M jak miłość, odcinek 1600: Dawid pobity przez wściekłego Mariusza!? Basia odkryje dowody

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1600: Dawid pobity przez wściekłego Mariusza!? Basia odkryje dowody

M jak miłość, odcinek 1600: Dawid pobity przez wściekłego Mariusza!? Basia odkryje dowody

2021-09-13 8:35

W 1600 odcinku "M jak miłość" prawda o Dawidzie (Iwo Wiciński) wyjdzie na jaw?! Młody Jaszewski poprzysiągł, że unicestwi ojca, który okazał się być jego przybranym tatą. Chłopak dowiedział się tego podczas afery w poprzednich odcinkach "M jak miłość". Obiecał Basi (Karina Woźniak), że zniszczy Mariusza (Tomasz Lulek). Sytuacja się jednak odwróci i to nastolatek zacznie mieć wielkie kłopoty, a nie ojciec. Basia w 1600 odcinku "M jak miłość" odkryje na ciele kolegi podejrzane siniaki, które wskażą tylko na jedno - młody chłopak jest katowany w czterech ścianach swojego domu?

"M jak miłość" odcinek 1600 - wtorek, 21.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1600 odcinku "M jak miłość" wokół Dawida zaczną się dziać bardzo dziwne rzeczy. Dotąd to on kreował się na pana i władcę całej sytuacji, który ma wszystko i wszystkich pod kontrolą. Jak się wkrótce okaże, jego plan pozbycia się ojca wyda się niemożliwy. Rodzina Jaszewskich od początku była bardzo podejrzana. Odkąd wprowadzili się do Grabiny w poprzednich odcinkach "M jak miłość", przysporzyli wiele kłopotów.

Kiedy Dawid dowiedział się w aferze i nerwach, że Mariusz to nie jest jego biologiczny ojciec, natychmiast poprzysiągł, że zniszczy mężczyznę. Dotąd jego intrygi i kłamstwa się udawały, a on unikał jakichkolwiek poważniejszych konsekwencji za swoje przewinienia (te mniejsze i te poważne). Tym razem trafi na równego sobie przeciwnika, a może i dużo groźniejszego?

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1599: Kamil oświadczy się Anicie tylko po to, żeby ją upić i zaciągnąć do łóżka! Magdzie przyzna się co się tam dzieje

Kinga odchodzi z M jak miłość? Katarzyna Cichopek marzy o kolejnym hicie TVP - WIDEO

Basia w 1600 odcinku "M jak miłość" dokładnie przyjrzy się koledze. Młody Jaszewski zrobi się słaby i zacznie się coraz gorzej czuć. Rogowska z niepokojem odkryje, że nastolatek ma na ciele poważne siniaki, o których nikomu nie powiedział. Wystraszy się stanem kolegi, który w końcu zemdleje na lekcji! Właśnie tak trafi do gabinetu Artura (Robert Moskwa), który zleci specjalistyczne badania. Kwestia siniaków bardzo zaniepokoi Basię, ale Dawid jak zawsze pozostanie skryty. Czy to Mariusz nie wytrzyma i wyładuje złość i nerwy na przybranym synu, posługując się przemocą?

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1600: Mateusz żyje! Barbara odbierze wzruszający telefon od wnuka. Wreszcie wyjawi gdzie jest i co się z nim dzieje

W 1600 odcinku "M jak miłość" dramat Dawida dopiero się rozpocznie. Dotąd zdrowy i silny chłopak, który robił co chciał i wydawał się groźny dla otoczenia, stanie się słabszy i wycieńczony. To przez chorobę, którą zacznie podejrzewać Rogowski czy koszmar kryjący się za czterema ścianami w domu Jaszewskich? Nie da się ukryć, że może i nastolatek jest sprytny i cwany, ale raczej nie ma szans w siłowym starciu z dorosłym mężczyzną. Wkrótce w "M jak miłość" wyda się, że Dawid ma poważne problemy zdrowotne. Czy Mariusz przykłada do nich rękę? To okaże się niebawem. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze