora córka Kingi i Piotrka opuści rodzinę Zduńskich. Wyjedzie na zawsze? - ZDJĘCIA

- Kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie... Nagrałam cię, tak jak ty kiedyś mnie... I jeśli się ode mnie i od mojej rodziny nie odczepisz, wszystko - z najmniejszymi szczegółami - opiszę w mediach społecznościowych... Wierz mi - ludzie uwielbiają wymierzać sprawiedliwość na własną rękę... - powie nieustraszona Iza w 1616 odcinku "M jak miłość". - Blefujesz... - stwierdzi Jan. - Jeśli mi nie wierzysz, chętnie wyślę ci ten plik... Trudno o lepszy dowód. A teraz przepraszam, mam dużo pracy - powie stanowczo Chodakowska i zakończy dyskusję z wrogiem. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1614: Kamil przed seksem z Anitą przyzna się, że nigdy jej nie pokocha - ZWIASTUN

W 1616 odcinku "M jak miłość" Jan sam zadzwoni do Izy. Będzie to oznaczało, że odsłuchał nagranie, na którym dobrowolnie opowiada o okrucieństwach, jakie zgotował Chodakowskim. - Mam rozumieć, że przesłuchałeś nagranie? - chłodno zapyta Iza, gdy Jan zadzwoni do niej wieczorem. - To już wiesz, że najlepiej będzie, w twoim własnym interesie, jeśli zapomnisz o mnie i o Marcinie. Raz na zawsze... - doda Chodakowska w 1616 odcinku "M jak miłość", a Jan znajdzie się w pułapce, z której nie da rady uciec. 

M jak miłość. Potajemne spotkanie Izy i Marcina zdradza wszystko! Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski ujawnili największą tajemnicę związku
Najnowsze