M jak miłość, odcinek 1610: Radosna nowina u Budzyńskich! Magda i Andrzej przeprowadzą się do siedliska w Grabinie - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1610: Radosna nowina u Budzyńskich! Magda i Andrzej przeprowadzą się do siedliska w Grabinie - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1610: Radosna nowina u Budzyńskich! Magda i Andrzej przeprowadzą się do siedliska w Grabinie - ZDJĘCIA

2021-11-01 19:52

W 1610 odcinku "M jak miłość" u Budzyńskich zapanuje wielka radość! Magda (Anna Mucha) trafi do szpitala na badania, bo jej przeszczepione serce znów zacznie dawać niepokojące objawy. Andrzej (Krystian Wieczorek) ze strachu o życie Magdy zdecyduje się na radykalne zmiany w ich małżeństwie. Przeprowadzka do Grabiny, kupno siedliska w 1610 odcinku "M jak miłość" to będzie część niespodzianki Budzyńskiego dla żony. Nie przewidzi jednak reakcji Magdy na nowinę, że od teraz będą mieszkać na wsi. Poznajcie szczegóły i zobaczcie wyjątkowe zdjęcia Budzyńskich z 1610 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1610 - poniedziałek, 1.11.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Magda i Budzyński w 1610 odcinku "M jak miłość" przeżyją chwile grozy w związku z jej pobytem w szpitalu. Badania kontrolne będą miały wykazać czy serce Magdy ma się dobrze, czy kilka lat po przeszczepie Budzyńska ma szansę dalej cieszyć się życiem i zdrowiem. Cała ta sytuacja sprawi, że Magda w 1610 odcinku "M jak miłość" zwyczajnie zacznie panikować, bać się, że być może niewiele czasu jej zostało. Za zgodą leczącego ją profesora ucieknie ze szpitala, by pobyć w domu z Andrzejem, żeby przy ukochanym odzyskać spokój. Od razu wpadnie jednak na Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek), który zaprosi ją na randkę jak za dawnych lat i przypomni o obietnicy ślubu...

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1610: Wyjątkowa randka Pawła i Magdy. Wypomni jej, że miała z nim wziąć ślub! - ZDJĘCIA

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1611: Zdrada Olka. Aneta wyrzuci Chodakowskiego z domu. Nie tylko Iza i Marcin się rozwiodą?

Budzyńscy w 1610 odcinku "M jak miłość" zostaną właścicielami siedliska! Skąd wezmą na to pieniądze?

Ale to Budzyński w 1610 odcinku "M jak miłość" przygotuje dla Magdy największą niespodziankę! Specjalnie dla żony kupi siedlisko w Grabinie, by pensjonat, który prowadzi Marzenka (Olga Szomańska) i którego właścicielem jakiś czas temu został Jacek Kotowski (Tomasz Sobczak) był teraz ich drugim domem. Skąd Andrzej w 1610 odcinku "M jak miłość" weźmie pieniądze na siedlisko, otoczone pięknym ogrodem, z prywatną plażą nad rzeką i pomostem? To pozostanie słodką tajemnicą Budzyńskiego, który nawet żonie nie ujawni szczegółów inwestycji.

To Paweł w 1610 odcinku "M jak miłość" pomoże mu kupić siedlisko, a Andrzej wręczy Magdzie klucze do ich nowego domu. Zabierze żonę na wieś, zaprosi do siedliska Pawła i Frankę (Dominika Kachlik) i ogłosi, że ma dla żony pensjonat w prezencie.

- Widzisz, kochanie kupiłem ci siedlisko! - poinformuje wszystkich. Reakcja Magdy w 1610 odcinku "M jak miłość" będzie zaskakująca. Z trudem wydusi z siebie choćby słowo. - Co zrobiłeś?! - zapyta zszokowana. - Taki drugi dom na weekendy i wakacje. Życzę ci, żebyś przyjeżdżała tu ze mną przez wiele, wiele lat i była bardzo szczęśliwa… - wyzna Budzyński, dla którego szczęście Magdy będzie warte każdych pieniędzy.

Miłość Budzyńskich w 1610 odcinku "M jak miłość" opanuje całe siedlisko. Także Paweł i Franka będą się cieszyć ich szczęściem. Zduński zdobędzie się nawet na szczerość wobec narzeczonej, że nawet nie śnił o kolejnym ślubie. - Rok temu, gdyby ktoś mi powiedział, że latem za rok będę szykował się do ślubu powiedziałbym, że to niezły żart.

- Bo ty w ogóle nie potrafisz tak chyba o miłości na poważnie, co? - zapyta Franka, ale Paweł przekona ją, że jest w błędzie.

W 1610 odcinku "M jak miłość" w związku ze zbliżającym się ślubem Pawła i Franki, Magda usłyszy wyjątkową prośbę od narzeczonej Zduńskiego, żeby została jej druhną! I tak po latach dawni zakochani spotkają się przed ołtarzem, jak kiedyś sobie obiecali, ale w nieco innych rolach.

M jak miłość. Kochanka Leszka zamieni życie Joasi w piekło! Dla niej Krajewski zerwie zaręczyny z Miss Fitness Luizą
Najnowsze