M jak miłość, odcinek 1607: Joasia gotowa na ryzykowną operację! Tylko tak może spłacić długi macochy - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1607: Joasia gotowa na ryzykowną operację! Tylko tak może spłacić długi macochy - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1607: Joasia gotowa na ryzykowną operację! Tylko tak może spłacić długi wyrodnej macochy - ZDJĘCIA

2021-10-19 20:00

W 1607 odcinku "M jak miłość" Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) będzie tak zdesperowana z powodu długów, które zostawiła jej macocha, żona jej zmarłego ojca Adama Tarnowskiego (Juliusz Krzysztof Warunek), że zacznie rozważać poddanie się operacji za pieniądze! Nie dość, że Joasia choruje, ale jak ognia unika wizyty u lekarza i nie wie co tak naprawdę jej dolega, to jeszcze w 1607 odcinku "M jak miłość" podejmie ryzyko, żeby zarobić kosztem własnego zdrowia. Taka deklaracja padnie z ust Chodakowskiej w rozmowie z bliską jej osobą. Powie głośno, że zostało już tylko sprzedać nerkę, żeby wydostać się z tarapatów. Naprawdę to zrobi?

"M jak miłość" odcinek 1607 - wtorek, 19.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1607 odcinku "M jak miłość" wciąż nie będzie wiadomo na co choruje Joasia, dlaczego ostatnio tak źle się czuje, a leki na uspokojenie wcale nie pomagają jej rozładować napięcia. Problemy z sercem, pogarszający się wzrok, nerwy, zawroty głowy... Z Joasią będzie coraz gorzej, a do tego dobiją ją długi jako zaciągnęła we Francji żona jej ojca Adama Tarnowskiego. Wdowa uciekła po śmierci Tarnowskiego z pieniędzmi ze sprzedaży jego domu, tym samym zabierając Joasi cały spadek. Ale zostawiła niezapłacony rachunek z kancelarii sięgający prawie 10 tysięcy euro!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1607: Zanim Iza i Marcin się rozwiodą dojdzie do wypadku! Pogodzą się kiedy uratuje jej życie? - ZDJĘCIA

Biedna Chodakowska, która zarabia marne grosze w małej firmie zajmującej się renowacją strych mebli w 1607 odcinku "M jak miłość" wpadnie na desperacki pomysł jak spłacić długi. I podzieli się nim ze swoją szefową. Bo Elwira (Beata Zarembianka) zauważy, że z Joasią nie jest najlepiej, blada i przemęczona omal nie zemdleje w pracy. - To stres i zmęczenie. Ostatnio mam kłopoty ze wzrokiem, z sercem. I do spłaty prawie dziesięć tysięcy euro, dług po zamknięciu spraw mojego ojca we Francji. Muszę wziąć kredyt, ale bank odrzucił mój wniosek. Nie mam zdolności kredytowej. Na chwilówkę się nie zdecyduję. Zostało mi tylko sprzedać nerkę albo zagrać w kasynie... - wyzna całkiem poważnie Joasia.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1607: Serce Joasi nie wytrzyma widok Leszka z nową kochanką! To kolejny objaw choroby - ZDJĘCIA

O ile ryzykowna operacja Joasi w 1607 odcinku "M jak miłość" szybko wyda jej się zbyt szalonym pomysłem, to hazard uzna za najlepsze wyjście z sytuacji, z kłopotów finansowych w jakie wpakowała ją macocha. Wiele lat temu Joasia pracowała w kasynie w USA, była krupierem i posunęła się nawet do tego, że okradała własnego szefa. Ale po tych złych doświadczeniach nie odważy się przekroczyć progu kasyna. Dlatego w 1607 odcinku "M jak miłość" powierzy wszystkie swoje oszczędności Michałowi (Paweł Deląg), byłemu kochankowi i hazardziście, który na grze w pokora sporo stracił, ale też dużo zyskał. Ostatnio wygrał nawet wydawnictwo!

Trudno uwierzyć, że w 1607 odcinku "M jak miłość" Joasia, która słynie ze swojej moralności, uczciwości i nieskazitelności postąpi tak nieetycznie! A jednak znajdzie się pod taką ścianą, że nie będzie miała innego wyjścia. Nawet Michał z ironią zareaguje kiedy dostanie od Joasi 500 złotych, żeby w jej imieniu zagrał w pokera i przyniósł jej wygraną. - Następnym razem, kiedy będziesz grał, postaw za mnie te pieniądze. Wiem, co chcesz powiedzieć... Nie musisz. Zdaję sobie sprawę, jak to wygląda, tyle razy o tym rozmawialiśmy... Wiem, że to nałóg i nieszczęście dla grającego - Chodakowska w 1607 odcinku "M jak miłość" z trudem ukryje swój wstyd i zakłopotanie.

- Po prostu bardzo potrzebuję pieniędzy... - bezradnie oświadczy Joasia, która w sposób będzie chciała zdobyć pieniądze na spłatę długów macochy. Michał w 1607 odcinku "M jak miłość" zgodzi się dla niej zagrać. - Spróbuję powalczyć. Ale niczego nie mogę obiecać... - powie bez ogródek. Ale Ostrowski wpadnie też na inny pomysł jak wyciągnąć Joasię z finansowego dołka. Dla niej będzie gotów poświęcić wszystko co ma.

Joasia odchodzi z M jak miłość. Będzie w ciąży i w potrzasku! Zostawi Michała i Leszka - WIDEO
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze