M jak miłość, odcinek 1608: Powrót Agnieszki. Tylko Olszewska może uratować życie Kamila i Poli!

i

Autor: VOD TVP/MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1608: Powrót Agnieszki. Tylko Olszewska może uratować życie Kamila i Poli!

M jak miłość, odcinek 1608: Powrót Agnieszki. Tylko Olszewska może uratować życie Kamila i Poli!

2021-10-19 21:44

W 1608 odcinku "M jak miłość" wróci Agnieszka (Magdalena Walach)! Olszewska będzie jedyną osobą, która będzie w stanie ocalić Kamila (Marcin Bosak) i 5-letnią Polę (Hania Nowosielska) z rąk groźnego bandyty! W 1608 odcinku „M jak miłość” Kamil po raz pierwszy na własnej skórze przekona się, czym jest strach o życie swoje i córki. W przerażających okolicznościach dowie się, że ani Kinga (Katarzyna Cichopek) ani tajemnicza sąsiadka wcale nie żartowały, ostrzegając go, że jego dom przy Wietrznej faktycznie jest nawiedzony, a jemu i córce grozi poważne niebezpieczeństwo! Czy powrót Agnieszki do "M jak miłość" ich ocali?

"M jak miłość" odcinek 1608 - poniedziałek, 25.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1608 odcinku „M jak miłość” na ekranie znów zobaczymy Agnieszkę! Przypomnijmy, że Olszewska wyjechała razem ze swoją córeczką , Helenką (Ola Trojanowska) do Szczecina po bolesnym rozstaniu z Olkiem (Maurycy Popiel). Namiętny romans skończył się fiaskiem, gdyż młodszy kochanek po zabiciu Artura Skalskiego (Tomasz Ciachorowski) całkowicie się załamał i jedynie Aneta (Ilona Janyst) umiała do niego dotrzeć. Agnieszka uznała, że już nie ma czego szukać w stolicy i postanowiła wyjechać. Do „M jak miłość” wróciła na krótko w 1510 odcinku, kiedy pomogła swojej rywalce oszukać prokuratora i dopuścić do jej widzenia z Olkiem. Niestety Aneta nie uwierzyła w jej dobre intencje, przez co Agnieszka nie zabawiła na długo w stolicy.

Wróciła jednak ponownie w 1593 odcinku „M jak miłość” na prośbę Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek), który ściągnął ją do Warszawy w sprawie tajemniczego zabójstwa w domu, w którym obecnie mieszka Kamil z malutką Polą! To właśnie tą sprawę przed laty próbowała wyjaśnić Olszewska. W domu przy ul. Wietrznej przed laty zamordowano człowieka, a cała sprawa odbiła się szerokim echem w mediach. O tej zbrodni było głośno również na samej Wietrznej, jednak Kamil nie chciał słuchać w krążące plotki i nie uwierzył ani sąsiadce ani Kindze, a nawet je wyśmiewał!

Wówczas w "M jak miłość" korzystając z okazji, że prokurator Olszewska była aktualnie w Warszawie, postanowił wypytać ją o szczegóły, dotyczące tej sprawy. Wówczas Agnieszka potwierdziła, że w jego obecnym domu doszło do zabójstwa na tle majątkowym, jednak do skazania winnego nie doszło, gdyż brakowało dowodów, w związku z czym sprawa została umorzona.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1607: Ostatnie pożegnanie Joasi i Michała! Wyjedzie na zawsze, ale zostawi jej wyjątkowy prezent

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ spotkanie Kamila i Agnieszki i nawiedzony dom Gryca w "M jak miłość" >>>

Słowa Olszewskiej zrobiły na Kamilu wrażenie, jednak do końca ciągle nie brał całej sprawy na serio. Dopiero w 1596 odcinku „M jak miłość” Gryc zaczął mieć podejrzenia, że potencjalny zabójca ciągle może szukać zemsty. To wtedy odniósł wrażenie, że ktoś grzebał w jego papierach, jednak Piotrek (Marcin Mroczek) wyśmiał jego podejrzenia i szybko sprowadził go na ziemię. Kamil nieco się uspokoił do czasu, aż w jego domu zaczęły ginąć przedmioty.

W 1608 odcinku „M jak miłość” Gryc nie będzie miał już żadnych wątpliwości, że ostrzeżenia kobiet okazały się słuszne, gdyż sam przekona się, ze do jego domu regularnie się ktoś włamuje, co potwierdzi nagranie z kamerki! Kamil za radą Magdy (Anna Mucha) wymieni zamki, jednak wciąż nie będzie czuł się bezpiecznie, zwłaszcza, że jeszcze tego samego dnia usłyszy od jednego z sąsiadów, że poprzedni właściciel był szemranym typem i pożyczał ludziom pieniądze na procent. I najwidoczniej nieźle komuś zalazł za skórę, gdyż został zadźgany nożem we własnym mieszkaniu!

Po tych słowach w 1608 odcinku „M jak miłość” Kamil już na poważnie zacznie drżeć o życie swoje i córki, zwłaszcza, że dojdzie do kolejnego włamania! Gryc uzna, że już dłużej nie może czekać, a jedyną osobą, która może uratować ich życie jest Agnieszka.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1607: Iza zgodzi się na powrót Marcina do domu! Postawi jednak jeden ważny warunek

Jak podaje swiatseriali.interia.pl w 1608 odcinku do „M jak miłość” wróci Agnieszka, ale najpewniej widzowie tylko usłyszą jej głos. Przestraszony Kamil skontaktuje się z panią prokurator i będzie błagał ją o pomoc! Już na wstępie wyzna Olszewskiej, że w grę wchodzi życie jego i Poli! Niestety Agnieszka potwierdzi jego najgorsze obawy…

- Nie dzwoniłbym, ale mieszkam tu z córeczką i muszę wiedzieć, czy coś nam grozi... – wyjaśni zaniepokojony, jednak Olszewska nie będzie miała dla niego dobrych wieści.

- Policja podejrzewa, że poprzedniego właściciela zabił jeden z dłużników. Możliwe, że gdzieś tam w domu jest notes z danymi sprawcy albo ktoś tak uważa – poinformuje go.

- Mam się stąd wynieść?... Nie mogę zafundować dziecku kolejnej rewolucji! – spyta przejęty.

W tym samym czasie w 1608 odcinku do „M jak miłość”, gdy Kamil będzie rozmawiał z Agnieszką malutka Pola w tajemnicy przed ojcem znów sięgnie do tajemniczej skrzyneczki, którą znalazła w 1596 odcinku „M jak miłość” w swojej sypialni. Córka Gryca nie będzie świadoma, że to wcale nie jest żaden skarb, a kluczowy dowód w sprawie, o którym informowała Kamila, Olszewska! To właśnie w niej znajdują się rzeczy zamordowano i jego tajemniczy notes, w którym jest spisane nazwisko sprawcy i które chce odzyskać włamywacz!

Czy Pola w 1608 odcinku "M jak miłość" wreszcie przyzna się ojcu do swojego odkrycia? Dobrze by było, gdyż jej znalezisko pozwoliłoby rzucić nowe światło na sprawę i umożliwiłoby jego kontynuację przez prokurator Olszewską, która w końcu mogłaby złapać sprawcę i zapewnić Kamilowi i Poli bezpieczeństwo! Czy tak się stanie? Przekonamy się już niebawem w "M jak miłość".

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1607: Marcin zdobędzie dowody na zdradę Izy! Przeczyta szokującą wiadomość od Michała

M jak miłość. Tak daleko posunie się Kamil, żeby zaliczyć Anitę! Wyrodna Weronika nie pozwoli im być razem
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze