M jak miłość, odcinek 1606: Podły Argasiński uwięzi Patrycję w szpitalu! Odetnie ją od wszystkich i każe milczeć

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1606: Podły Argasiński uwięzi Patrycję w szpitalu! Odetnie ją od wszystkich i każe milczeć

M jak miłość, odcinek 1606: Podły Argasiński uwięzi Patrycję w szpitalu! Odetnie ją od wszystkich i każe milczeć - ZDJĘCIA

W 1606 odcinku "M jak miłość" Argasiński (Karol Strasburger) zorientuje się, że wokół niego robi się gorąco. On sam wie najlepiej, ilu podłości się dopuścił i jak głęboko sięga jego współpraca z mafią. I kiedy Jerzy spotka przy łóżku swojej żony Patrycji (Alżbeta Lenska) znaną prawniczkę Martę Wojciechowską (Dominika Ostałowska), wpadnie w panikę. A jedynym odruchem szacownego pana ordynatora w sytuacji zagrożenia jest... przemoc! Argasiński wykorzysta kolejną przewagę nad Patrycją będzie drżeć już nie tylko o życie Łukasza (Jakub Józefowicz), ale przede wszystkim o ich nienarodzone dziecko! Uwięzi bezbronną żonę w szpitalu! Zakaz kontaktów z kimkolwiek i odcięcie od świata to będzie dopiero początek brutalnej akcji Argasińskiego w 1606 odcinku "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1606 - poniedziałek, 18.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1606 odcinku "M jak miłość" rozpocznie się wielka wojna dobra ze złem. Dosłownie, bo przerażona Patrycja zacznie mówić całą prawdę, a jej podły mąż zrobi wszystko, aby zamilkła. Ukochana Łukasza będzie w strasznym stanie - w szpitalu będzie walczyć tylko o to, żeby utrzymać ciążę, ale psychicznie będzie w rozsypce. Patrycja będzie leżała na silnych lekach uspokajających, a i tak nie będzie mogła przestać płakać... Czy Argasiński odpuści żonie w takim stanie? Wręcz przeciwnie, on to spróbuje wykorzystać!

W takim stanie znajdzie Patrycję w 1606 odcinku "M jak miłość" Marta. Najpierw jednak o tym, co się naprawdę dzieje z jej przyjaciółką dowie się od wspólnej znajomej. Przy okazji wyjdzie też na jaw, że to jednak Łukasz jest ojcem dziecka!

- Była półprzytomna, jakby pod wpływem leków albo silnego stresu. Cały czas powtarzała, że nie może stracić tej ciąży, bo po największej miłości życia zostało jej już tylko to dziecko... I moim zdaniem nie mówiła o Jerzym - wyzna Marcie koleżanka Patrycji.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1603: Jakub Karski pozna największy sekret Marcina. Tylko jemu wyzna co wyprawia przed rozwodem - ZDJĘCIA 

M jak miłość, odc. 1606. Patrycja (Alżbeta Lenska), Marta (Dominika Ostałowska), Jerzy Argasiński (Karol Strasburger)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1606. Patrycja (Alżbeta Lenska), Marta (Dominika Ostałowska), Jerzy Argasiński (Karol Strasburger)

Marta pojedzie w 1606 odcinku "M jak miłość" do Patrycji i to będzie ostatni raz, kiedy ktoś został do niej wpuszczony! Ukochana Łukasza wyzna wtedy Marcie całą prawdę i doda jeszcze kilka szczegółów na temat współpracy Argasińskiego z mafią. Okaże się, że Herman jest potężnym szefem zorganizowanej siatki przestępczej!

Na koniec wizyty Wojciechowskiej w 1606 odcinku "M jak miłość" Marta i Argasiński spotkają się przy łóżku Patrycji. Wojciechowska zagra uprzejmą i pogratuluje ordynatorowi ojcostwa, ale ten podły drań "wyczuje pismo nosem". I kiedy tylko Marta wyjdzie, Argasiński sterroryzuje swoją żonę!

Patrycja dostanie od męża w 1606 odcinku "M jak miłość" zakaz kontaktów ze światem, zakaz widzeń, zakaz rozmów z kimkolwiek! A to będzie dopiero początek akcji obronnej Argasińskiego. Czy Marta zdoła uwolnić bezbronną przyjaciółkę i matkę jej wnuka z potężnej siatki przemocy Argasińskiego?

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1605: Dawid umrze? Ostatnie pożegnanie z Basią. Wyzna jej co naprawdę czuje!

M jak miłość, odcinek 1602 ZWIASTUN. Patrycja straci dziecko Łukasza?! Ukartowany wypadek Ani będzie miał fatalne skutki
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze