M jak miłość, odcinek 1604: Kinga nakryje Majkę jak szpieguje Frankę! Wywali ją za to co kombinuje

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1604: Kinga nakryje Majkę jak szpieguje Frankę! Wywali ją za to co kombinuje

M jak miłość, odcinek 1604: Kinga nakryje Majkę jak szpieguje Frankę! Wywali ją za to co kombinuje

2021-10-01 16:07

W 1604 odcinku "M jak miłość" Kinga (Katarzyna Cichopek) wścieknie się jak nigdy! Jako jedyna przewidzi niebezpieczeństwo, które realnie sprowadzi na Pawła (Rafał Mroczek) Majka (Laura Samojłowicz). W 1604 odcinku "M jak miłość" Zduńska przyłapie Chojnacką na szpiegowaniu szwagra! Dawno nie wpadła w taki szał! Od razu zauważy do czego dąży Majka i jak węszy wokół wszystkiego, co wiąże się z Franką (Dominika Kachlik). Zduńska nie będzie miała oporów stoczyć bitwę z Majką twarzą w twarz. Załatwi ją na całego.

"M jak miłość" odcinek 1604 - wtorek, 5.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1604 odcinku "M jak miłość" Kinga spełni prośbę Franki i pójdzie z nią wybrać wymarzoną suknię ślubną. Piękny dzień nie potoczy się dokładnie tak, jak przewidzi to Zduńska. Ona jako jedyna w "M jak miłość" jest aż tak wrogo nastawiona do pojawienia się Majki. Paweł może i stara się zachować dystans, ale Majka w 1604 odcinku "M jak miłość" pójdzie do niego skruszona i spróbuje załagodzić całą sytuację. 

- Nie miałeś szans nas odnaleźć. Stamtąd przeniosłyśmy się do Indonezji. Pół roku mieszkałyśmy w Jakarcie, a potem mama zmarła. Ja codziennie myślałam o tym żeby do ciebie zadzwonić, ale nie miałam odwagi... Z tamtego okresu mało pamiętam, a ostatnie pół roku to już jest jedna wielka czarna dziura - przyzna Majka w 1604 odcinku "M jak miłość". To właśnie zanikami i utratą pamięci spróbuje obronić się przed Pawłem, ale on nie okaże się wielce litościwy.

Zobacz aferę Kingi i Majki w 1604 odcinku "M jak miłość" w GALERII ZDJĘCIA>>>

Tylko Kinga w 1604 odcinku "M jak miłość" nie straci czujności. Kiedy będzie rozmawiała w bistro z Alą (Alicja Ostolska), przerwie im Chojnacka. 

- Przepraszam, nie chciałabym wam przeszkadzać, ale przyjechał facet z towarem i coś się nie zgadza w płatnościach - powie w 1604 odcinku "M jak miłość" Majka i tym sposobem Kinga zostawi włączony komputer i opuści bistro. Właśnie wtedy Chojnacka wykorzysta moment nieobecności szefowej i zacznie grzebać w jej laptopie! Bez pozwolenia będzie oglądała zdjęcia Franki w sukni ślubnej, które Kinga zrobi na przymiarkach z przyszłą bratową. 

W 1604 odcinku "M jak miłość" Kinga nieoczekiwanie wejdzie do kuchni i zastanie Majkę grzebiącą w jej komputerze. Zduńska wścieknie się tak, że nie będzie już odwrotu. Majka poważnie się przestraszy.

- Paweł to moja rodzina, to mój przyjaciel i nie pozwolę, żeby coś mu się stało. Teraz po latach wreszcie wszystko zaczyna mu się układać., jest szczęśliwie zakochany i nie pozwolę żeby coś, albo ktoś to zepsuł, rozumiemy się? Jeżeli zobaczę, że coś kombinujesz, cokolwiek co mnie zaniepokoi, od razu się pożegnamy. Nie będę miała skrupułów - powie wściekła Kinga w 1604 odcinku "M jak miłość", na co Majka spróbuje zapewnić, że nie chce wiele od Zduńskich. Kinga jej nie zaufa i bardzo słusznie, bo Chojnacka nie pokazała jeszcze na co ją stać. 

M jak miłość, odcinek 1604: Franka dowie się kim była Majka dla Pawła! Wszyscy będą ją przed nią ostrzegać.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze