M jak miłość, odcinek 1605: Narkotyki w przychodni Rogowskiego! Policja zrobi tam porządek - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1605: Narkotyki w przychodni Rogowskiego! Policja zrobi tam porządek - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1605: Narkotyki w przychodni Rogowskiego! Policja zrobi tam porządek - ZDJĘCIA

W 1605 odcinku "M jak miłość" do przychodni Artura Rogowskiego (Robert Moskwa) wkroczy policja! Wszystko przez narkotyki, które znajdą się w szacownym medycznym przybytku wraz z jedną z pacjentek. Skandal w przychodni zacznie się od momentu, kiedy nowa komendant policji Grzymska (Teresa Dzielska) w asyście Andrzejka (Tomasz Oświeciński) ruszą prosto do podejrzanej, która według ich informacji jest w posiadaniu narkotyków. Co gorsze pacjentka Artura będzie znajdować się pod ich wpływem, więc na oczach wszystkich zostanie zaaresztowana i trafi za kratki! Czy Artur Rogowski również zostanie zatrzymany przez policję? Kim okaże się tajemnicza pacjentka w 1605 odcinku "M jak miłość"? Sprawdź co już wiemy na temat szokujących wydarzeń w przychodni w Lipnicy i zobacz w GALERII ZDJĘĆ co tam się będzie działo!

"M jak miłość" odcinek 1605 - poniedziałek, 12.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1605 odcinku "M jak miłość" Ula przywiezie do Artura do przychodni kompletnie naćpaną pacjentkę, która zacznie zachowywać się, jakby miała halucynacje! Zatroskana żona Bartka (Arkadiusz Smoleński) będzie podejrzewała, co stoi za zachowaniem starszej pani, ale objawy będą na tyle niepokojące, że uzna, iż interwencja lekarza jest konieczna. Niestety, ściągnie tym samym na przychodnie Rogowskiego wielkie kłopoty!

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1605: Dawid w krytycznym stanie! Ostatnie pożegnanie z Basią. Nie pozwoli mu umrzeć

Dokładnie w tej samej chwili w 1605 odcinku "M jak miłość" przychodni zjawią się nowa komendant Grzymska (Teresa Dzielska) z Andrzejkiem (Tomasz Oświeciński). Nowa szefowa policji natychmiast wyczuje marihuanę! Kto będzie w posiadaniu narkotyku i pod jego wpływem?

Zobacz koniecznie w GALERII ZDJĘĆ co się wydarzy w 1605 odcinku "M jak miłość" w przychodzi Artura Rogowskiego!

Fani "M jak miłość" łatwo domyślą się, że za taką aferą stać może albo mafia - wtedy sprawa jest bardzo poważna - albo Kisielowa (Małgorata Różniatowska) i jej nieodpowiedzialny małżonek. Na szczęście dla Rogowskiego tym razem będzie chodziło o ten drugi przypadek - Kisielowa zapali papierosa, którego znajdzie w marynarce Roberta (Krzysztof Tyniec) i... "odleci"!

W momencie aresztowania w 1605 odcinku "M jak miłość" Andrzejek spróbuje pomóc i będzie namawiał wyjątkowo wesołą panią sołtys, aby zeznała od razu całą prawdę. Ale Kisielowa nie będzie chciała wydać swojego męża, tak więc prosto z przychodni trafi za kratki! Czy Arturowi, w którego przychodni najdzie się torebeczka z marihuaną również będzie groził areszt?

- Pani Zosiu, tak mi przykro. Gdyby to ode mnie zależało, ale nasza szefowa to straszna zołza jest... Nie wypuści pani, dopóki się nie dowie, skąd pani to wzięła. 

- Nie mogę, Andrzejku! To tak, jakbym duszę zaprzedała! Choćby mnie to miało kosztować moją karierę w sołectwie! Choćby mnie końmi rozrywali!

Na szczęście dla wszystkich Żak w 1605 odcinku "M jak miłość" pomoże żonie i sam się przyzna i ostatecznie to on zajmie miejsce w celi! Arturowi Rogowskiemu nie zostaną postawione żadne zarzuty. 

Czytaj także: M jak miłość. Aneta i Olek przejmą opiekę nad dziećmi Izy i Marcina po bolesnym rozstaniu! Nie będzie komu zająć się Szymkiem i Mają - ZDJĘCIA

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany