M jak miłość, odcinek 1603: Michał ostatnim ratunkiem dla Joasi i Izy! Pozna ich wszystkie tajemnice i znów będzie spiskował – ZWIASTUN

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1603: Michał ostatnim ratunkiem dla Joasi i Izy! Pozna ich wszystkie tajemnice i znów będzie spiskował – ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1603: Michał ostatnim ratunkiem dla Joasi i Izy! Pozna ich wszystkie tajemnice i znów będzie spiskował – ZWIASTUN

W 1603 odcinku "M jak miłość" Michał (Paweł Deląg) znów wejdzie w rolę wielkiego ratownika złamanych kobiecych serc. Za "ostatnią deskę ratunku" wezmą go i Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), i Iza (Adriana Kalska), dzięki czemu pisarz szybko pozna ich najskrytsze tajemnice. Iza wyzna Michałowi jak bardzo źle jest między nią, a Marcinem (Mikołaj Roznerski) i jak bardzo cierpi, że mąż o nią nie walczy. Z kolei Joasia opowie mu wszystko o swoim fatalnym stanie psychicznym i zrujnowanym zdrowiu, a jeszcze ujawni wysokość strasznego długu z jakim zostawił ją ojciec. Co zrobi z takimi tajemnicami przyjaciółek Michał? Ujawniamy, że w 1603 odcinku "M jak miłość" pisarz znów zacznie spiskować! Zobacz koniecznie ZWIASTUN i spotkania Michała z Izą i Joasią w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1603 - poniedziałek, 4.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1603 odcinku "M jak miłość" Michał zostanie największym powiernikiem dwóch złamanych serc. Z jedną z nich sam zaaranżuje spotkanie, druga sama przyjdzie, kiedy będzie "w rozsypce". Pisarz spotka się też z jeszcze jedną bardzo ważną osobą, z którą zawiąże spisek za plecami Joasi... Można powiedzieć, że na taką sytuację Michał długo czekał. Czy teraz ją wykorzysta?

Przypomnijmy - Michał w "M jak miłość" przez lata był beznadziejnie zakochany w Joasi, ale ona wolała Leszka (Sławek Uniatowski). Pisarz jednak stanął do walki o nią, ale przegrał, bo wyszło na jaw, że oszukiwał Joasię i zataił przed nią tajemnicę z pogranicza życia i śmierci - nie przekazał jej ostatnich słów ukochanego! Z kolei z Izą połączyły Michała niby zawodowe sprawy, ale żona Marcina wyraźnie mu się podobała i to ostatecznie z powodu Michała małżeństwo Chodakowskich się rozpada! 

W 1603 odcinku "M jak miłość" Michał będzie przez chwilę królem obu tych sytuacji. Załamana Iza będzie mu się zwierzać z rozczarowania Marcinem, a roztrzęsiona Joasia przybiegnie do niego po pomoc, kiedy już będzie prawie na dnie. Jak pisarz to rozegra?

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1606: Patrycja w szpitalu przyzna się Marcie, że to Łukasz jest ojcem dziecka. Tylko tak zdoła go ocalić

Zacznie się od tego, że w 1603 odcinku "M jak miłość" Michał podpatrzy spotkanie Chodakowskich z Iwańskim (Robert Czechowski), a kiedy panowie odjadą, podejdzie do Izy. I natychmiast zacznie ją podpytywać o jej małżeństwo. 

- Widzę, że Marcin spokojny, wyluzowany, to chyba wszystko wraca do normy, co?

- Tak. Negocjujemy warunki rozwodu. - odpowie zrezygnowana Iza. - Złożyłam ten pozew, bo myślałam, że Marcinem jakoś to wstrząśnie. Ale on po prostu zaakceptował to wszystko, moją decyzję. Zaczął układać sobie życie na nowo, znalazł mieszkanie... Spodziewałam się po nim wszystkiego, ale nie tego, że tak łatwo to wszystko zaakceptuje - Iza zacznie płakać.

- Pogodził się, ale to nie znaczy, że akceptuje... - odpowie jej ciepłym głosem Michał. 

- On nawet nie walczy...

Z kolei Joasia trafi do Michała w 1603 odcinku "M jak miłość" na Wietrzną po wypadku, jaki będzie miała w 1603 odcinku "M jak miłość". Zamyślona Chodakowska wejdzie prosto pod koła pędzącego samochodu i tylko cud ją uratuje. 

- Nie wiem, co się dzieje, ale są takie dni, że jestem zdenerwowana, serce tak szybko mi bije, robi mi się gorąco. Myślałam, że to wina stresu, ten ostatni okres, śmierć taty... To wszystko było dla mnie bardzo trudne. Miałam nadzieję, że z czasem wszystko się unormuje, ale nic z tego - wyzna Joasia przyjacielowi. 

Ujawniamy, że Michał w 1603 odcinku "M jak miłość" zacznie pomagać Joasi finansowo, a nawet jednym ruchem podniesie jej pozycję w pracy. Ostrowski jednak znów zawiąże spisek z Wojtkiem (Feliks Matecki), który właśnie do niego uda się po pieniądze, a przy okazji zdradzi kilka tajemnic Joasi.   

- No i co? Chcesz pożyczyć pieniądze? Profesjonalne zgrupowanie we współpracy z wyszkoloną kadrą trenerską - Michał zapozna się z dokumentem wręczonym przez Wojtka.

- No, jestem napastnikiem, kapitanem drużyny, muszę tam jechać. Tylko jest problem, bo nie mamy kasy. Niby Joasia znalazła sobie pracę w tej renowacji antyków, ale kiepsko jej tam płacą. Prowizja jej nie wpada...

Na zakończenie spotkania Michała z synem Joasi zdarzy się jeszcze jedna dziwna sytuacja. Kiedy po nastolatka podjedzie dziewczyna, chłopak zapyta swojego mistrza: 

-  Myślisz, że można zabujać się w dwóch dziewczynach na raz?

I Ostrowski w 1603 odcinku "M jak miłość" będzie wyglądał tak, jakby nad tym samym dokładnie pytaniem sam się zastanawiał...

Czytaj także: M jak miłość, odcinek 1603: Iza zdecyduje z kim zamieszkają dzieci po rozwodzie. Marcin nie będzie miał nic do gadania

M jak miłość, odcinek 1603 ZWIASTUN Wypadek dzieci Izy i Marcina wszystko między nimi zmieni. Zrezygnują z rozwodu?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze