M jak miłość, odcinek 1603: Rozwód Chodakowskich. Marcin wygarnie Izie, że zniszczyła rodzinę!

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1603: Rozwód Chodakowskich. Marcin wygarnie Izie, że zniszczyła rodzinę!

M jak miłość, odcinek 1603: Rozwód Chodakowskich. Marcin wygarnie Izie, że zniszczyła rodzinę!

W 1603 odcinku "M jak miłość" rozwód Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski) wejdzie w decydującą fazę. Chodakowscy znów zaczną się kłócić i pojawią się nowe powody do awantur. Kolejna decyzja Izy dotyczyć będzie także dzieci i tego już Marcin nie wytrzyma. Chodakowska dostanie ciekawą ofertę pracy i postanowi zmienić swoje życie z wyprowadzką z Warszawy włącznie! W dodatku ma zamiar zabrać ze sobą Szymka (Staś Szczypiński) i Maję (Laura Jankowska)...Kiedy Iza spróbuje w 1603 odcinku "M jak miłość' powiedzieć o tym mężowi, Marcinowi znów puszczą nerwy. Marcin wygarnie Izie prosto w twarz, że zrujnowała ich rodzinę! Jak to się wszystko skończy?

"M jak miłość" odcinek 1603 - poniedziałek 4.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1603 odcinku "M jak miłość" sąd wyznaczy termin 1 rozprawy rozwodowej Izy i Marcina. Chodakowscy będą przybici, bo choć będą brnęli w to dalej, prawda jest taka, że nadal bardzo się kochają. Iza podejmie nawet starania, aby wyprowadzić się razem z dziećmi z Warszawy i szybko znajdzie także nową pracę. Ale nie będzie miała pojęcia jak o tym wszystkim powiedzieć Marcinowi...

Tymczasem Marcin w 1603 odcinku "M jak miłość" będzie się nadal mierzył z własnymi demonami - zazdrość o Izę przecież nie wyparowała, o pozew rozwodowy wydaje się być dla niego prawdziwym ciosem. I w tej atmosferze dostanie kolejny "strzał" od Izy. 

Iza w 1603 odcinku "M jak miłość" dostanie od koleżanki propozycję pracę w lokalnej gazecie "Głos Gródka". I wpadnie na pomysł, że może by ją przyjąć i wyjechać z dziećmi na stałe z Warszawy?

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1600: Barbara już nigdy w życiu nie zobaczy Mateusza. Ostatnia rozmowa z wnukiem nie pozostawi żadnych złudzeń

M jak miłość, odcinek 1598: Mikołaj Roznerski broni Marcina i ujawnia dlaczego tak oszalał! Iza przyznaje się do winy

 - Chciałam to z tobą omówić... Jeszcze nie podjęłam ostatecznej decyzji - zacznie skruszona Iza.

I tego już będzie dla Marcina za wiele. W 1603 odcinku znów wybuchnie. I może nawet tym razem będzie miał rację?

- Podjęłaś. Tak samo, jak z rozwodem, zadecydowałaś za nas oboje! Teraz sama chcesz decydować o przyszłości dzieci! A przecież nadal jesteśmy rodziną!

Załamany Marcin zwierzy się tylko Jakubowi (Krzysztof Kwiatkowski), że do ostatniej chwili miał nadzieję, że żona da ich małżeństwu jeszcze jedną szansę. Ale w 1603 odcinku "M jak miłość", że ostatnia nadzieja Marcina umrze. 

Czytaj także: M jak miłość, odcinek 1601: Dawid przed śmiercią powie Basi kim naprawdę jest! Przyzna się co zrobił byłej dziewczynie Kai

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze