M jak miłość, odcinek 1483: Sensacja na ślubie Magdy! Paweł wytknie jej wielki błąd

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1483: Sensacja na ślubie Magdy! Paweł wytknie jej wielki błąd

M jak miłość, odcinek 1483: Sensacja na ślubie Magdy! Paweł wytknie jej wielki błąd

2019-12-30 20:34

Ślub Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek) w 1483 odcinku "M jak miłość" skończy się skandalem. Nie dość, że na ślubie pojawi się nieproszony gość, Kamil Gryc (Marcin Bosak), to jeszcze oliwy do ognia doleje Paweł (Rafał Mroczek). Bo Zduński przypomni Magdzie, że to za niego miała wyjść za mąż - taką umowę zawarli wiele lat temu. Widząc ją u boku Budzyńskiego nie będzie mógł się z tym pogodzić. Także Kamil w 1483 odcinku "M jak miłość" zarzuci Magdzie, że to z nim powinna wziąć ślub!

"M jak miłość" odcinek 1483 - wtorek, 7.01.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1483 odcinku "M jak miłość" Magda i Andrzej wezmą ślub, a na skromnej uroczystości w ogrodzie Zduńskich przy Deszczowej nie zabraknie najbliższych osób. Wśród gości szczególne miejsce zajmie Paweł, pierwsza wielka miłość Madzi, z którym już kilka lat temu zawarła szczególną umowę. Byli kochankowie postanowili, że jeśli do 40-stki będą samotni, to wezmą ślub.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1487: Paweł znów zostanie ojcem. Poważna choroba w tle zupełnie załamie Zduńskiego

Uczucie Magdy do Andrzeja wszystko jednak zmieniło. A lekko zawiedziony Paweł w 1483 odcinku "M jak miłość" już po przysiędze małżeńskiej przypomni Magdzie, że coś mu kiedyś obiecała. - Złamałaś naszą umowę... To my mieliśmy się pobrać – wyzna Zduński.

Po chwili poprosi swoją byłą dziewczynę do tańca i nagle na weselu zjawi się Kamil. Niezaproszony gość wywołała sporą sensację swoją obecnością. Kiedy w 1483 odcinku "M jak miłość" Kamil zobaczy ukochaną z Pawłem podejdzie do nich, żeby porwać pannę młodą do tańca. Magdzie zrobi się głupio, że go nie zaprosiła, ale po tym co między nimi zaszło, nie mogła postąpić inaczej.

M jak Miłość. Paweł pozna nową dziewczynę! Czy będzie 11-stą kochanką Zduńskiego?

Mimo to Kamil poprosi o chwilę szczerej rozmowy. W 1483 odcinku "M jak miłość" przyzna, że miał nadzieję, że Magda się rozmyśli i wybierze jednak jego!

Co więcej złoży jej szokującą propozycję, że zawsze może zostawić dla niego Andrzeja! - Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. Na każdej z twoich dróg, którąkolwiek wybierzesz... A gdyby coś nie wyszło... wystarczy, że do mnie zadzwonisz - zapewni ukochaną. Magda szczęśliwa po ślubie z Andrzejem nie będzie  w ogóle brała pod uwagę takiej możliwości.

Czy to oznacza, że w 1483 odcinku "M jak miłość" widzowie zobaczą ostatnie pożegnanie Magdy i Kamila? Wszystko na to wskazuje, że Gryc na zawsze zniknie z jej życia.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze