M jak miłość, odcinek 1600: Dawid wymyśli jak zaciągnąć Basię do łóżka. Rogowski dostanie szału

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1600: Dawid wymyśli jak zaciągnąć Basię do łóżka. Rogowski dostanie szału

M jak miłość, odcinek 1600: Dawid wymyśli jak zaciągnąć Basię do łóżka. Rogowski dostanie szału - ZDJĘCIA

2021-09-17 15:16

Cwany Dawid (Iwo Wiciński) z "M jak miłość" wreszcie dopnie swego! Zwodził Basię (Karina Woźniak) i urabiał, a wszystko w konkretnym celu. W 1600 odcinku "M jak miłość" młody Jaszewski wymyśli niecny plan, jak zaciągnąć koleżankę do łóżka. Już raz próbował upoić ją alkoholem i zostać sam na sam w swoim domu. Tak nakryli ich rodzice, ale tym razem Dawid będzie mądrzejszy o tę wiedzę. Zaplanuje podróż i zapewni im upojne chwile. Rogowski (Robert Moskwa) oszaleje z nerwów i wpadnie w szał. Basia na długo zapamięta ten dzień.

"M jak miłość" odcinek 1600 - wtorek, 21.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1600 odcinku "M jak miłość" Dawid wymyśli inteligentny plan, jak załatwić sobie intymną noc z Basią. Postanowi, że zamiast na wycieczkę szkolną zabierze ją do Warszawy. Mieliby nic nie mówić nauczycielom i rodzicom i udać się do stolicy, a tam przespać się u kolegi Jaszewskiego.

- Dzwoniłem do kumpla z Warszawy. Będziemy mogli przekimać u niego w internacie! Będzie świetna zabawa, nie cieszysz się? - powie otwarcie chłopak w "M jak miłość". - Cieszę, tylko trochę się martwię… A jak wychowawczyni się tropnie? - zapyta lekko speszona Basia, która niby przewidzi kłopoty, ale z drugiej strony trudno będzie się oprzeć wizji spędzenia czasu z Dawidem sam na sam i to całą noc! - Nie ma szans! Tak to załatwię, że nikt się nie połapie… - obieca nastolatek, który ma już niezłe doświadczenie w kłamaniu i intrygach, co nie raz udowodnił. 

Przeczytaj: Nowa Aneta w M jak miłość! Takiej zmiany jeszcze nie było w historii serialu!

Piotrek z M jak miłość potwornie cierpi z bólu! Marcin Mroczek błaga fanów o ratunek

Basia w 1600 odcinku "M jak miłość" oczywiście ulegnie namowom Dawida, bo przecież nigdy nie umiała mu się postawić i zachować zdrowego rozsądku. Niestety już na samym początku planu pojawią się niemałe problemy. W 1600 odcinku "M jak miłość" Dawid zacznie krwawić z nosa.

- To nic, pewnie jakieś naczynko pękło, czasem tak mam… - podsumuje chłopak, ale to nie koniec. Basia odkryje na ciele chłopaka podejrzane siniaki, które będą wyglądać bardzo niepokojąco. - Powinieneś to komuś pokazać… Słuchaj, może po szkole pójdziemy do mojego taty? Niech cię zbada! - (…) Nie wygłupiaj się, to może być coś poważnego! Zwykły siniak, wyluzuj. Chociaż… to miłe, że tak się o mnie martwisz…

Przeczytaj: Piotrek z M jak miłość potwornie cierpi z bólu! Marcin Mroczek błaga fanów o ratunek - WIDEO

Pierwszy raz w "M jak miłość" problemy Dawida go przerosną. Wycieczka do Warszawy się odbędzie, ale bez zaplanowanej przez Dawida nocki. Jaszewski słynie z tego, że dotychczas miał wszystko pod kontrolą, a tym razem to jego przerośnie los. Chłopak faktycznie uda się do Rogowskiego, który zleci badania. On sobie z tego nic nie zrobi i i tak uda się z Basią na wycieczkę. Nic nie powiedzą nauczycielom ani rodzicom. Niestety podczas wypadu do Warszawy zdarzy się tragedia, a Dawid zamiast upojną noc z Basią spędzi w szpitalu... Basia w kolejnych odcinkach "M jak miłość" zadzwoni do ojca po pomoc, a ten dostanie szału.

Najnowsze