M jak miłość, odcinek 1610: Magda i Paweł znowu razem! Budzyński będzie chciał zabić Zduńskiego - WIDEO

2021-11-01 19:55
M jak miłość, odcinek 1610: Magda i Paweł znowu razem! Budzyński będzie chciał zabić Zduńskiego - WIDEO
Autor: MTL Maxfilm/ vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1610: Magda i Paweł znowu razem! Budzyński będzie chciał zabić Zduńskiego - WIDEO

W 1610 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) i Paweł (Rafał Mroczek) kiedyś kochali się do szaleństwa, młodzieńczą miłością, ale nadal pozostali bliskimi przyjaciółmi. Wciąż łączy ich silna więź, kochają się, ale z kim innym ułożyli sobie życie. Sporym zaskoczeniem w 1610 odcinku "M jak miłość" będzie więc randka Pawła i Magdy nad Wisłą. To Zduński wyciągnie Budzyńską na spacer i piknik jak za dawnych czasów. Ich randkę przerwie jednak Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), który wybuchnie wściekłością gdy dowie się co wyrabia jego żona. Magda ostrzeże Pawła, że już jest trupem. Zobaczcie WIDEO z 1610 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1610 - poniedziałek, 1.11.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1610 odcinku "M jak miłość" Paweł i Magda znowu będą razem, jak kiedyś gdy byli parą! Zmienią się jednak okoliczności, bo Zduński odwiedzi przyjaciółkę w szpitalu, gdzie Budzyńska będzie przechodziła badania serca. Kilka lat po przeszczepie serca stan Magdy znów się pogorszy, pojawią się niepokojące objawy. To właśnie Paweł w 1610 odcinku "M jak miłość" przyłapie Magdę na ucieczce ze szpitala. Wypisze się na własne życzenie, bo nie zniesie dłużej leżenia w łóżku, czekając w napięciu na wyniki biopsji. Zduński zabierze ją nad Wisłę, żeby wypytać o co chodzi i co się dzieje z Magdą.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1610: Magda umiera? Budzyński w szpitalu dokona przerażającego odkrycia - ZDJĘCIA

Sprawdź też: M jak miłość. Ślub Pawła i Franki skończy się katastrofą! Nikt z gości nie przewidzi takiego zwrotu akcji - ZDJĘCIA i WIDEO

Spacer na Wisłą w 1610 odcinku "M jak miłość", towarzystwo Pawła podziała na Magdę wyjątkowo kojąco. Dzięki niemu przestanie myśleć o strachu przed śmiercią, o tym, że z jej sercem coś może być nie tak. - Jak się czujesz, tak w ogóle? - zapyta wreszcie Paweł. - Tutaj nad Wisłą z tobą? Bardzo przyjemnie... W słoneczku bardzo przyjemnie...

- Ale pytam poważnie. Andrzej powiedział, że w zeszłym tygodniu było niewesoło...

- Co za kapuś! Nic się nie ukryje! No dobrze, miałam swoje małe przeboje z sercem, ale już mam nadzieję, że wszystko jest ok. Czekam jeszcze na wyniki biopsji. I będzie dobrze, będę żyć! - Magda roześmieje się, ale w 1610 odcinku "M jak miłość" będzie się bała, że wyniki badań potwierdzą jej najgorsze obawy. - Będzie dobrze... Kocham cię, wiesz? - zapyta Paweł przytulając swoją dawną ukochaną, najlepszą przyjaciółkę. - To dobrze, bo ja ciebie też! - odpowie Magda.

Nagle w 1610 odcinku "M jak miłość" Magda przypomni Pawłowi, że to ona miała zostać jego żoną!

- Poza tym, że ty się żenisz w niedługim czasie. Ty jesteś przekonany, że sobie wszystko dokładnie przemyślałeś? Jakby co jeszcze możesz się wycofać... Pamiętasz naszą umowę sprzed 10-ciu, nie z 15-stu, nie jeszcze wcześniej! Rany boskie, jacy my jesteśmy starzy!

- Pamiętam naszą umowę. Obiecałaś mi, że jeśli do 40-stki z nikim nie będziesz, to zostaniesz moją żoną! I co? Wystawiłaś mnie pani Budzyńska!

- Przepraszam cię! Ty mnie wystawiłeś pierwszy!

- I to dwa razy! - przyzna się Paweł.

Romantyczną, przyjacielską randkę w 1610 odcinku "M jak miłość" przerwie telefon od Andrzeja, który zjawi się u Magdy w szpitalu, ale jej tam nie zastanie i nie będzie wiedział co się dzieje z żoną. - Co ty wyprawiasz?! - krzyknie wściekły Budzyński.

- No ja ciebie też...

- Dlaczego nic mi nie powiedziałaś, że się wypisałaś ze szpitala?! Jesteś kompletnie nieodpowiedzialna! Gdzie ty jesteś?

Magda w 1610 odcinku "M jak miłość" zacznie wkręcać Andrzeja, że uciekła ze szpitala z innym facetem. - Nad Wisłą w ramionach przystojnego mężczyzny, jest mi dobrze, przytulamy się, siedzimy sobie i opowiadamy o miłości... Przyjedziesz do nas? Halo jesteś tam jeszcze?

- Widzimy się w domu! - Budzyński od razu się rozłączy. A na twarzy Magdy pojawi się groźny uśmiech. - Chyba jesteś trupem! - ostrzeże Pawła. Tego dnia w 1610 odcinku "M jak miłość" Budzyńscy usłyszą radosną nowinę ze szpitala, a poza tym Andrzej przygotuje dla żony niezwykłą niespodziankę.

Magda przyzna się Budzyńskiemu do randki z Pawłem. Będzie chciał zabić Zduńskiego?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze