M jak miłość, odcinek 1607: Iza po rozwodzie z Marcinem poleci do Michała. Zaprosi ją na wspólny wyjazd - ZWIASTUN

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1607: Iza po rozwodzie z Marcinem poleci do Michała! Zaprosi ją na wspólny wyjazd - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1607: Iza po rozwodzie z Marcinem poleci do Michała. Zaprosi ją na wspólny wyjazd - ZWIASTUN

2021-10-16 10:31

W 1607 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) nie rozwiodą się, ale to wcale nie oznacza, że do siebie wrócą. Na pierwszy rzut oka będzie się wydawało, że Chodakowscy się pogodzą, ale między nich znów wkroczy Michał (Paweł Deląg). Kryzys u Izy i Marcina jeszcze się nie skończy, a Ostrowski zamiast trzymać się od przyjaciółki z daleka w 1607 odcinku "M jak miłość" zaprosi ją na wspólny wyjazd z nocowaniem poza miastem! Dlaczego? Tego Iza dowie się kiedy poleci do Michała zaraz po rozprawie rozwodowej. I znów narazi się na gniew zazdrosnego Marcina. Poznajcie szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1607 - wtorek, 19.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1607 odcinku "M jak miłość" nie będzie rozwodu Izy i Marcina! W decydującym momencie podczas rozprawy na sali sądowej Chodakowski zgłosi sprzeciw i nie zgodzi się na rozwód z żoną. Zamiast tego zaproponuje jej separację, dłuższą rozłąkę, by mieli czas na spokojnie wszystko przemyśleć. Zwłaszcza czy chcą i potrafią być jeszcze razem, skoro sobie nie ufają! Przez chwilę w 1607 odcinku "M jak miłość" będzie się wydawało, że nic i nikt nie zniszczy miłości Izy i Marcina. Po rozprawie pójdą na romantyczny spacer, podczas którego zaczną się namiętnie całować. Ale czar szybko pryśnie. Dojdą do wniosku, że tylko separacja może uratować ich małżeństwo.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1607: Iza i Marcin pogodzą się przed rozwodem, ale nie będą już razem! Zgodzi się na jej warunki - ZDJĘCIA

Niestety w 1607 odcinku "M jak miłość" Marcin nadal nie poradzi sobie z zazdrością o Izę. A ta dostarczy mu powód, by myślał, że łączy ją coś więcej z Michałem. Jeszcze przed rozprawą rozwodową dostanie od Ostrowskiego SMS-a z zaproszeniem na wspólny wyjazd za miasto. W ten sposób Michał będzie chciał nie tylko pocieszyć Izę, ale także zapomnieć o niespełnionej miłości do Joasi (Barbara Kurdej-Szatan). Co zrobi Iza kiedy odbierze tę dwuznaczną wiadomość? Zamiast ją skasować, zostawi SMS-a w telefonie. Nieświadoma, że Marcin może ją zobaczyć!

Sprawdź też: Roznerski ogłasza zmiany w M jak miłość. Pokazał jak będą wyglądały teraz dzieci Izy i Marcina! - ZDJĘCIE

Po rozprawie Iza w 1607 odcinku "M jak miłość" pojedzie do Michała, by ostatecznie potwierdzić odejście z wydawnictwa. Tego dnia Ostrowski sprzeda je biznesmenowi (Conrado Moreno) z Hiszpanii, a Chodakowska zdecyduje się na pracę w lokalnej gazecie "Głos Gródka". To będzie zwykła przyjacielska rozmowa, a jednak coś się podczas niej wydarzy. - Nie odpisałaś mi na SMS-a, którego ci wysłałem... Jak ci poszło w sądzie? Nie chcesz, nie musisz odpowiadać... - zapyta Michał, który nadal będzie miał nadzieję, że Iza pogodzi się z Marcinem. I chociaż ona będzie szczęśliwa.

- Zdecydowaliśmy się na separację, a nie na rozwód... Uznaliśmy, że potrzebujemy czasu, żeby to wszystko przemyśleć - odpowie Iza, która w 1607 odcinku "M jak miłość" nie będzie wiedziała jak odebrać zaproszenie Michała.

- To jest naprawdę dobra wiadomość! Wiesz co to skasuj tego mojego porannego SMS-a, chciałem tak, bez żadnych podtekstów podtrzymać cię na duchu...- zapewni Ostrowski posyłając Izie ciepłe spojrzenie. -Wiem, to było miłe! - doda żona Marcina. - To cóż, mam nadzieję, że sobie to wszystko poukładacie, że to jest pierwszy krok do normalności...- przyzna Michał, a Iza zapewni, że trzyma za niego kciuki, żeby także odnalazł swoje szczęście.

M jak miłość, odcinek 1607 ZWIASTUN. Iza i Marcin nie rozwiodą się! Michał na pożegananie wyzna Joasi miłość
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze