Ślub Pawła i Franki w M jak miłość. Magda świadkową na ślubie byłego kochanka! Zaskoczy wszystkich tą prośbą

i

Autor: MTL Maxfilm Ślub Pawła i Franki w M jak miłość. Magda świadkową na ślubie byłego kochanka! Zaskoczy wszystkich tą prośbą

Ślub Pawła i Franki w M jak miłość. Magda świadkową na ślubie byłego kochanka! Zaskoczy wszystkich tą prośbą

2021-10-17 18:32

W 1610 odcinku "M jak miłość" do ślubu Pawła (Rafał Mroczek) i Franki (Dominika Kachlik) zostaną już niespełna dwa miesiące, a narzeczona Zduńskiego nadal nie będzie wiedziała kto ma zostać jej świadkową. Co ciekawe nie poprosi Kingi (Katarzyna Cichopek), by była jej druhną na ślubie. Podczas wyjazdu do Grabiny, na specjalne zaproszenie Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) w 1610 odcinku "M jak miłość" Franka zwróci się ze szczególną prośbą do byłej kochanki Zduńskiego. Zaskoczy nie tylko Magdę, ale i samego Pawła, który będzie szczęśliwy, że w najpiękniejszym dniu życia u jego boku staną dwie najważniejsze kobiety - Franka i wielka miłość sprzed lat!

"M jak miłość" odcinek 1610 - poniedziałek, 1.11.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Ślub Pawła i Franki w "M jak miłość" z byłą kochanką u boku Zduńskiego, kobietą, która kiedyś była jego wielką miłością, z którą kiedyś chciał się ożenić! Wśród gości na ślubie to właśnie Magda zajmie szczególne miejsce. Wszyscy fani "M jak miłość" zapewne pamiętają, że kilka lat temu ci bohaterowie zawarli szczególną umowę. Magda i Paweł postanowili, że jeśli do 40-stki będą samotni, to wezmą ślub. Zduński wytknął to dawnej dziewczynie niemal dwa lata temu, podczas jej ślubu z Budzyńskim. - Złamałaś naszą umowę... To my mieliśmy się pobrać... Już w 1610 odcinku "M Jak miłość" okaże się, że Magda stanie przy Pawle przy ołtarzu, jako świadkowa Franki. Jak do tego dojdzie? 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1610: Budzyński kupi Magdzie siedlisko w Grabinie! Tam rozpoczną nowe życie?

Sprawdź też: M jak miłość. Rodzina Franki i Pawła się powiększy! Zanim wezmą ślub pojawi się cudne maleństwo - ZDJĘCIA

Przyszła żona Pawła w 1610 odcinku "M jak miłość" wpadnie na pomysł, żeby to Magda była jej druhną podczas wspólnego wyjazdu do Grabiny. Budzyńscy zaproszą Zduńskiego z narzeczoną w związku ze szczególną okazją. Andrzej z pomocą Pawła kupi w prezencie dla Magdy siedlisko w Grabinie, żeby pensjonat stał się ich nowym domem na wakacje i weekendy. Jak podaje "Świat Seriali" podczas wspólnej kolacji w 1610 odcinku "M jak miłość" Franka zwróci się do Magdy ze szczególną prośbą.

- Tu jest po prostu bajkowo! I w tych niezwykle miłych okolicznościach przyrody mam do ciebie wielką prośbę. Paweł jeszcze nic o tym nie wie, bo to mój autorski pomysł, ale jestem pewna, że będzie szczęśliwy! Zgodzisz się zostać świadkiem na naszym ślubie? - zapyta przyszła żona Zduńskiego.

Zszokowana Magda w 1610 odcinku "M jak miłość" zgodzi się bez wahania, bo od początku trzymała kciuki,żeby Pawłowi udało się z Franką. Szczęśliwy będzie także sam Zduński. Podziękuję byłej ukochanej, że będzie przy nim w tak ważnej chwili. A Budzyński zacznie żartować, że już przyszła pora, by Paweł wreszcie raz na zawsze odczepił się od jego żony. Franka w 1610 odcinku "M jak miłość" ogłosi, że Paweł zostanie jej mężem w pierwszą sobotę sierpnia, w południe, więc za niespełna dwa miesiące.

M jak miłość. Wieczór panieński Franki w bistro! Tak zaszaleje z przyjaciółkami i striptizerem
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Tekst sponsorowany