M jak miłość, odcinek 1604: Narkomanka Majka ścigana przez byłego kochanka! Dostanie przerażający telefon - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1604: Narkomanka Majka ścigana przez byłego kochanka! Dostanie przerażający telefon - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1604: Narkomanka Majka ścigana przez byłego kochanka! Dostanie przerażający telefon - ZDJĘCIA

2021-10-05 20:32

Majka (Laura Samojłowicz) z "M jak miłość" w 1604 odcinku będzie ukrywać przed wszystkim kim była w przeszłości, gdzie spędziła ostatnie lata, a przede wszystkim to, że jest narkomanką i złodziejką! Za nic będzie miała to, że w 1604 odcinku "M jak miłość" Franka (Dominika Kachlik) i Kinga (Katarzyna Cichopek) pomogą jej odbić się od dna i pozwolą na pracę w bistro. Była Pawła (Rafał Mroczek) w 1604 odcinku "M jak miłość" zacznie kraść w bistro, a do tego zażywać narkotyki. Jakby tego było mało okaże się, że Majkę ściga jej dawny kochanek, który chce ją skrzywdzić. Oto ciąg dalszy smutnej historii Majki w "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1604 - wtorek, 5.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Kim była Majka w "M jak miłość" przez te wszystkie lata po tym jak uciekła od Pawła, odeszła od niego choć planowali ślub, bo nie mogła znieść zazdrości o Magdę (Anna Mucha). Przerażający wygląd Majki, fakt, że jest bezdomna, nie ma z czego żyć i z desperacji przyjęła propozycję pracy od Franki to dowód na to jak tragicznie wyglądały losy Chojnackiej. W 1604 odcinku "M jak miłość" tylko Paweł dowie się co się z nią działo, bo Majka odsłoni kilka faktów ze swojej przeszłości. Celowo przemilczy jednak to, że jest narkomanką, kradnie, żeby kupić narkotyki i się naćpać, a do tego jej śladem podąża bezwzględny kochanek.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1604: Majka ujawni Pawłowi gdzie była przez wszystkie lata! Straciła pamięć i dlatego nie mógł jej znaleźć

Sprawdź też: M jak miłość znika z TVP! Tylko jeden odcinek w tygodniu! O co w tym chodzi?

Czego chce Majka w "M jak miłość" i po co wróciła?

Na widok Majki w 1604 odcinku "M jak miłość" nawet Magda się przerazi. I od razu zacznie wypytywać Kingę o co chodzi z tą Majką, dlaczego wróciła i czego tak naprawdę chce. Zduńska wyjaśni, że była Pawła jest z trudnej sytuacji życiowej i Franka zlitowała się nad nią dając jej pracę w bistro "Nasz Zielony Sad". Ale żadna z nich nie będzie miała pojęcia kim jest Majka, że zażywa narkotyki i kradnie, żeby się naćpać. Narkomanka w 1604 odcinku "M jak miłość" wykorzysta każdą okazje, by zwinąć pieniądze z kasy bistro. Wszystko wyda na narkotyki!

Ale Majka w 1604 odcinku "M jak miłość" będzie też panicznie bała się byłego kochanka. Okaże się, że wróciła do Pawła nie tylko po to, by prosić go o wybaczenie, by jej pomógł stanąć na nogi, ale ze strachu przed bezwzględnym typkiem, który będzie ją ścigał.

Przerażona Majka w 1604 odcinku "M jak miłość" odbierze telefon od jakiejś przyjaciółki z ostrzeżeniem przed tym draniem. - Jesteś pewna? - zapyta z niedowierzaniem Chojnacka. - No tak! Wczoraj zrobił wjazd na imprezę u Kamy! Straszna rozpierducha była. Szukał cię wszędzie!

- Nie wie gdzie jestem? Boję się, że już mnie namierzył...

- Nie no, możesz być spokojna. Przynajmniej na razie. Przecież gdyby wiedział gdzie jesteś, nie wypytywałby o ciebie wszystkich! Ode mnie niczego się nie dowie, ale proszę uważaj na siebie. Z nim nigdy nic nie wiadomo!

- Wiem! - doda Majka i 1604 odcinku "M jak miłość" szybko się rozłączy. Oczywiście nikomu nie powie o mężczyźnie, który ją prześladuje i próbuje dorwać. Ucieczki od problemów poszuka w kolejnej działce narkotyków!

M jak miłość. Nieobliczalna Majka zagrożeniem dla Franki. Paweł zdąży ostrzec narzeczoną, ale sam jej ulegnie!
M jak miłość, odcinek 1604: Franka dowie się kim była Majka dla Pawła! Wszyscy będą ją przed nią ostrzegać.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze