M jak miłość, odcinek 1602: Przerażająca rozpacz Ani po wypadku. Zapłaci straszną cenę za miłość swojego życia

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1602: Przerażająca rozpacz Ani po wypadku. Zapłaci straszną cenę za miłość swojego życia

M jak miłość, odcinek 1602: Przerażająca rozpacz Ani po wypadku. Zapłaci straszną cenę za miłość swojego życia

W 1602 odcinku "M jak miłość" Ania (Gabriela Świerczyńska) załamie się i pogrąży w rozpaczy po wypadku, jakiego dozna w szkole na oczach ukochanego Wareckiego (Wojciech Świeściak). Nastolatka otworzy się dopiero w domu, gdzie dosłownie zaleje się łzami przy rodzicach. Wyzna całą prawdę na ten temat tego, co czuje do Wareckiego i co zrobiła, żeby go zdobyć! Autentyczna rozpacz Ani doprowadzi do wybuchu wielkiej rodzinnej awantury - jak oni mogli wszyscy przegapić, że dziecko cierpi z miłości? Tylko Magda (Anna Mucha) będzie próbowała uspokoić nastroje, ale to właśnie ona w oczach Ani jest przyczyną porażki sercowej dziewczyny, więc tylko pogorszy sprawę... Jaką cenę zapłaci Ania w 1602 odcinku "M jak miłość" za złamane serce?

"M jak miłość" odcinek 1602 - wtorek, 28.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1602 odcinku "M jak miłość" Adam będzie nosił Anię na rękach! Wszystko przez wypadek, który wydarzy się w szkole - Ania spadnie ze schodów a Warecki będzie na miejscu i szybko zajmie się nastolatką. To on właśnie udzieli Ani pomocy i sam zawiezie ją do szpitala. Ale ten słodki obrazek to skutek działań Ani - ona uda wypadek właśnie po to, aby zwrócić na siebie uwagę nauczyciela! Niestety, pomimo błyskawicznej akcji Adama, Ania załamie się po tym wszystkim. Dlaczego?

Do nastolatki w 1602 odcinku "M jak miłość" boleśnie dotrze, że czego by nie zrobiła, na miłość Wareckiego nie ma szans! Oddany dzieciom nauczyciel tak samo ratowałby każdego ucznia, a jego serce bije mocniej tylko do Magdy! I kiedy Ania ze skręconą kostką, obolała i zmęczona dramatycznym dniem zasiądzie na kanapie obok mamy (Dominika Ostałowska), coś w niej pęknie i wyzna całą prawdę.   

Zobacz też: Barwy szczęścia, odcinek 2479: Zaginiony Damian wróci i okrutnie zemści się na Renacie! Znajdzie pocieszenie u Dominiki

M jak miłość odc. 1602. Ania (Gabriela Świerczyńska), Adam Warecki (Wojciech Świeściak)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1602. Ania (Gabriela Świerczyńska), Adam Warecki (Wojciech Świeściak)

- Przepraszam! Nie wiem, co dziś we mnie wstąpiło. Ja po prostu nie mogę pogodzić się z tym, że Adam mnie odrzucił. Nie jest już naszym wychowawcą i nie przygotowuje mnie do olimpiady. 

- Mówiłaś, że... - Marta spróbuje zrozumieć o co chodzi, bo przecież córka twierdziła, że ma Wareckiego za nic, skoro przystawia się do zamężnej Magdy. 

- Wiem, myślałam, że mam to pod kontrolą. Ale prawda jest taka, że się zakochałam kompletnie sobie z tym nie radzę. Tak głupio, tak beznadziejnie!

Złamane serce i szczerość Ani w 1602 odcinku "M jak miłość" powoduj wybuch emocji w całej rodzinie. Marta rzuci się na Budzyńskiego z zarzutami, że nie dopilnował córki, on jej wyrzuci ciągłą nieobecność, a Magda będzie próbowała ich uspokoić i pogodzić. Ale Ania zostanie ze złamanym sercem i skręconą kostką sama. Do czego doprowadzi rozpacz nastolatki?

Czytaj także: M jak miłość, odcinek 1602: Budzyński dowie się do czego jest zdolna Ania! Urządzi aferę po wypadku córki - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1602. Adam Warecki (Wojciech Świeściak), Ania (Gabriela Świerczyńska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1602. Adam Warecki (Wojciech Świeściak), Ania (Gabriela Świerczyńska)
M jak miłość. Patrycja powie Łukaszowi o ciąży! Argasiński sfałszuje wyniki badań DNA dziecka. Wszyscy za to zapłacą
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze