M jak miłość, odcinek 1601: Ostatnie chwile Basi i Dawida. Najpiękniejszy dzień w życiu Rogowskiej zmieni się w koszmar - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1601: Ostatnie chwile Basi i Dawida. Najpiękniejszy dzień w życiu Rogowskiej zmieni się w koszmar - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1601: Ostatnie chwile Basi i Dawida. Najpiękniejszy dzień w życiu Rogowskiej zmieni się w koszmar - ZDJĘCIA

2021-09-16 12:24

Basia (Karina Woźniak) nie spodziewa się, że w 1601 odcinku "M jak miłość" spędzi ostatnie piękne chwile z Dawidem (Iwo Wiciński). Zakochana bez pamięci Rogowska znów da się podejść złowieszczemu Dawidowi i razem odważą się na bardzo głupi krok. Basia w 1601 odcinku "M jak miłość" będzie liczyć, że zapamięta dzień z chłopakiem na zawsze. I tak się też stanie, ale nie z tych dobrych i romantycznych powodów, o których myśli młoda Rogowska. Sytuacja obróci się w koszmar, z którego któreś z nich może nie ujść z życiem.

"M jak miłość" odcinek 1601 - poniedziałek, 27.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1601 odcinku "M jak miłość" Basia będzie liczyła na romantyczny dzień z ukochanym chłopakiem. Dawid wymyśli kolejną intrygę, która skończy się tragicznie... Młoda Rogowska zdąży się jeszcze zwierzyć Barbarze (Teresa Lipowska), że zakochała się w chłopaku bez pamięci. Może i byłoby to romantyczne, gdyby nie fakt, że Jaszewski od zawsze był niebezpieczny. Młodzi w 1601 odcinku "M jak miłość" nie będą mieli świadomości, że ich plan ucieczki z miasta i wyrwanie się do Warszawy, to będzie początek okrutnej tragedii. 

Jaszewski i Rogowska uciekną podczas szkolnej wycieczki, zatrzymają stopa i pojadą we dwójkę do centrum stolicy. Basia będzie zachwycona, bo tego właśnie chciała - wspólnego spędzenie czasu sam na sam z Dawidem. Niestety chłopak przeliczy swoją niezniszczalność i chociaż będzie się coraz gorzej czuł, zignoruje objawy. W tym samym czasie Artur Rogowski (Robert Moskwa) odkryje przerażającą prawdę o nastolatku. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1600: Serce Barbary nie wytrzyma spotkania z oszustem, który udaje Mateusza - ZDJĘCIA

M jak miłość. Nieobliczalna Majka zagrożeniem dla Franki. Paweł zdąży ostrzec narzeczoną, ale sam jej ulegnie!

W 1601 odcinku "M jak miłość" Basia i Dawid będą spędzać miły czas na bulwarach wiślanych. Rogowska wpadnie w zachwyt, bo długo marzyła o takiej chwili tylko z Dawidem. Niestety sytuacja w 1601 odcinku "M jak miłość" szybko obróci się w koszmar. Dawid nagle bardzo źle się poczuje, zacznie mu być słabo i straci przytomność! Spanikowana Basia chwyci za telefon i zadzwoni do ojca, który już będzie wiedział, że nastolatkowi grozi poważna choroba. Przerażony Artur odbierze telefon od córki, której zachowanie już dawno wymknęło się spod rodzicielskiej kontroli. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1602: Okrucieństwo Marty wobec Budzyńskiego. Rozpęta aferę, a Andrzej odpowie za to, co się stało z Anią!

Basia nigdy by nie wpadła na to, że piękny dzień w 1601 odcinku "M jak miłość" będzie ostatnim normalnym i przyjemnym dniem z Dawidem. Chłopak nie da rady dłużej udawać, że z jego zdrowiem jest wszystko w porządku. Wkrótce w "M jak miłość" Rogowski porządnie przyjrzy się badaniom chłopaka i odkryje, że jego osłabienie, siniaki i omdlenia zwiastują poważną chorobę. Basia załamie się, że ukochanego dopadł okrutny los. Zdrowie i dalsze funkcjonowanie Dawida stanie pod znakiem zapytania.

Zobacz ostatnie chwile Basi i Dawida przed tragedią w GALERII ZDJĘCIA>>>

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze