M jak miłość, odcinek 1607: Joasia zmusi Michała, żeby dla niej wrócił do nałogu! Taki będzie koniec Michała

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1607: Joasia zmusi Michała, żeby dla niej wrócił do nałogu! Taki będzie koniec Michała

M jak miłość, odcinek 1607: Joasia zmusi Michała, żeby dla niej wrócił do nałogu! Taki będzie koniec Michała

W 1607 odcinku "M jak miłość" stanie się coś niesłychanego! Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), która do tej pory muchy by nie skrzywdziła, zacznie namawiać Michała (Paweł Deląg), żeby wrócił dla niej do nałogu! Zakochany nieustannie w Chodakowskiej Ostrowski pójdzie nawet o krok dalej i dla jej dobra jednym ruchem pozbędzie się całego majątku! Wszystko przez długi Joasi, które "dostała" w spadku po ojcu (Juliusz Krzysztof Warunek). Tyle, że namawianie Michała - który zrobi dla Joasi wszystko - na to, aby wrócił do kasyna i zaczął grać, żeby ją ratować, to już chyba jednak przesada? Czy Chodakowska będzie aż tak zdesperowana, żeby zacząć robić podłe rzeczy? Pewne jest jedno: w 1607 odcinku "M jak miłość" zobaczymy ostateczną klęskę Michał Ostrowskiego.

"M jak miłość" odcinek 1607 - wtorek, 19.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Straszny będzie koniec Michała w "M jak miłość". Zakochany beznadziejnie w Joasi od lat pisarz poświęci siebie, aby ją ratować. A i tak zostanie z niczym, bo Chodakowska z wdzięczności nie będzie miała zamiaru rozważyć wspólnego życia z nim. Wygląda, niestety na to, że "przyciśnięta do muru" przez los Joasia, wykorzysta nałóg przyjaciela, aby ratować swoją skórę. Czy Michał się na to zgodzi?   

W 1607 odcinku "M jak miłość" Joasia dostanie kolejne niepokojące wieści z Francji. Na jej koncie pojawił się nie tylko ogromny dług, ale również wdowa po jej ojcu ostrzy sobie pazury na resztki majątku. Zdesperowana Chodakowska zwróci się po pomoc tam, gdzie wie, że zawsze ją otrzyma. Ale dlaczego w taki podły sposób?  

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1603: Jakub Karski pozna największy sekret Marcina. Tylko jemu wyzna co wyprawia przed rozwodem - ZDJĘCIA

Michał w "M jak miłość" przez lata walczył ze swoim uzależnieniem od hazardu. Joasia była świadkiem jak z tego powodu był już na dnie, a smutki zapijał alkoholem. Czy Chodakowska zapomni w 1607 odcinku serialu, że człowiek uzależniony od czegokolwiek nigdy w życiu nie może dotknąć swojego nałogu?

Nawet jeżeli Joasia będzie miała świadomość w 1607 odcinku "M jak miłość" czym to grozi, zrobi to i poprosi Michała, aby zagrał o wielkie pieniądze w kasynie! Michał po walce ze sobą postanowi jednak tę sprawę rozegrać nieco inaczej... Ale i tak dla swojej ukochanej, która nigdy go nie chciała, pisarz pozbędzie się całego majątku i zostanie z niczym. I tak właśnie będzie wyglądał koniec Michała Ostrowskiego w "M jak miłość". 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1606: To Marta uratuje Łukaszowi życie! Pójdzie na policję i pogrąży Argasińskiego?

Michał odchodzi z M jak miłość. Paweł Deląg pożegnał się już ze wszystkimi. Uśmiercą Michała?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze